Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten zacatek HR bylo pro me doslova mučení uz pry druhym pruchodu
  • Female Fahrenheit by bol lepsi nazov, no mrte sa tesim heavy rain bolo super ale fahrenheit je u mna naj adventura stale
  • ona bude asi aj dobra aj zla preto sa to vola beyond two souls
    keby to bolo cele ako zaciatok heavy rainu kde sa staras o svojho synceka tak by tam ice boli len city ale nikto by si to nekupil, mozno akurat fanusikovia the sims
  • Uklidni se nulo, placas hovadiny a akorat nas tu otravujes
  • ucho
    jestli jsem to dobře pochopil, ty ty poldy zabíjet nemusíš...
  • Co vim z dostupnych infromaci tak ji nesmi zabit.
  • Robotron3
    Určitě. Tuhle hru beru jako evoluci Heavy Rain a v tom smyslu si nedovedu představit, že by nějak výrazně zklamala, nebo uhnula uplně někam jinam.
  • Podle me tam bude plno voleb jak se bude pribeh odehravat stejne jako v Heavy Rain ne-li jeste vic.
  • Takže sis to najednou vypnul a šel rovnou mudrovat na diskuzi. *7*
  • Kdo rikal ze mi tohle klise nevadi, vzdyt kazda druha hra je o zachrane sveta, bohuzel. Chtel jsem tim rict to, ze ta hra se zezacatku tvari uplne jinak nez to nakonec dopadlo. Kdyby tam nebyla ta zachrana sveta a nadprirozeno tak by to bylo lepsi podle me.
  • Robotron3
    No to je právě to, že oni to takhle musí postavit, a musí to tam být díky té prezentaci, protože už z hlediska marketingu každý má zkušenost, že to víc lidí k té hře přiláká. Jsem si ale jistý, že zrovna u takového typu hry, pak bude záležet spíš na hráči, jakým stylem ten děj bude vypadat, jestli nesmyslně akčně, nebo s nějakou rozvahou a tedy to bude působit víc emotivně.

    ps: A taky tohle je určitě část, kde je ta možnost akce vyhrocená a 80% hry třeba bude vypadat jinak. Oni na prezentaci vždycky vybírají to nejvíc akční, a pak když to člověk hraje, tak je to o něčem jiném...
  • Samozrejme mluvim jen o titulkach
  • Proc ne. Spekuluje se o nich protoze sony rekla ze budou lokalizovat dalsi klicove tituly na PS3. Jedinej o kterym vime je prave Beyond takze bych to videl ez bude.
  • me nevadi vybuchujíci vrtulnik jen mi prislo smesny jak na zacatku mluvil o tech pocitech a pak chladnokrevne vrazdila poldy (i kdyz ok, je to hracova volba). tot vse.
  • Robotron3
    Ono to je trošku jinak. Pořád je to hra a je to hra s velkym rozpočtem, musí se jí prodat minimálně, aby si na sebe vydělala. Takže tam musí být takové ty komerční věci, co jsou při marketingu vidět a co dobře vypadají. Jsem si jistý, že by zvládli napsat lepší příběh, který by byl víc o těch postavách a míň by tam vybuchovaly vrtulníky, ale pak už by se to pravděpodobně neprodalo.
  • ty uz radeji nic nepiš demente, mohl ho treba zkusit zachranit nebo hodit po ty holce tristivy granat
  • to je smesny jak mluví o empatii, citech a pod. a pak chladnokrevne zavrazdi celej policejny squad. kdybych byl na miste toho poldy tak rychle vytahnu bouchačku a odbouchnu ji a je po hre.
    mozna tam bude moznost ze se necha zatknout a pak pomoci ducha utece z cely to bude lepší. cage je mozna dobrej na technicky veci ale na scenar si mel najmout profika to mu moc nejde.
  • p.s.
    ja ho poslouchal akorat to rekl po tom co jsem to vypnul
  • proč bych se na to nemohl divat?
  • Tak proč se na to vůbec díváš *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit