Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Prostředí se mi hodně líbí, to že tam neni akce beru jako plus, u takových prostředí vždy očekávam, co na mě kdy vlítne. Jenom se mi nelíbí ten pohyb pomocí posunů obrazu :/
    • sirWallace
      Adventuram skoro nerozumim.. Muze mi tedy prosim nekdo vysvetlit, v cem spociva ta atmosfera toho, ze na mne neco vlitne, kdyz vim, ze nemuzu umrit a ze tam neni akce ?? Nejak to nechapu... a rad pochopim :)
      • To je stejne jako u hororovych filmu. Tam je taky jasne, ze hlavni hrdina neumre, a stejne se bojite - bojite se proste toho, ze na vas neco hruzostrasneho bafne, a vy nevite kdy, kde a co. A to ke strachu staci.
        • sirWallace
          Aha :) No prave, ze jak komu :) Ja jeste nevidel horor u kteryho bych se nejak vazneji bal, jediny ktery za neco pro mne stal, byl 4.druh.. a proc ?? Prave proto, ze je tam malinko nastolene neco, ze bych se bat mel, protoze to muzu prozit realne :)
          A ze v hororu vim, ze hlavni hrdina neumre ?? Timhle nevedomim se prave horor ma prece lisit od klasickyho akcniho filmu.. Ze tuhle skutecnost nevim ! :)
          Kazdopadne dekuju .)
  • Ta uvodni fotka ze jak vystrizena z American Horror Story - 2. sezona
    • Amylee.Anderson
      To spíš ocean House Hotel z Bloodlines :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit