Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raptor byl v te dobe totalni pecka, kdyz jsem si prines shareware verzi a začal to hrat moje mama koukala na to ze jak to tam hezky vybuchuje že se ji to libi a pak to začala hrat i ona :D To by chtelo remake
  • Jsou upravený, aby fungovaly na nových systémech, mají i nově částečnou podporu gamepadů co jsem z toho pochopil.
  • Klasika vedle klasiky. A hratelnost je zaručena.
  • Wacky Wheels <3
  • takovej megapack her,ktery vlastne staly u zrodu celyho gaming prumyslu,velmi zajimava nabidka...skoda ze dnesnim CoD kids ty hry uz nic nerikaji,ale pro me je to jako kdybych se vratil v case *14*
  • Jsou to aspoň hry nějak upraveé, abych je bez problémů spustil na moderních systémech, nebo člověk musí šáhnout po emulátorech? Pokud jsou to původní hry bez úpravy, je jejich vytažení z popelnice a snaha o zpeněžení nepřijatelné a hloupé. Nejsem příznivce vykopávání starých her a bez jakékoli úpravy je prodávat. Nemám nic proti GOGu, protože zde bývají ty hry upravené pro nové systémy atd.
  • Na Raptora mám krásné vzpomínky. :)
  • Ano, dřímá ve mě oldschool hráč a tohle je pro mě zpráva měsíce! 32 důvodů proč si zanostalgikovat, a navíc některý hry podpurují i gamepad? Boží. *14*
  • mňo, třeba commandera keena bych si docela zahrál, ale ostatní ani ne, takže co teď s tím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit