Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Pitchford taky sliboval *1* Ale vážně, CM vypadalo s blížícím datem vydání čím dál tím hůř a tady je to přesně naopak, takže uvidíme *3* Já doufám, že to vyjde, Alieni si zaslouží pořádný herní zpracování.
  • Trochu se bojím toho, že jim to buď vyjde a bude to pecka, nebo katastrofa, moc si u takové hry neumím představit, že by byla prostě průměrná. Zatím to vypadá, že jsou na správné cestě a přeju jim to, protože to má potenciál.
  • Odulin
    Nevím, připadá mi, že je celý Vetřelec už tak trochu vyčpělý....ale přesto doufám, že se to povede a snad překvapí.
    • Mám podobný názor.

      Podle mě tam bude chybět hratelnost. Jeden jediný cíl - dostat se z lodi a pochybuju, že to neudělají formou dojdi tam a tam aby si se dostal dál ... Možná to nakonec bude příjemné překvapení a příběhově i hratelně to bude bomba, ale zatím u mne převládá opačný pocit.
      • C-BEAM
        pridávam sa k tomu názoru. Áno znie to všetko krásne a ružovo, vizuál bude skvelý to je isté ale čím viac sa nad možnosťami ako môže hra samotná prebiehať zamýšlam, tým viac som skeptický. Nehovoriac o tom, že očakávať od dnešných veľkých hier nejakú sofistikovanejšiu hratelnosť je naivné.
  • Z toho co do dneška vím tak soudím zatím hru kladně a moc se na ní těším. Vypadá to, že tu konečně zas budou Vetřelci s atmosférou. Uvidíme a zatím nám nezbývá nic jiného než čekat.
    • hnidopíchací doplněk: nebudou to Vetřelci, ale Vetřelec
  • CA se musí nechat alespoň jedno - to, že z traileru to nevipadá jako totální cipovina, jako ta patlanice od Gearboxu. Tam to bylo poznat už z videí, že tam "něco nehraje" (a nejednalo se o příběhovou linii *3* ) Myslím, že kdo to má pořád živě v paměti mi dá za pravdu. A ano, emoce mi to umí rozdmýchat ještě dnes *1*
    • Naprostej souhlas. Jinak, kdykoliv někde vidím Pitchforda (a teď naštěstí málo), jdu pro baseballku. To jen tak naokraj...jinak jsem hrozně mírumilovnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit