Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Pardon, psychického *4*
  • jestli tohle jsou hry,po kterych dnesni hraci touzi,tak to uz je asi vazne cas povesit ten gaming na hrebik, destiny je fail roku...
  • Jenom ubožák a intelektuální nicka může kritiku některých dnešních herních trendů svalovat na "českou závist". Nic jako "česká závist" neexistuje. Je to jen způsob, jak náš národ někteří slabší češi naprosto zbytečně pořád dokola ponižují. A přitom nejsme špatný národ. Máme úžasnou historii, nejsme zase tak malí, jak se nám pořád snaží někteří vnucovat a celkově máme být na co pyšní. Kašlete na tyhle kecy a zkuste se proboha pokusit o nějakou argumentaci a neponižujte nás i sebe. *7*
  • jo uz jsem ho nasel a mas recht je to jak jsi napsal. *3*
  • Ted jsem si tu listoval protoze jsem vedel ze jsem to cetl nekde tady a je tam clanek z data 26.7.2013 ze activision-blizzard odkoupila sama sebe a ziskala tim nezavislost dal bych sem link ale ten odkaz nejde otevrit jeste se zkusim mrknout nekde na netu jestli neco najdu dam sem link.
  • Overwatch
    Activision odkoupil skrze akcie "sám sebe" od Vivendi, tuším loni. Blizzard s tímhle neměl nic moc společného. Blizzard kdysi spadal pod Vivendi, pak se v roce 2008 Vivendi Games a Activision sloučili a vznikla holdingová společnost Activision Blizzard.

    Blizzard Entertainment bylo nezávislé studio jen do roku 1994, od té doby je pořád někdo vlastnil. Teď jsou v podstatě dceřinou firmou Activisionu.
  • wenceslaus
    Hodně lidí čte Blesk, ale to neznamená, že to musím uznávat.
    Většina nemá vždy vytříbený vkus a rozhodně není závist to komentovat.
  • To je divny nepsali nahodou pred nejakou dobou ze se blizzard od activision odkoupili? Ted tomu moc nerozumim jak to s nima teda je mel jsem za to ze jsou ted blizzardi nezavisle studio.
  • Destiny přišlo za pět minut dvanáct. Bobby Kotick a akcionáři jsou přeci jen za ta léta zvyklý na určitý "standart" a umírající značka CoD jim ho už není schopna garantovat. Takto můžou výrobci jachet, tryskáčů atd. i nadále klidně spát. Nový "beránku otřes se" je na světě. *6*
  • Jelikoz prehnana zavist je postizeni psychologickeho zdravi a to ma vyrazny vliv i na zdravi telesne, neni na tve diagnoze nic zvlastniho ;-)
  • Patentovaná česká závist. A než začneš peskovat o tom jak jsou ty hry špatné (né že bych na některé měl jiný názor) tak si uvědom jak sebestředné a sobecké to je, protože t ohodně lidí hraje
  • tak ztohodle mi je jedine hodne od spatne od zaludku *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit