Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Svatý grál her? Staré legendy praví, že daleko, velmi daleko, za devatero horami a devatero řekami, je zem jménem DOSBox a tam... *5*
  • tomocz
    Současný silně multikulti svět je celý zcestný!
  • walltar
    Ale ho baví řešit pi*oviny *1*
  • Rejsek
    Vypovida to o tom, ze by to nezrali, kdyby jim to nechutnalo. Prit se neustale o kvalite je demence. Kazdy to proste vidi jinak. Zadna globalni pravda ani svaty gral her neexistuje. Hraj co te bavi a neres pi*oviny!!!
  • Je rok 2014, mluvíme česky a podléháme stejným zákonům :), že by to znamenalo něco dalšího to mi teda nepřijde a šířit nějaký pocit jednoty jako národa je v současném světě dost zcestné :)
  • A co to vypovídá? Víš kolik lidí si denně nakoupí jídlo u McDonalds? Vypovídá to o kvalitě jídla u McDonalds? Podle mě ne.

    Hra to špatná není, ale tak ohromné zisky jsou pro mě velkým zklamáním.
  • Hrál jsi snad Destiny, že jí tak haníš? Je to výborná hra, sice má svy mouchy, ale to má každá hra.A když ji hraje něco kolem 10 mega lidi tak to taky o něčem vypovídá.
  • nejenom ze ten nick blbe opsal, ale jeste napsal "pls" se z. Nekterym lidem bych zakazal psat
  • Dva největší grind-festy současnosti, tedy pokud nepočítám mobilní hry.
  • ne nejsi prestan lhat plz
  • Asharak
    A taky jim jsou ukradené vlastní oči :/
  • ne sakra ja jsem ten pravej
  • Úspěch to vskutku je. Dvojnásob tím, když vidím jak ta hra vypadá. Lidé nemají moc velké nároky na hry...
  • nemaj, proto se to tak dobre prodava, tam by se dobre prodavalo i remasterovany road to hell *5*
  • Zavist je nejvyssi formou uznani;-)....
  • Mato1987
    Závisť čoho môj milý jejdášek? Veď buď konkrétnejśí a nepíš v inotajoch
  • Ja myslím, ze sr@c je tento zlodej nicku, je tu jeste nekdo, kdo mi to potvrdi?
  • Zavist je moc oskliva vec :-).
  • Já myslím že sráč, jsi. Je tu ještě někdo kdo to potvrdí ?
  • tomocz
    Závist je jen cesta k temné straně síly. Myslím, že většina dnešní společnosti by se dala na stranu sithů :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit