Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Řešíte tu nesmysly. To co tu Activison plácá jsou jen reklamní kecy. Sám je štěstím bez sebe jak se mu dolárky hezky sypou za ty jeho recykláty.
    Jestli se ty hry někomu líbí - a těch lídí rozhodně nebude málo, tak proč ne. Někdo zase tráví hodiny u kravinek jako farmville - to nechápu o dost víc.
    Activson není jediná herní firma. Zajímavých projektů vzniká stále mnohem víc než mám čas hrát.
  • Jéé, v nadpisu je napsáno Activision, tak to má hned nejvíc komentů. Samý kok*tiny samozřejmě.
    • Mno tys tem kok*tinam rozhodne neubral...
  • Kludne Activisionu ich tlaciaren na peniaze doprajem (CoD)
    ale keby tak skutocne z toho zisku investovali do noviniek, ci poriadnych inovacii .. a nie len v garazach a domoch akcionarov...
    • Jazz
      Přesně tak, kdyby alespoň ty prachy, co vyrejžovali dali do masivních vylepšeních, tak by na tom vydělali ještě víc.
  • tie hry sa robia oba pre deti. Ako vyrastu tak d toho upustia. Vacsinou pri tom zostanu iba hraci na pc pri nejakych mensich zanroch ako RPG ci RTS. nemam pravdu? Inovacie kde? mozno BF3.
  • Já taky inovuji, sem si dal dneska rohlík s šunkou místo se salámem. *3*
  • Tak aspoň, že mají smysl pro humor:)
  • pro :qq - Spatne zvladnuty marketing. Znacka se znamou nestane jen tak, musi se to umet. A co neni znamo, to se nekupuje.
  • Když je už řeč o tom CoD a Inovaci.. Tak třeba doteď nepochopím hru s názvem Frontlines: Fuel of War, která byla takovým mixem CoD (Killstreaky) a BF (Otevřenost, bojové stroje), že se vlastně téměř neuchytila..

    V podstatě tu hru nikdo ani z mého okolí nezná, či jí vůbec nehrálo, příjde mi to hodně underrated.. *12*
    • XorxoxTalarius
      Protoze tou dobou vyslo i Enemy Territory: Quake Wars ... ktere bylo tisickrat lepsi :) A navic celej koncept F:FoF stal za starou belu
    • pro me byl klicovym probleme spatny pocit ze strileni a celkove zpracovani
      • BelaJBB
        Výstižné. Hlavne sa neuchytil MP, pretože hráči zrejme radšej zvolili neinovatívny CoD.
        • Očividně.. Na MP jsem právě strávil určitě víc než stovku hodin.. Ale už jen z toho pohledu na Server list bylo člověku ouzko...
  • BelaJBB
    Na serióznu debatu by bolo potrebné, aby sa diskutujúci najprv ujednotili na tom, čo chápu pod pojmom inovácia. Ale inak. Je legitímna otázka, či s priveľkou inovatívnosťou nevylejeme z vaničky aj dieťa. Brink sa pokúsil byť "revolučne" inovatívny a ako to dopadlo, vieme všetci veľmi dobre. Od Ubíkov nás čaká inovatívna revolučnosť v BiA Furious 4 :D Ak to má byť trend, dalo by sa hovoriť o pochovaní značky. *3*
  • něco nového by neškodilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit