Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc hra videl sem par minut gp
  • co se týká Dragon Age prvních asi 5-10 hodin opravdu nic moc ani u mě, zapínal jsem to jen z nudy... no a nakonec jsem skončil na více jak 80-ti hodinách :) některé hry potřebují čas
  • To mě se PoE líbí, jen bych už chtěl nový akt......jinak ty problémy s lootem bych řekl že vyřeší když si dáte pozor na skilly na itemech...já mám třeba na amuletu "loot rare items a to samé ještě další 2 gemy a padají mi fakt pěkné věci. Jo a s tou obtížností to je asi tak jako v D2....na první obtížnost to proletíš to je fofr ale na vyšší obtížnosti už hra začne odečítat expy u každé smrti a představuje další výzvy, např. monstra co mají "corrupted blood" nebo náhodně se objevující fakt silné bossy, kteří Vás smetou fakt drsně rychle.......je to věc názoru.....
  • jde o to ze vsem znamym okolo co to hrali se to nelibi, chapu ze tobe to vyhovuje, ale nevetsi problem je asi v tom resetu talentu a lootu, synchronizace u me nebyla tak znatelna, ale obcas to laglo, jinak nevim, i v tech vice lidech je to stereotyp casem, vyprdli jsme se na to tak nejak hromadne, to vetsinou u jinych her nekdo dycky zustal, proto sem to tak pojal, ze to asi nesedne uz dnesni komunite. Je to skoda, ze zacatku sem tomu hodne fandil a cekal sem ze rok v BETE to fakt vychytaj a daj tam vice obsahu coz se taky nejak extra nestalo :/
  • to že se to stahuje půl dne je teda taky kapitola sama pro sebe
  • Nemožnost jednoduchého resetování skillů je asi stejně tak zábavná jako ztráta expů při umírání.
  • Mně to expení nevadí, ale u PoE se prostě nedostavila ani ta jednoduchá a obyčejná radost z masakrování hord nepřátel, takže jsem to po třicítce zabalil.
  • Jo jo 1/2 dne jsi to stahoval z netu, posléze nainstaloval, pustil a najednou jsi zjistil, že nehraješ CoD ale diablovku, kde jsi to v zapěti vypl a určitě i odinstaloval, no pane ty budeš obrovský myslitel, jen co je pravda :-))))))))))))))))))
  • Nevim, prostě to na mě působilo jako Sacred 2, kterej mimochodem nemám zrovna v lásce..
  • hotfix
    krok 1 - odejdi z plaze
    krok 2 - nedivej se na chat, jde i dokonce vypnout
    krok 3 - profit
  • haha ja presne to same! *15* *15* a jeste naboku bezel nejaky chat rychlosti 5 radku za vterinu kde lidi psali pro mne uplne nepochopitelne vety a ruzna slova a zkratky no totalni chaos
  • XXDarthVaderXX
    Aukce to je pro všechny hry naprostá výhra...
  • Potom, co jsem se objevil na nějaký pláži, kde sem zabíjel kraby, sem to vypnul.
  • jeje..*ý..:) jestli jsem někoho hluboce ranil..mojí nízkou úrovní češtiny tak se omlouvám..
  • Já teďka h raju Eschalon: Book 1. Tvl. asi půl roku shánim RPG, které by mě zabavilo a nakonec to je tadle malá věcička s 15 let starou grafikou.V mých 33 letech působí jako droga a to už jsem si začínal myslet, že hraní vážně není pro mě a ono je to tím, že vycházejí samé nudné naleštěné bídy. Dragon Age jsem zkoušel a moje dojmy: nuda,nuda a nuda.
  • skuste vyhladat v google "final fantasy x skill tree"

    *3*
  • Jen teda upřesním ten loot s drop ratem jsem spokojen, to co mě tam štve je že se pořád točí 5 sad itemů a jen se jim zvyšují staty (kromě unikátních).
  • Tak proč na TQ čučet na youtube když teď byl za 1.75$ (resp. eur) na steamu. Ale jinak souhlasím. Ale zase POE se mě zdá celkem dobrý a hlavně má stále obrovský potenciál jen to chce trošičku překopat loot a ty problémy se synchronizací
  • nahodou dobre udelana diablovka ma šanci chytit a zabavit. ja nedavno koukal na youtube gameplay z titan questu a zaplakal jsem, když jsem si uvedomil jak tahle starší hra dáva na frak novym diablovkam, jak grafikou, tak hratelností i vyvojem postavy.
  • Nauč se česky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit