Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva největší grind-festy současnosti, tedy pokud nepočítám mobilní hry.
  • Zavist je nejvyssi formou uznani;-)....
  • Destiny je hrozna stagora, nechapu ten humbuk, pokud konzone nemaji co lepsiho nebidnout tak to je fakt tragedie.
    • Hrál jsi snad Destiny, že jí tak haníš? Je to výborná hra, sice má svy mouchy, ale to má každá hra.A když ji hraje něco kolem 10 mega lidi tak to taky o něčem vypovídá.
      • A co to vypovídá? Víš kolik lidí si denně nakoupí jídlo u McDonalds? Vypovídá to o kvalitě jídla u McDonalds? Podle mě ne.

        Hra to špatná není, ale tak ohromné zisky jsou pro mě velkým zklamáním.
        • Rejsek
          Vypovida to o tom, ze by to nezrali, kdyby jim to nechutnalo. Prit se neustale o kvalite je demence. Kazdy to proste vidi jinak. Zadna globalni pravda ani svaty gral her neexistuje. Hraj co te bavi a neres pi*oviny!!!
          • del0
            Svatý grál her? Staré legendy praví, že daleko, velmi daleko, za devatero horami a devatero řekami, je zem jménem DOSBox a tam... *5*
          • walltar
            Ale ho baví řešit pi*oviny *1*
    • nemaj, proto se to tak dobre prodava, tam by se dobre prodavalo i remasterovany road to hell *5*
  • Mato1987
    Hmm, na svete je veľa hlúpych ľudí a tí s radosťou kúpia zlaté hovienko zabalené v peknom obale, len sa pozrite koľko je na svete apple ovečiek, ktoré sú ochotné vysoliť za mobilný telefón alebo tablet, ktorý má dokopy toľko noviniek, že sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky s amputovanými troma prstami.
    • Zavist je moc oskliva vec :-).
      • Mato1987
        Závisť čoho môj milý jejdášek? Veď buď konkrétnejśí a nepíš v inotajoch
  • Zaslouzene, hraju Diablo UEE a Destiny a jsou to super hry
  • WoW uz vali 10 let a 7,41 mil predplatitelu (zatim). Tomu rikam uspech! *7*
    • Úspěch to vskutku je. Dvojnásob tím, když vidím jak ta hra vypadá. Lidé nemají moc velké nároky na hry...
      • Asharak
        A taky jim jsou ukradené vlastní oči :/
  • walltar
    Já bych si Destiny klidně zahrál ... Kdyby přišla na PC. Jinak bez ní celkem přežiju.
  • Jack1947
    Dneska tu ještě není moc naprskáno... a já řeknu, bez Destiny se rozhodně žít dá. Mne by to asi moc nebavilo a co sem četl ted v Levelu, o té "kauze" Loot cave to je taky dobré no.

    Přišlo mi to už dříve, jako takovej... Warframe tedy až z gameplaye. Ten mi nesedl ( nebudu zas rozepisovat proč) ale zase bez mikrotransakcí ale žádné MMOrpg open world tohle prostě není.

    Nejsem sráč, uspěch jim samozřejmě přeju. *4* Myslím že si ho zaslouží a to právem.
    • Já myslím že sráč, jsi. Je tu ještě někdo kdo to potvrdí ?
      • Ja myslím, ze sr@c je tento zlodej nicku, je tu jeste nekdo, kdo mi to potvrdi?
        • ne sakra ja jsem ten pravej
          • ne nejsi prestan lhat plz
            • nejenom ze ten nick blbe opsal, ale jeste napsal "pls" se z. Nekterym lidem bych zakazal psat
  • Destiny úspěch? Možná tak v oklamání stovek idiotů, ale jako hra definitivně ne.
  • Warcraft možná... Destiny ? No nevím nemohu soudit ještě jsem nehrál ale podle gameplayu nic moc teda... Nicméně když to sype tak to sype... Activisnu to přeju používájí Steam a jejich hry se dají hrát není to bugfest...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit