Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jak ostatni, ale pod RPG si ja prave predstavuji presne takovouhle hru, kde vas defakto nic neomezuje ve vyvoji a tvoreni vaseho hrdiny presne tim smerem jakym chcete vy
    to ze se zde obchoduje s materialem je podle me naprosto genialni nejen ze vam slouzi ktomu k cemu je urcen, ale aspon vite co a jak funguje a co jde vysechno delat a ne ze jen pribehnete k NPC macknete tlacitko on vam odecte xy penez za neco co ani nepotrebujete
    ano jsou zde jiste neduhy, ale nic co by nepotkalo i velke tituly ala D3....
    co vetsinu lidi nakonec odbradi je prave ta moznost volby, nikdo vas nevodi za rucicku "ted si vyber jen tady to a az budes za par levelu velky kluk tak si muzes vybrat neco dalsiho" tady je to proste ciste na vas a pokud vase rozhodnuti bude spatne muzete vynadat jenom sami sobe
  • Je to skvela hra, jedine co mi prekaza je to ze je to v anglictine, predsa len som si zvykol Diabla II hravat v cestine. Cize dufam ze niekto do toho urobi coskoro cestinu. Stacilo by prelozit pribeh hry lebo okrem zacitaku hry absolutne nechapem o com tam ide.
  • prej PATCH of Exile.. to je jako napsat DOM nebo REZIDENT KYBL.. no tiskali fuj :D
  • nedávno jsme to i s datadiskem s kámošem dohráli v coop, krásná grafika, podle mě do dneška nepřekonaná co se týká diablovek, potvory, prostředí, kouzla, fyzika.. ale je to prostě D2 s hromadou přidaného obsahu a novou grafikou, jinak je to prakticky totéž, jestli je to dobře nebo špatně ať si každý rozhodne sám
    • Jakej datadisk ty manasi ? Prestan fetovat a prober se doted to byla open beta a vcera vysel final release. Zadnej datadisk to nema. Jestli chces bejt dulezitej tak se nauc velkou nasobilku.
      • mam pocit ze mysli Titan Quest, akorát to chtěl dat jinam :)
        • tak tak, to mělo být dolů
          • v tom pripade ti patri ma omluva
  • PoE není spatna hra. Asi před pul rokem jsme to dohral nekam do poloviny poslední obtiznosti a prestalo me to bavit. Hra ma par dobrych napadu které sice okopirovali z Final fantasy 7 (skilly a sloty) a Final fantasy 10 (strom skillu) ale i tak je to dobra věc. Co uz je horsi je absence goldu a systém vymeneho obchodu. Sice to mozna prispiva k lepsi ekonomice hry, ale ja osobne jsem uz dlouho nevidel něco tak neprehledneho, zdlouhavého a nudneho. Další velkej problem je out of sync (postavu vidíte jinde nez kde ve skutecnosti je) který se projevuje hlavne u postav které jsou hodne v pohybu. A co vim tak s tim GGG nemini nic delat, protože to proste nejde. Systém obchodovani přes chat nakonec vedl k tomu ze jsem chat radsi vypnul, takovej spam jsme snad ještě nezazil. Dal pak krapet nevyvazena obtiznost, ujete nároky na resisty, a gamble systém vylepsovani věci taky není nic co by me nejak extremne bavilo. Nevim jestli tomu dat ještě sanci, grafika mi nevadi, je to takovy standart roku 2006 který mam docela rad. Další věc co me vadi je to, ze postava ačkoliv ma na sobe uzasny věci stále vypada jak trhan na lvl 5, teda pokud si nekoupi něco na okrasu v item shopu. tezko rict jestli tomu dat ještě sanci nebo ne, ale spsi to vypada jen na ztratu casu.
    • akorat ze za ten pul rok se tam zmenilo dost veci, a misty i docela podstatne, misto goldy se pouzivaji svitky a orby, takze zadne sysleni goldu na kseftik, coz je dobre resene
      • Takze misto penez mas komoditni penize (=svitky, orby). Tomu rikam pokrok *1*
        • ono není špatný, když neobchoduješ jen za tisíce a miliony goldů a nevidíš všude jen ty zlatý kolečka, dává to mnohem víc prostoru smlouvat atd. pokud ses nad tím nezamyslel takle, tak smůla
    • Kallessin183
      Výborná hra a doporučuju všem vyzkoušet. V mnoha ohledech to konkurenci nandává. Hraju už od bety a jsem nadšený. Málokde dostávám takové možnosti vývoje postavy.
    • Souhlas - je to ztrata casu a relativne to bavi max na prvni dohrani. Dalsi obtiznosti uz je to to samy, jen se proste zvysuje dmg a hp. Random generovani tam nejaky je, ale zdaleka nema takovou uroven jako melo treba D2. Proste tyhle hry uz davno nefrcej...za 15 let nedokazali vydat nic lepsiho, nez bylo D2.
      • Ztráta času, když to baví jen na jedno dohrání??? No to by mě zajímalo co jako hraješ. Já dohrál dvakrát jen Fallouta.
      • Janun
        Takovej titanquest měl alespon podle me k D2 hooodně blízko.
        • To já když byl měl jednu podobnou hru mimo D1 a 2 pochválit, tak by to byl Dungeon Siege 2, který se mi hodně líbil a pak první Sacred, které také bylo perfektní, i když mi přišlo, že svět byl možná zbytečně rozlehlý a byl tam místy příliš cítit nevyužitý potenciál.
        • kaermorhen
          Grim Dawn je hodně podobný. Koho bavil rozvoj postav v TQ, toho bude bavit i GD.
        • Kallessin183
          Souhlasim, ikdyž jsem se ho pokoušel asi jedenáctkrát dohrát, nikdy jsem až do konce nedošel..
      • Nevim asi nejvic naslapnuto mel Sacred2, aby D2 prekonal, ale tam bohuzel selhali v necem zasadnim, co uz ani neumim pojmenovat. Upadlo to pak tezce do stereotypu.
    • presne radsi se budu trit o zed az se mi ze stencla vydere hlen
  • Jako super by bylo, kdyby dodelali vsechny akty kdyz je to released. Jinak games hodne v pohode pro Diablo I a II fans.
    • You are brainfucked mr.
    • Preklad
      jako super by bylo, kdyby dodelali všechny akty když to uz vyslo. Jinak hra hodne v pohode pro Diablo I a II fanoušky.
      *1*
  • Takto dako graficky som si predstavoval Diablo 3.
    A naozaj super hra, stale pekne dorabaju a to najlepsie je zadara :)
    Pre ludi co hatuju, tak neopravnene.
    Nadavat na hru ktora je zadarmo a aj keby je zla, tak sa nic nedeje, lebo nikto neprisiel o peniaze.
    Lenze nieje zla ale naopak :)
    • díky bohu že takhle Diablo nevypadá, zvlášt ty animace a pocit z boje ve stylu "mlácení do pytle se slámou" jsou dost hrozné

      to "akční" by u téhle hry mělo být v uvozovkách
      • Hovorim o grafike nie animacii, urcite je blissie Diablu 2.
        Lebo trojka a tie farbicky... hroza.
        Diablo bola vzdy temna grafika a zrazu z toho je epilepticky zachvat :D
        Podotikam mam kupene Diablo 3, dobra hra len ta grafika ma sklamala.
        • Animace je součástí 3D grafiky a tvorby modelů, navíc Diablo 2 mělo ve 3D snad jen kouzla a nějaké efekty jinak bylo komplet 2D. Pokud myslíš výtvarné zpracování, D3 má svůj styl, tohle mi přijde takové unylé, nejhorší jsou ty zbroje a výbava kdy tvů hrdina pořád vypadá jako hrozný trhan
  • Hrál jsem chvilku, hra běžela krásně (asi hodinu po of. startu). Někde jsem četl, že lagy omezí vypnutí global chatu. Dotáhl jsem to v betě do třetího aktu, teď si to dám s kamarádem od začátku. Držím palce Australani.
    • hra trpi desyncem od zacatku.. ne lagama..
  • Neni to zla hra, ale to ako to tam laguje kazdemu a nic s tym nemoze urobit lebo je problem na ich strane tak to je jak keby ta drbal pes ale si nadrbany sam takze s tym nemozes nic urobit tak nakoniec prijmes ten jeho klacik a nechas sa ogrindovat az ta to prestane bavit potom vytriezves ale uz si hlboko v tom stereotype tak si povies ze radsej vyprasis veskoslavovu mater , ale nachytas ju s drdom tak sa im vyvratis na prah dveri a het domov, po ceste das dole este par buzikov ako ggg a pod. Strata casu proste , radsej knihu nejaku alebo song od grygara
    • Ty voe, není tu překladatel? Některá slova pouze odhaduji. :) Nehezké čtení.
      • MickeyMutant
        "Není to špatná hra, jen problém s odezvou (lag) nelze vyřešit z pozice uživatele - problém je odstranitelný pouze poskytovatelem služby.

        Je to podobná situace, jako kdyby s vámi vykonával pohlavní akt pes (Canis lupus familiaris), ale kvůli intoxikaci alkoholem jste mu v tom nebyl schopný zabránit. Nezbývá než akceptovat jeho pohlavní úd a než účinky alkoholu pominou, stihnete si zvyknout. Řeknete si, že radši půjdete provést soulož s matkou uživatele Veskoslava, ta ale už souloží s Karlem Drdou (PR manažer firmy Alza). Nenadálá situace vás donutí ke zvracení na prahu jejich dveří. Jdete domů a po cestě inzultujete několik homosexuálů jako uživatel GGG a další.

        Celkově je tedy hra ztrátou času, lepší zážitek poskytne jakákoliv kniha nebo píseň od Lukáše Grygara (herní žurnalista)."
      • tak mi dojdi vyprasit babku ona ta nauci zaklady slovenciny , poriadne jej tie pavuciny vymet z tej diery , ale nvm ci ju nebudes muset najprv vykopat uz som ju totiz dlho nevidel
        • je fakt, že druhé souvětí o 72 slovech by nějakou tu čárku možná neslo *1*
          • pardon, druhá věta
  • Path of Exile je vyborna hra, patch of exile je nejakova demo verze pro tiscali, jinak drzim palce PoE jen tak dale

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit