Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmmm ty screenshoty jsou vážně paráda. Modernizovaný Winchester.. bez komentáře. O příběh se zajímat asi nemusím je to furt to stejné - Američané zachraňují svět před zlýma Rusákama. Btw. předpokládám, že si vezmou svůj oblíbený prvek z MW2 a to jest Akimbo.. nemůžu se dočkat těch "kůl" mariňáků, za kterejma všechno vybuchuje a kropijou do stovek nepřátel dvěma P90kama.
    • Zapomínáš na zásadní věc, a to že prvotním impulsem pro tvorbu hry za sto milionů dolarů není pobavit a vzdělat hráče, ale vydělat sto milionů dolarů a slušný zisk k tomu. Od toho se odvíjí všechno, včetně cílení na co nejširší spektrum hráčů. Kritizovat CoD za to, že je to CoD, je jako kritizovat motyku za to, že je to motyka.
      • jenze i motyka nekdy vystreli ... coz COD tezko (dokud bude sypat chechtaky) ... :)
        • Ne, motyka nikdy nevystřelí......
  • Whoossain
    Pátý vývar z enginu CoD4, dvouhodinová kampaň a casual multiplayer upravený tak, aby sváteční hráč dostal vyznamenání i za to, že se zabije vlastním granátem. Vždykcy se taková nešikovnost nechá nějak hezky pojmenovat a odměnit novou hvězdičkou...
    • tak to nehraj *7*
  • Nechápu co čekáte od Battlefieldu taky tam bude tuna skriptu jako v CoD a vůbec mi to nevadí.
    Každý CoD mělo zábavnej singl.Je mi uplně u pr*ele jakou má hra grafiku pokud se dobře hraje a grafika CoD mi připadá pěkna navic mi to pěkně jede i na mím pruměrným noťasu.
    Koupil jsem si MW2 i Black Ops(druhé koupě docela lituju ale co no).Pokud mi dobře pojede BF2 tak tentokrát koupim ju ale věřím že obě hry budou supr a dost podobný.
  • Mít stylizací uplně stejné teasery k trojce jako byli u dvojky...tak tomu se řiká epic fail...
    • Proč by ne, pokud to má přímo navazovat na předchozí díl, tak se tím nic nekazí.
      • Ale ukazuje to nedostatek invence.Coz neni ostatne dokazuje i samotne cod,takze vlastne nic noveho.
    • hlavne by uz mohli prestat delat znacku CoD.. tem puvodnim CoD a CoD2 tohle dela spatny jmeno.
  • Snad to nebude tak, že bude to sice v Evropě, ale budeme hrát za USA co nás bude zachraňovat, to by nebylo tak fajn jak mi to zní teď. Snad alespoň za nějakýho strejdy z SAS, jinak bude můj falešný Evropský nacionalismus plakat :-D
  • War....war never changes,...or does it?
  • Nejvíce nenáviděná hra je nejvíce diskutovaná... tak asi o ni zájem je
  • Kde je Praga teaser?
    • A představil sis, co by tam říkali? "Kurva toto bóchá, kde só ti emeričani", měli by nás za křupany. :D
      • Jo a Makarov by říkal něco jako "Five...find my pen.." nebo tak nějak
        • podle mně tam budou ti amici furt říkat bacha na věci všude se krade
    • Urug
      To máš vcelku jednoduchý, Makarov bude zvolen za prezidenta ČR (by u nás nebylo nic neobvyklého) a Pražené budou ti špatní (to taky není nic neobvyklého).
      • MrSanta
        Hehe. A Temelín bude ve skutečnosti zařízení na výrobu atomových plomb *1*
    • Czech Teaser *7*
  • Jazz
    Trapni si nepripadate ?
  • Vy s tím teda naděláte. Nelíbí se mi, že srovnáváte předchozí díly, když za nimy stálo(a) jiná studio (a). To je jako srovnávat dnešní tatry, když (alespon pro amrádu) je to celej Renault.

    Proč ten CoD prostě neignorujete? Prostě Duty Calls.
    • Treba proto,ze tim jake ma cod prodeje,ovlivnuje cely herni prumysl a potazmo ostatni hry z fps zanru?Nebyt tech prodejnich cisel,tak si myslim,ze lidem ,ktere cod nebere by ta hra byla ukradena az na nektere exoty,co nadavaji uz z principu.
      • Tak přestante nadávat na digitální distribuce, díky nim máme trh plný nekonvenčních titulů. Ale Men of War AS. Trh ovlivnujete Vy. Kdo z vás podpořil nezávislé vývojáře, třebas herních modu? At si je třeba 20. díl CoD, stále si myslím, že takový Project Reality bude mít stále podporu a bude se hrát. (a jestli už ne, tak jistě každý bude mít PC natolik silný, aby se popral s mody pro Armu2)
        • Nevim proc to pises zrovna me.Ja na digitalni distribuci nenadavam,naopak posledni dobou kupuji hry jen na steamu a na indie scenu nedam dopustit,protoze v posledni dobe prichazeji inovativni veci prevazne od nich.
          Jneze rec neni o digitalni distribuci ani o nezavislych vyvojarich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit