Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to jako pixel art to, ze je to ve 3D prostredi je naprosto nepodstatne podstatny je vizual a ten je ctvereckovany ale mozna je to novy hypster zanr VOXEL ART
  • PreidaQ
    Trojka sice není špatná hra, ale nás hráče, kteří vyrostli na AoEII a díky ní se poprvé dozvěděli o Čingischánovi a Saladinovi, prostě ten její novověce-fantastický patos nemohl uspokojit. Jako hra to byl sice dobrý pokus posunout sérii někam dál, ale už to jako celek tak perfektně nefungovalo (např. farmy na zlato - wtf).
  • No snesu hodně za ta léta hraní jsem toho viděl již hodně, ale tento nevkusný hnus ala minecraft, by nehrál ani můj 4letý syn
  • jenda84
    jak který strategie.. třeba na válečný simulátory je tady pořád Tomáš Jung, kterej sem i píše a nedávno psal recenzi na Pacific Orders.. ale jo, celkem bych i souhlasil.. když tady dokážou napsat, že Vallhala Hills je klonem Settlerů jen proto, že to dělá BlueByte, jinak je ta hra totální paskvil .. jinak z recenze na Act of Aggresion se mi chtělo zvracet. Ta hra neni dokonalá, ale konečně to po dlouhý době byla "klasická" RTS a dostalo to malý hodnocení částečně proto, že hra je moc složitá ...
  • Nemám ani v nejmenším nic proti pixelovaté grafice. Broforce mám rád i stařičkého Dooma. Ovšem toto je vrchol nevkusu a na hadr mi to nepůjde.
  • Blue.Shark
    To, že někdo nazve výtvor z 3D kostek pixel-artem ještě neznamená, že je to pixel art. Pixel na obrazovce je ze své podstaty a hlavně z pohledu pozorujícího 2D objekt - vidíš jeho šířku a výšku. Ani tato strategie ani Minecraft se do této skupiny nemohou řadit.
  • Paulcz
    Poměřovat velikosti na strategické mapě je blbost, ale jinak souhlas. Ta mapa je hrozná. Když si vzpomenu jak přehledná byla mapa z prvního Shoguna nebo Medieval.
  • Zkus http://www.rometotalrealism.org/
    Jinak souhlasím. Total War je jasným příkladem, kdy je dětinská grafika a hratelnost cestou do pekla. Ale hlavně, že se prodejnost zvyšuje.
  • škoda že nepoužili původní 2D grafiku a cpali to do 3D, ta šikmá perspektiva tomu fakt nesluší
  • Paulcz
    Na strategie byl u nás nejlepší Rybka.Dneska tu už nikdo fundovanej není, teda kromě lidí, kteří vědí co hrají a ty do herních magazínů nepíšou..
  • Od zániku Westwoodu všichni brečí po jejich typické hratelnosti. Tvůrci volání konečně poslechli a vrátili se k tomu, co umí nejlépe. Jediná změna je grafika, která mohla být na dnešní dobu fotorealistická, což by už jen z principu s onou hratelností nešlo dohromady, tak vsadili na vtipnou voxelovou, která je přehledná a líbivá. Dokonce i Frank Klepacki se vrátil, tak přestaňte pindat a alespoň to zkuste. Zvlášť s nejnovějších patchem je to CaC hadr.
  • Paulcz
    Nevím no, po trojce dneska neštěkne ani pes, zatímco dvojka se stále hraje. Osobně mě to nebavilo. Ve srovnání s dvojkou, která měla skvělé pracování a skvělou hratelnost nemá trojka téměř nic. Malé mapy, málo jednotek, malý výhled, nezajímavé prostřední a bez atmosféry. Opačnou zkušenost nikomu neberu :)
  • nebuď povrchní, navíc to je otázka vkusu. Mně se to líbí víc než Total War
    http://www.youtube.com/watch?v=M3Uf53_Y6nk&t=5m45s

    celá ta perspektiva v té hře je ošklivá. Navíc velký panáček a svou velikostí je asi velký jako polovina hradu, nehledě o ošklivé krajině, barvách a kameře. A já netroluju, já to myslím vážně. TW se mi nelíbil nikdy, už od dobe Rome
  • No ty vado, to vypadá jako těžká s****a. To musí mít asi jo mechaniky, když to dostalo takové hodnocení. Hlavně nezapomeňte zase v nějakém podcastu říct, že Franta Fuka je mimo realitu...
  • jenda84
    3 propadák jo? nepleteš si to s AoE:Online - ten online paskvil na entou?? Trojka byla náhodou vynikající..
  • http://www.minecraft-schematics.com/category/pixel-art/
  • Nic proti "retro" stylu, ale co je moc, to je moc...
    Může mít sebelepší hratelnost, ale tohle opravdu ne. Neměli na grafika a tak zpatlali pár barevných kostiček a vydávají to za umělecký záměr.
  • no budeš FríCoolÍn
  • Paulcz
    Hm, to by to AoE muselo navazovat na 2 díl, 3 byl bohužel propadák a navíc Essemble Studios snad už ani neexistují. Koupil je Microsoft a pak i zrušil.
  • Tilwaen
    Co přesně je špatného na tom, když do hry dají koncentrát toho, co udělalo "jejich" sérii C&C tak návykovou, a všechen balast navíc osekají? Skvěle by to jednou za čas pomohlo i jiným sériím, třeba Assassinovi.

    Samozřejmě, že je ideální skloubit oba přístupy (zachování standardů s jistou mírou inovace), ale hry typu Generals: Zero Hour se nerodí každý den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit