Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SW je navrch na steamu zadara. http://store.steampowered.com/app/238070/
  • tonnymontana
    Kdyby to bylo i ve forme sberatelky na CD a k tomu figurka duka jdu do toho hned ani nevaham:D ale takhle je to pro me docela nezajimave. Digitalne stahnute stare pecky ktere vetsinou uz davno mam stokrat dohrane a legalne vlastneen na disku me nelakaji:/ skoda ale treba kdyz bude zajem nejaka ta sberatelka ve fesne krabicce a dukem jak sedi na zachode se najde:)
  • Wacky Wheels byla tehdy povedena vykradacka Mario Kart, mozna stejne jako pozdeji Sonic a Sega All Star Racing, takze z dnesni doby zkus Sonic & All Stars Racing Transformed pro PC. Nebo jeste lepe si sezen WiiU a Mario Kart 8.
  • Freeware , zapomenutý a opuštěný - na ty stránky tyhle hry patří ! Sice ní ostalgie jako sviň (co já se nahrál nekončící shareware verze Biomenance) , ale za 20 šušní si mohu koupit dneska mnohem lepší hry s existující podporou i do budoucna ( Grimrock II) .
    Podporovat neschopné 3D realms či dnešní Team 17 je jako házet perly sviním. Ne pánové na legendy se nešahá , ale na zombie co se drásají z hrobů patří lopata ...
  • Mato1987
    sranda, jediné hry, čo ma z baličku zaujímajú sú práve shadow warrior, wolf 3D, duke nukem 3D a Manhattan Project a všetky ich už mám na steame, ale tých commander keenov by som bral :)
  • je nekde odkaz kde to stahnu ??diky
  • kubi-wan
    Ten balík se mi hodně líbí, i ta cena. Má to pro mě ale jednu jedinou nevýhodu, která mi brání v koupi - neni to v tý hezký krabici a na cédéčku.
  • normalni znazorneni hry,jak jinak chces znazornit nehmotnou vec? 1 a 0 v pytliku? ikonka pro SAVE je taky disketa,i kdyz se uz 10 let nepouziva,tak proc by nemohli pouzit pro znazorneni hry CDcko...
  • Nojo, vždyt si na tyhle hry (né všechny) dobře pamatuji to byly časy no. Ty už se nevrátí... ale můžou se připomenout. Pěknej bundle. *4*
  • to cd v krabičce je soundtrack na cédéčku, ne?
  • jestli to nebude tim,ze wacky byly jeste tak zhrubna 10 let pred rollcage...
  • Robotron3
    Oproti Amiga plošinovkám (Shadow of the Beast, Turrican...) byl takovej Duke Nukem 1 nebo Commander Keen opravdu hodně fuj, o tom žádná. Ale dnes se na ty hry s nostalgií vzpomíná, protože na PC nic 2D lepšího tehdy nebylo. Vlastně smutný :)
  • Whacky Wheels mě minulo, ale svýho času jsem se hodně bavil u Re-volt, Micro Machines a třeba Rollcage. Jestli neznáš, zkus se na ně podívat a třeba ti padnou do oka.
  • Sorry chlapci, ale jakožto bývalý AMIGISTA si musím jen znechuceně odplivnout. Hrám jako Commander Keen jsem se s kámoši jen smáli, byli pro nás stupidní a ošklivé, a dnes bych za tohle nedal ani halíř. Chápu ovšem, že pokud je má někdo ve vzpomínkách jako své první, tak na ně nedá dopustit.
  • Tak ať se podaří, dobrých studií není nikdy dost.
  • Největší sranda je, jak na webu mají obrázek krabičky a CD v krabičce, ale ve skutečnosti je to jen digital download.
  • Marně vyhlížím hru typu Wacky Wheels nebo třeba Ignition pro PC už několik let. Pouze špatných napodobenin s nulovou hratelností nebo promarněným potenciálem...

    Tady je díra jako hrom, kdo se toho chytne?
  • Robotron3
    No, pěkný, ale všechny ty hry už mám na gogu, nebo steamu, a ten zbytek byl už na 3D Realms stránkách jako free.
  • Nechcem tu kazit tu nostalgicku atmosferu, ale 3D Realms >>Accelerate<< mi prislo fakt smiesne vzladhom na to ze DNF im trval 15 rokov a aj tak ho nedokoncili.
    Ale aby ma tu nikto nezabil, su to krasne hry, Raptor pecka a Wacky Wheels.. Pamatam si, ako som sa na zakladke, ked ma este chodila po skole vyzdvihnut babka, vzdy ponahlal domov, aby som mohol hrat Wacky. Najlepsi bol ten sob, ci los ci co to bolo, tie jeho parohy sluzili ako fajn mieridlo :)
  • Odulin
    Heh slušnej balík pěkných vzpomínek. U většiny těhle her jsme se slušně vyblbli. Whacky Wheels, Raptor, Stargunner bych s chutí znovu oprášil. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit