Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants To The Max opet v akci
  • No jo každý nový díl CoD musí být více a více megalomanistický, autoři se asi řídí čím více a větších výbuchů tím víc "kool" zachvíli budou ničit a útočit na celé planety,galaxie,vesmíry ;)
    • Asi tak,ja uz jen cekam,az v nekterem dile bude mit hrac za ukol znicit hvezdu smrti a nakopat zadek darth vaderovi *1*
      • to může být poměrně brzo. pamatuju si, jak před nějakou dobou tvůrci koketovali s myšlenkou COD ve vesmíru
    • Jj,jak rekli sami tvurci,bude to vice epicke....v prekladu tedy ,vice zastrelenych nepratel za jednu minutu.Pricemz to cislo bylo hodne vysoke uz i v predchozim BO.
      Prece ,cim vic nepratel,tim vic addidas ,ehm teda vic zabavy
  • LTM3
    Važte si těchto příspěvků o COD. Na games.cz toho o podprůměrných hrách moc nepíšou.
    • no MW1, MW2 ma bavilo tak snad MW3 bude tiez fajn...takze nemyslim si ze je to podpriemer...ved to este ani nevyslo a uz ste to odsudili :D
    • LTM3 máš pravdu podprůměrných her jako je COD se prodá jen přes 100 miliónů kopií to je nic moc ....(kdyby to někdo nepochopil tak to byl sarkasmus) *4*
    • Mahcake
      Souhlas.
    • Jn,jenze cod je v jednom smeru vyrazne nadprumerny a to v prodejnich cislech,takze se o tom pise celkem dost,bohuzel
      • IWKYN
        Vono by jenom stačilo, kdyby se rodiče zajímali o to, co kupujou svejm dětem, to by absolutně stačilo. Hned bys viděl, jak jdou prodejní čísla dolů...
  • skoda penez pri delani techle teaseru nejaky obrazek by byl 100x lepsi
  • Já myslím,že máte všichni pravdu..kromě mě,takže zapoměňte,že jsem něco řekl...
    • red dwarf boli casi ked som to na intraku pozeral kazdy den 3 roky v kuse
      • Ja na to muzu taky koukat porad a pokazde se musim smat,to je genialni serial *1* .
    • Tushan
      Dvejn Dibli :D
  • pro deticky. chcete poradnej trailer ? jo ? tak tady mate 1.8 GB

    http://static.cdn.ea.com/eagl_online/u/f/bf3/noise/vids/Battlefield_3_Fault_Line_Full_Trailer.zip
    • Naaasek :) diky z alink
      • neni zac. Je to libova kvalita...
    • Tím chceš říct, že BF3 není pro dětičky? :-)
      • Tak rozhodne nie pre take ako CoD v poslednej dobe....vsetko az prilis zjednodusene a az prilis striktne + dost nudne us po 4 krat...
  • Oooh blood screen...so REAL
  • poslitomen: Od kdy se smí do diskuze přispívat jen k těm hrám, které hraju? Znám poslední díly COD dostatečně na to, abych je mohl kritizovat, případně jejich nástupce, o nichž je už teď známo, že budou jak přes kopírák.

    Ten tvůj argument neobstojí a hlavně je úplně nesmyslnej; diskuze jsou od toho, aby se diskutovalo. Ty bys nad vším, co se ti nelíbí jen mávl rukou, ignoroval to a šel o dům dál jo?? Takže by sis tu diskuzi představoval tak, že se bude skládat jen ze samejch fanboyů, co píšou jak to bude ultramegahustý a jak to tam bude všechno hezky bouchat.

    Nasrat, COD je koridorovitá srač.ka, kterou dokáže dohrát i sedmiletý děcko. Je to odfláklý, neinovativní a trapný. Dokonce i k příběhu je přistupováno diletantsky. Je to naprostý naplnění pomu POVRCHNOST.

    Konec spamu.
    • nějak jsi se rozčílil, neblbni. Mně se osobně jednička, dvojka i MW1 moc líbily. Občas je třeba něco jen tak na odreagování. Je pravda, že kvalita asi klesá.
    • A BF bude uplně stejnej *3* , už se těším bude sranda.Pomlouváte CoD a přitom Battlefieldu jde jen o to se CoD co nejvíc přiblížit a v nejlepším ho i přeběhnout.Chce mi tu snad někdo tvrdit že MW2 nebyla zábavna hra jestly ne napište mi důvod. *6*
  • Jinak, pro případné zájemce, přepis toho, co prý Makarov žvaní za ty "cool" věci v závěru teaserů.

    America Teaser: "One. Destroy the enemy's hope for victory."
    England Teaser: "Two. Use all your advantages."
    France Teaser: "Three. Take advantage of the weakness of your enemy."
    Germany Teaser: "Four. Attack from an unexpected direction."
  • Donekonecna se spawnujici protivnici opet pripraveni se nechat postrilet jak slepice....to zas bude
    • to znam v mw2 ve vietnamu kde jsem porad strilel a oni porad prichazeli a ja sem se nikam skoro nemohl ukryt, tak sem to musel rushout.
      • Když už hraješ nějakou hru, tak si aspoň přečti její název :) Vietnam byl v Black Ops
      • V mw2 je vietnam?
    • s touhle technologií přestali experimentovat už v MW 2. Jenom idiotští kopírovači z Treyarch to zase vytáhli zpátky, takže téhle věci bych se už nebál.
      • netret chujoviny. cele COD je na tomto postevene. napriklad ked ostanes ne jednom mieste a budes len strielat tak ti kokotkovci budu behat do rany donekonecna... a MW2 je posledne COD co som hral a bolo to tam.

        a MW2 aj ostane poslednym COD co som kedy v zivote hral.
        • USER47
          V MW2 to mohlo být možná na několika málo místech (ačkoli o tom trochu pochybuju), ale minimálně v 90% hry nekonečnej respawn nebyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit