Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak odpoví někdo co stím mám dělat nebo tu hru mám zahodit
  • ja se taky zasekla co s těma dveřma co nejdou otevřít hned na začatku když se vymění baterie vlezeš tam a je konec dál to nejde * poradí někdo *
    • Hraju ale mám ten stejny problem tak mi kluk stahne a uvidim zatim končim *16*
  • Hra by se mi i líbila kdybych se hned na začátku nezasekl u dvěří které by měly být po aktivaci otevřené... A NEJSOU. *3* Je to stále dokola a dokola a dokola a ještě okolo a zase dokola.
    Jsme mladí, jsme perspektivní, vytvoříme počítačovou hru. Sice nebude fungovat tak jak by měla ale nevadí, protože se vždycky najde nějaký blbec který se chytí. Prostě hnus. *11*
  • ta hra to je hnus, nic horšího jsem snad v životě nehrál, a to jsem toho hrál hodně... to ovládání, ty reakce, ta blbost, z toho mi zůstane v paměti akorát to InSanity! a to doslovně!
  • matty-the-gamer
    Já zkoušel akorát demo, které jsem ještě nedohrál, ale celkem se mi to líbilo. Nebylo to nic extra, ale na nějakou chvíli to zabaví. Akorát vzhled hlavní postavy mi do hry moc nesedl. Jinak se mi líbilo dobré nasvícení ve hře. *4*
  • jindra.veliky
    uz z dema jsem vedel ze to nedostane vic jak 6/10 a nemylil jsem se ^^ *5*
    • Jimei
      uz jen kdyz jsem videl tvoji fotku tak jsem vedel ze dostanes mínuska a nemylil jsem se ^^ *5*
      • jindra.veliky
        you mad *1*
        • Jimei
          Lichotí mě slyšet něco takového od tebe *14*
  • Milý 13_11, Dethklok nejsem. To by jsi ho urazil.

    No ano, osobní reakce. Osobně si cením rozmanitých možností. A ty wasd odmítá. A to se mi osobně nelíbí.

    Přijde mi jako ptáček, který je zavřený v kleci a je tam spokojený. Ale venku je celý velký svět, který ptáček nevidí a kde se neprolétne. Ptáček je sice spokojený, ale to je jen protože zbytek světa nezná nebo odmítá.

    Ale já znám celý svět. I uvnitř klece (PC hry) i zbytek světa (konzolové hry, hry s konzolovými prvky. Proto lituju někoho, kdo to nepozná.

    Jo a už čekám na argument, že hry moc prožívám a že někomu stačí jen 3 hry ročně atd.
    Asi se na to tady vykašlu... přestanu hry brát vážně a řešit je.
    • 13_11
      Právě… nemá. Pokud se s dotyčnými hráči neznáš osobně, pak nemůžeš ani odhadnout, co jsou ve skutečnosti zač a co je vede k názorům, jaké mají. Lítost je proto zbytečná – co intenzivně prožíváš sám, se nemusí druhého ani dotknout.

      Jenom pro doplnění: nebrat to jako kritiku tvých komentářů; v místních diskusích se najdou daleko peprnější příspěvky od daleko nevybíravějších lidí, na něž by bylo „vhodnější“ reagovat, ale z podstaty věci to nemá smysl ani na to není čas – mínuska/pluska jsou pro to rychlejším řešením. Ber to pouze jako doporučení člověku, jenž má hry rád a rád je „řeší“ a „lituje“ ostatní, že to nevidí stejně. „Přesvědčovat“ se dá totiž i jinak než příměrem „ptáčka v kleci“. Já třeba zastávám názor, že na lidi obecně platí fakta: díky nim se jednak něco dozví a jednak nad tím začnou uvažovat. Tím se, dle mého, dá něčeho skutečně dosáhnout.

      A teď zpátky k diskusi k Afterfall: Insanity.
  • A recenze novýho anna nebude?
  • Bože to je hnus !! *8* *8* *8*
  • Nehral som tuto hru ale podla recenzie citam, ze je tam samy skript a trivialne ulohy - neni toto CoD kazdy jeden rok a dostava 9-10 ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit