Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovej megapack her,ktery vlastne staly u zrodu celyho gaming prumyslu,velmi zajimava nabidka...skoda ze dnesnim CoD kids ty hry uz nic nerikaji,ale pro me je to jako kdybych se vratil v case *14*
  • Wacky Wheels <3
  • Raptor byl v te dobe totalni pecka, kdyz jsem si prines shareware verzi a začal to hrat moje mama koukala na to ze jak to tam hezky vybuchuje že se ji to libi a pak to začala hrat i ona :D To by chtelo remake
  • Robotron3
    No, pěkný, ale všechny ty hry už mám na gogu, nebo steamu, a ten zbytek byl už na 3D Realms stránkách jako free.
  • Klasika vedle klasiky. A hratelnost je zaručena.
  • kubi-wan
    Ten balík se mi hodně líbí, i ta cena. Má to pro mě ale jednu jedinou nevýhodu, která mi brání v koupi - neni to v tý hezký krabici a na cédéčku.
  • Mato1987
    sranda, jediné hry, čo ma z baličku zaujímajú sú práve shadow warrior, wolf 3D, duke nukem 3D a Manhattan Project a všetky ich už mám na steame, ale tých commander keenov by som bral :)
    • SW je navrch na steamu zadara. http://store.steampowered.com/app/238070/
  • Odulin
    Heh slušnej balík pěkných vzpomínek. U většiny těhle her jsme se slušně vyblbli. Whacky Wheels, Raptor, Stargunner bych s chutí znovu oprášil. :)
    • Marně vyhlížím hru typu Wacky Wheels nebo třeba Ignition pro PC už několik let. Pouze špatných napodobenin s nulovou hratelností nebo promarněným potenciálem...

      Tady je díra jako hrom, kdo se toho chytne?
      • Wacky Wheels byla tehdy povedena vykradacka Mario Kart, mozna stejne jako pozdeji Sonic a Sega All Star Racing, takze z dnesni doby zkus Sonic & All Stars Racing Transformed pro PC. Nebo jeste lepe si sezen WiiU a Mario Kart 8.
      • Whacky Wheels mě minulo, ale svýho času jsem se hodně bavil u Re-volt, Micro Machines a třeba Rollcage. Jestli neznáš, zkus se na ně podívat a třeba ti padnou do oka.
        • jestli to nebude tim,ze wacky byly jeste tak zhrubna 10 let pred rollcage...
  • Nechcem tu kazit tu nostalgicku atmosferu, ale 3D Realms >>Accelerate<< mi prislo fakt smiesne vzladhom na to ze DNF im trval 15 rokov a aj tak ho nedokoncili.
    Ale aby ma tu nikto nezabil, su to krasne hry, Raptor pecka a Wacky Wheels.. Pamatam si, ako som sa na zakladke, ked ma este chodila po skole vyzdvihnut babka, vzdy ponahlal domov, aby som mohol hrat Wacky. Najlepsi bol ten sob, ci los ci co to bolo, tie jeho parohy sluzili ako fajn mieridlo :)
  • tonnymontana
    Kdyby to bylo i ve forme sberatelky na CD a k tomu figurka duka jdu do toho hned ani nevaham:D ale takhle je to pro me docela nezajimave. Digitalne stahnute stare pecky ktere vetsinou uz davno mam stokrat dohrane a legalne vlastneen na disku me nelakaji:/ skoda ale treba kdyz bude zajem nejaka ta sberatelka ve fesne krabicce a dukem jak sedi na zachode se najde:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit