Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni ale schvalně neukazují něaké obrazky. Podle mého mají podobnou technologii jako BF. Ukaží ji až bude čas. Myslim že měli připravenou hezkou kampan tohle jim uniklo. Teaster na Prahu není protože to nikoho ve světě myslím nezajíma.

    Měl by tu mít něaky svuj hrad(ukryt) takže pokud zde bude něaky boj nebude to nejspíše přimo v Praze. Jinak se teším MW zatím vždy pobavilo.
    • Sni dál....bude vypadat uplne stejne jako nekolik poslednich dilu.Proc by vrazeli penize do neceho,co jim i tak vydelava nekrestanske penize.Byli by sami proti sobe.
  • Zdar hrál jsem každý díl Call of duty a vůbec mi nevadí vy od toho čekáte bůh ví co když je to pořád to samý a přitom je to dobrý já třeba hraju SP tak si polibte :p CoDko je vynikající hra a těm co se to nelíbí (znáte to ) stejně předpokládám že u mě budete hledat pravopisnou chIbu aby jste se do mě mohli navážet a CoDka taky tak když se vám to nelíbí tak to nehrajte a nekritizujte VOLOVÉ
    • mozna te to, ty vole, prekvapi, ale kazdy ma pravo kritizovat co chce, zvlast s*acku jako je CoD :)
      • Tak fajn, jmenuj hru, o které si myslíš, že je na dneším žebříčku TOP? Kterou máš nejraději ;-)
        • Sakra...no tal si do živého, taky jsem se dlouho u ničeho tolik nebavil.
        • PORTAL 2 !!! :D
          • Presne,portal 2 je aspirant na hru roku,tolik originality,inovace,skveleho humoru a neotreleych postupu jsem ve hre uz dlouho nevidel pohromade.
    • souhlasím *3*
  • Konecne nejaky videa!!! jak to bude vypadat uz se tesim mnop... xD *12* *12* *12* *12* *12*
  • Já se těším dost CoD 4 , mw 1 ani black ops sem nehrál protože jsou to tituly jeden jako druhý (všechny nuda a šeď ) ale kralovskou atmosferu měla MW 2 proto se těším na 2* tohoto interaktivního filmu :) který doufám bude mít více konců možnosti voleb a delší hrací dobu sp než 4h
    • Co maji vsichno proti BO? Me se zdalo lepsi nez ostatni CoD, ale multiplayer mi tady nebavi.
      • To opravdu nekdo hraje cod kvuli SP?Ze plno lidi bavi MP u cod jakz takz chapu,ale sp?Kvuli mizerne kratke kampani davat takove penize?to vazne nepochopim.
        • Však dotyční, kteří kupují CoD převážně kvůli SP nejsou taky žádní volové a nepatří mezi ty, kteří se musí pyšnit první kopií okamžitě po vydání, za kterou vypláznou samozřejmě plnou pálku. Znám několik lidí, kteří tak učinili až poté, co se díly postupně přijatelně slevnily a jsou spokojení. Takže ano, jsou i tací, kteří kupují CoD jen kvůli singleplayeru, což bude asi pro většinu z místních na palici, ale jak se říká, každý dle svého gusta, že jo.
          • No popravde ja nepochopim,ani kdyz si to nekdo stahne kvuli SP.Vzdyt sp u poslednich dilu cod je jedna velka tragedie.
            Ale jak rikas,proti gustu..... *3*
            • Ale prosimtě ty si tragedie
              navíc jsem nikde nepsal že jsem si hru kupoval mimo to ano stahnul jsem ji právě kvuli míňěním jako máš ty ..
              Hlavně se nehádejte kdo je zlejší jestli USA či Rusko ja bych totiž bojoval proti oběma *1* *1*
        • A kdo rika, ze si to kupuji?
  • Kdyz o prumernych hrach games.cz piše vzacně proč každé MW má 9 bodu?

    MW neba s BO vubec nic spolecného.
    • 9/10 dnes dostava temer kazda Ackova hra,vypovidajici hodnota dnesnich recenzi je hodne miziva.Jakmile jde o velkou komercni hru,hodnoceni temer nikdy nejde pod 8/10 ,prinejhorsim 7/10. A pritom plno ackovych her si tu 9/10 nezaslouzi ani nahodou.
      Pak to taky tak vypada,kdyz vyjde nejaka opravdu hoodne povedena hra,tak aby se mohla odlisit od tech vsech ostatnich her,tak musi dostat 10/10 a pak se tu zvedne povyk,ze 10/10 znamena dokonalou hru,coz zadna neni apod.
      Krasny priklad je nedavny portal 2.Ten smele prekonava vetsinu her za posledni roky ,ale dokonaly neni,jenze diky tomuto debinimu trendu musi dostat 10/10 ,aby se mohl odlisit od tech ostatnich her.
      Posledni cod hry by nemeli mit 9/10 uz z principu za jejich docela tragicky SP.Kdyby to byla ciste MP hra,tak si to tech 9/10 mozna zaslouzi,i kdyz me teda nebavi,ale jakmile tam daji SP,tak by se mel hodnotit i podle toho a ne mavnout nad tim rukou,ze je to tam jen jako doplnek.
    • kdo rika ze si to tech 9 bodu zaslouzi :)
      • A kdo říká, že ne? Těch pár ubrečenců na Games?
        • Ne fakta říkají že si to ta hra nezaslouží.
  • Neni tu nekdo znaly rustiny, kdo by nam prelozil, co je receno rusky v jednotlivych videich? Krome cisel tomu totiz nerozumim :). Diky.
    • Viz. komentář na druhé stránce diskuse
  • Celkom usmevne je porovnat strategiu firiem blizard a kto vidava tento gyc? Za 7 rokov blizard vida jednu hru oni ich vidaju 7 koniec koncov aj CoD seria moze byt potom obsahovo bohata a dost dlha hra zial platite za nu 7x.Monzo to nieje az taky zly napad a za chvylku sa budu vydavat naozaj hry kazdym rokom systemom 1 rok 1lv. to by mohlo stacit samozrjem bez zaveru ktory sa dokonci az o rok:-)
  • No jo no, postiženci dělaj hry....pro postižence! Pouhé uspokojování poptávky...
    • Jsi žřej¨mě retardovaný chlapecnáctiletého věku, ta tvoje věta je říct, jako že pekaři dělají pouze pitomé rohlíky pro pitomé lidi...proč na ně nedají třeba džem?
      • Prominout! Já nehovořit tvým jazykem.
        • Tak si to nehraj
          • Neboj, nebudu *3*
            • Tak tu nespamuj když se na tu hru vysereš *7*
      • Nic ve zlym,ale po tom co jsi tedkom vypotil ty bych se o retardovanych moc nezminoval byt tebou.
  • Překrásné videa,pravila liška a šla si lehnout.
    • Překrásná? vždyť je to o ničem...
      • To je ironie..záměrně sem nenapsal smiles.Čekal sem na mínuska
  • Tak tady máme další velké badabůůům, a co dál? Už mě to připomíná SAW. Mlejnek na maso co generuje peníze. je to vážně nutný?
    • Dokud to ty penize generovat bude,tak si myslim,ze je zbytecny ptat se,jestli to je nutny.Oni to budou zdimat dokud to pujde a az zacnou klesat prodeje,tak se mozna zamysli a udelaji novy engine a mozna udelas SP kampan o hodinu delsi a zase se to bude prodavat jako rohliky.
      At zije invence
      • Tak to nehraj
        • Kolega poslitomen: Je pravda, že koalice antiCOD hráčů ( ale to se nemusí týkat jen Call of duty, ale obecně jakékoli jiné hry, jenž je viděna v né příliš dobrém světle ) která "zasí*á" každou diskusi určenou pro tuto značku, svými negativními připomínkami a kdy působí jako hejno much, které sice nemají k danému tématu co slušného požvanit, ale takticky se na ní slítnout jako do kusu ho*na, jen aby si rýpli, je sice čím dál tím více na nervy, nicméně nelze se jim co divit. CoD je takové jaké a jeho kvality/nekvality si musí každý posoudit subjektivně sám, stejně jako fakt, jestli v sérii považuje prim MP nebo SP nebo jestli mu záleží na provedení změn v enginu nebo jestli ho zajímá pouze děj atd. Dále se nese kolem této série prapodivná politika, ať už formou ždímání peněz nebo situace ohledně tuctu vývojářských studií, které sice robí díly jak na běžícícm páse, ale kvalita, a to musí střízlivě vidět i ne přímo zarytý, ale oblibou ověnčený, fanoušek této série jako například já, jde dolů a inovace jsou opravdu mizerné. Každopádně ať je to jak chce, každý kdo nemá CoD v oblibě by nad tím vším i mávl rukou a šel si hrát svoje. Troufám si tvrdit, že to by však problémem nesměl zůstávat fakt, že CoD ( a opět znovu sám se k tomu stavím s nelibostí ), zbytečně ovliňuje celou řadu konkurenčních titulů, které se koncepci této značce začínají podobat jako vejce vejci. Sám kroutím hlavou na výroky jiných konkurenčních vývojářů, jak chtějí pokořit CoD tím, že nabídnou to samé v nějaké upravené podobě, protože jak vidno CoD to peněžně prochází a letí na to stále více lidí. Důvod mého nesouhlasu nevidím v tom, že by Cod byl "kraden", ale v tom, že CoD není ( krom prodejů, ale zkuste to někdo vysvětlit kravaťákům) nic víc, než tak nějak dobře zhotovená FPS která se, alespoň v mém případě, dobře hraje a neurazí, ale aby to byla nějaké revoluční bomba, jenž by musela zákonitě určovat standard dalších FPS, které jsou poté jak přes kopírák, včetně chyb, jenž má jejich " vzor ", to rozhodně ne! A proto se nedivím lidem, že jsou alergičtí jak na cokoliv spojené s CoD, tak i komunitu, která se však rozhodně neskládá jen s malých pubertálních dětiček nebo volů, kteří by nevěděli, co je dobré, jak se všeobecně každý správný anticodař domnívá. Proto asi nebude tak jednoduché vnutit lidem argument " Tak to nehraj ", když jim CoD ovlivňuje svým fenoménem i celou řadu her a ne zrovna nějak inovativně nebo pozitivně. Na druhou stranu by také nebylo na škodu, kdyby si tito radikálové uvědomili, že sto lidí se rovná většinou sto chutí a také by k tomu tak měli přistupovat. Na tyhle boje o neustálé přesvědčování, kdy například někdo se snaží přinutit druhého, že Battlefield je lepší než CoD, či poukázat na jinou hru a naopak, s*re pes na oves a celé se to míjí účinkem, protože by si každý měl hrát to, co je mu milejší, ať to má kvalitu takovou, či onakou....
          • Je fajn,ze i mezi fanousky cod se najdou rozumni lide se strizlivym pohledem na vec.
            Osobne cod nemusim a nebyt tech vysokych prodejnich cisel,diky kterym ovlivnuje cely herni prumysl a potazmo hry v fps zanru,tak bych cod naprosto ignoroval.
            Jenze ono to dost dobre nejde,kdyz kazdou chvilu EA a jini vykrikuji do sveta jak porazi cod,spousta fps her se casto cod podobaji vice nez je zdravo apod.
            A sice nepatrim mezi ty,kteri by otloukali ostatnim o hlavu ,ze je to spatna hra a at to nehraji,obcas si v nejake diskuzi rypnu na ucet nulove invence a zdimani znacky v poslednich dilech teto serie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit