Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jak ostatni, ale pod RPG si ja prave predstavuji presne takovouhle hru, kde vas defakto nic neomezuje ve vyvoji a tvoreni vaseho hrdiny presne tim smerem jakym chcete vy
    to ze se zde obchoduje s materialem je podle me naprosto genialni nejen ze vam slouzi ktomu k cemu je urcen, ale aspon vite co a jak funguje a co jde vysechno delat a ne ze jen pribehnete k NPC macknete tlacitko on vam odecte xy penez za neco co ani nepotrebujete
    ano jsou zde jiste neduhy, ale nic co by nepotkalo i velke tituly ala D3....
    co vetsinu lidi nakonec odbradi je prave ta moznost volby, nikdo vas nevodi za rucicku "ted si vyber jen tady to a az budes za par levelu velky kluk tak si muzes vybrat neco dalsiho" tady je to proste ciste na vas a pokud vase rozhodnuti bude spatne muzete vynadat jenom sami sobe
  • ono není špatný, když neobchoduješ jen za tisíce a miliony goldů a nevidíš všude jen ty zlatý kolečka, dává to mnohem víc prostoru smlouvat atd. pokud ses nad tím nezamyslel takle, tak smůla
  • Je to skvela hra, jedine co mi prekaza je to ze je to v anglictine, predsa len som si zvykol Diabla II hravat v cestine. Cize dufam ze niekto do toho urobi coskoro cestinu. Stacilo by prelozit pribeh hry lebo okrem zacitaku hry absolutne nechapem o com tam ide.
  • prej PATCH of Exile.. to je jako napsat DOM nebo REZIDENT KYBL.. no tiskali fuj :D
  • hra trpi desyncem od zacatku.. ne lagama..
  • To já když byl měl jednu podobnou hru mimo D1 a 2 pochválit, tak by to byl Dungeon Siege 2, který se mi hodně líbil a pak první Sacred, které také bylo perfektní, i když mi přišlo, že svět byl možná zbytečně rozlehlý a byl tam místy příliš cítit nevyužitý potenciál.
  • Ztráta času, když to baví jen na jedno dohrání??? No to by mě zajímalo co jako hraješ. Já dohrál dvakrát jen Fallouta.
  • Takze misto penez mas komoditni penize (=svitky, orby). Tomu rikam pokrok *1*
  • MickeyMutant
    "Není to špatná hra, jen problém s odezvou (lag) nelze vyřešit z pozice uživatele - problém je odstranitelný pouze poskytovatelem služby.

    Je to podobná situace, jako kdyby s vámi vykonával pohlavní akt pes (Canis lupus familiaris), ale kvůli intoxikaci alkoholem jste mu v tom nebyl schopný zabránit. Nezbývá než akceptovat jeho pohlavní úd a než účinky alkoholu pominou, stihnete si zvyknout. Řeknete si, že radši půjdete provést soulož s matkou uživatele Veskoslava, ta ale už souloží s Karlem Drdou (PR manažer firmy Alza). Nenadálá situace vás donutí ke zvracení na prahu jejich dveří. Jdete domů a po cestě inzultujete několik homosexuálů jako uživatel GGG a další.

    Celkově je tedy hra ztrátou času, lepší zážitek poskytne jakákoliv kniha nebo píseň od Lukáše Grygara (herní žurnalista)."
  • You are brainfucked mr.
  • akorat ze za ten pul rok se tam zmenilo dost veci, a misty i docela podstatne, misto goldy se pouzivaji svitky a orby, takze zadne sysleni goldu na kseftik, coz je dobre resene
  • v tom pripade ti patri ma omluva
  • kaermorhen
    Grim Dawn je hodně podobný. Koho bavil rozvoj postav v TQ, toho bude bavit i GD.
  • tak tak, to mělo být dolů
  • mam pocit ze mysli Titan Quest, akorát to chtěl dat jinam :)
  • Jakej datadisk ty manasi ? Prestan fetovat a prober se doted to byla open beta a vcera vysel final release. Zadnej datadisk to nema. Jestli chces bejt dulezitej tak se nauc velkou nasobilku.
  • nedávno jsme to i s datadiskem s kámošem dohráli v coop, krásná grafika, podle mě do dneška nepřekonaná co se týká diablovek, potvory, prostředí, kouzla, fyzika.. ale je to prostě D2 s hromadou přidaného obsahu a novou grafikou, jinak je to prakticky totéž, jestli je to dobře nebo špatně ať si každý rozhodne sám
  • Kallessin183
    Souhlasim, ikdyž jsem se ho pokoušel asi jedenáctkrát dohrát, nikdy jsem až do konce nedošel..
  • Kallessin183
    Výborná hra a doporučuju všem vyzkoušet. V mnoha ohledech to konkurenci nandává. Hraju už od bety a jsem nadšený. Málokde dostávám takové možnosti vývoje postavy.
  • Janun
    Takovej titanquest měl alespon podle me k D2 hooodně blízko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit