Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se těším dost CoD 4 , mw 1 ani black ops sem nehrál protože jsou to tituly jeden jako druhý (všechny nuda a šeď ) ale kralovskou atmosferu měla MW 2 proto se těším na 2* tohoto interaktivního filmu :) který doufám bude mít více konců možnosti voleb a delší hrací dobu sp než 4h
    • Co maji vsichno proti BO? Me se zdalo lepsi nez ostatni CoD, ale multiplayer mi tady nebavi.
      • To opravdu nekdo hraje cod kvuli SP?Ze plno lidi bavi MP u cod jakz takz chapu,ale sp?Kvuli mizerne kratke kampani davat takove penize?to vazne nepochopim.
        • Však dotyční, kteří kupují CoD převážně kvůli SP nejsou taky žádní volové a nepatří mezi ty, kteří se musí pyšnit první kopií okamžitě po vydání, za kterou vypláznou samozřejmě plnou pálku. Znám několik lidí, kteří tak učinili až poté, co se díly postupně přijatelně slevnily a jsou spokojení. Takže ano, jsou i tací, kteří kupují CoD jen kvůli singleplayeru, což bude asi pro většinu z místních na palici, ale jak se říká, každý dle svého gusta, že jo.
          • No popravde ja nepochopim,ani kdyz si to nekdo stahne kvuli SP.Vzdyt sp u poslednich dilu cod je jedna velka tragedie.
            Ale jak rikas,proti gustu..... *3*
            • Ale prosimtě ty si tragedie
              navíc jsem nikde nepsal že jsem si hru kupoval mimo to ano stahnul jsem ji právě kvuli míňěním jako máš ty ..
              Hlavně se nehádejte kdo je zlejší jestli USA či Rusko ja bych totiž bojoval proti oběma *1* *1*
        • A kdo rika, ze si to kupuji?
  • Donekonecna se spawnujici protivnici opet pripraveni se nechat postrilet jak slepice....to zas bude
    • to znam v mw2 ve vietnamu kde jsem porad strilel a oni porad prichazeli a ja sem se nikam skoro nemohl ukryt, tak sem to musel rushout.
      • Když už hraješ nějakou hru, tak si aspoň přečti její název :) Vietnam byl v Black Ops
      • V mw2 je vietnam?
    • s touhle technologií přestali experimentovat už v MW 2. Jenom idiotští kopírovači z Treyarch to zase vytáhli zpátky, takže téhle věci bych se už nebál.
      • netret chujoviny. cele COD je na tomto postevene. napriklad ked ostanes ne jednom mieste a budes len strielat tak ti kokotkovci budu behat do rany donekonecna... a MW2 je posledne COD co som hral a bolo to tam.

        a MW2 aj ostane poslednym COD co som kedy v zivote hral.
        • USER47
          V MW2 to mohlo být možná na několika málo místech (ačkoli o tom trochu pochybuju), ale minimálně v 90% hry nekonečnej respawn nebyl.
  • Oni ale schvalně neukazují něaké obrazky. Podle mého mají podobnou technologii jako BF. Ukaží ji až bude čas. Myslim že měli připravenou hezkou kampan tohle jim uniklo. Teaster na Prahu není protože to nikoho ve světě myslím nezajíma.

    Měl by tu mít něaky svuj hrad(ukryt) takže pokud zde bude něaky boj nebude to nejspíše přimo v Praze. Jinak se teším MW zatím vždy pobavilo.
    • Sni dál....bude vypadat uplne stejne jako nekolik poslednich dilu.Proc by vrazeli penize do neceho,co jim i tak vydelava nekrestanske penize.Byli by sami proti sobe.
  • War....war never changes,...or does it?
  • Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants To The Max opet v akci
  • Zbytečné čtyři videjka v cyberprostoru
  • LTM3
    Važte si těchto příspěvků o COD. Na games.cz toho o podprůměrných hrách moc nepíšou.
    • no MW1, MW2 ma bavilo tak snad MW3 bude tiez fajn...takze nemyslim si ze je to podpriemer...ved to este ani nevyslo a uz ste to odsudili :D
    • LTM3 máš pravdu podprůměrných her jako je COD se prodá jen přes 100 miliónů kopií to je nic moc ....(kdyby to někdo nepochopil tak to byl sarkasmus) *4*
    • Mahcake
      Souhlas.
    • Jn,jenze cod je v jednom smeru vyrazne nadprumerny a to v prodejnich cislech,takze se o tom pise celkem dost,bohuzel
      • IWKYN
        Vono by jenom stačilo, kdyby se rodiče zajímali o to, co kupujou svejm dětem, to by absolutně stačilo. Hned bys viděl, jak jdou prodejní čísla dolů...
  • Skazene to je uz davno deticky. Len podaktory musia este otvorit ocka a porozhliadnut sa okolo seba, aby spatrili siri svet a spoznali realitu.
    • tak to nehraj
  • Snad to nebude tak, že bude to sice v Evropě, ale budeme hrát za USA co nás bude zachraňovat, to by nebylo tak fajn jak mi to zní teď. Snad alespoň za nějakýho strejdy z SAS, jinak bude můj falešný Evropský nacionalismus plakat :-D
  • hustokrutý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit