Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AMD nestagnuje a roky inovuje, o tom žádná. Nicméně když si budu chtít doma zatopit, pustím si topení a ne komp, kde mi 2/3 spotřebovaný elektřiny AMD vytopí do vzduchu. To samý ATI.

    Zkrátka o co menší pořizovací cena o to dlouhodobě vyšší náklady na napájení a chlazení.
  • tak, bethesda a creative assembly prislubili, ze sa pozru na optimalizacie svojich terajsich hier - snad sa lady pohnu, no
  • protoze nepotrebuji...na nejakou vyssi optimalizaci u PC kaslou. Stejne ta hra musi fungovat i na konzolich a navic 90% lidi ma v PC nejake ctyrjadro bez HT.

    Proto pochybuju, ze najednou zacnou vychazet hry optimalizovane pro 8 jader...nejlepe s HT. Mozna ze se ted na nich zacne delat, to ale znamena prodlevu cca 4-5let nez takove hry vzniknou ? Jenze to uz tu bude dalsi generace CPU (mozna dve generace) a budou tu 12-14jadra a budeme ve stejne situaci ::)
  • Já od doby co jsme na PC začal dělat něco jiného než hry, tak jsem zjistil, jak děsně moc pomalé ty dnešní procesory jsou,až je to ostuda.
  • zaty
    Pokud je to pravda, tak jsou 8C Ryzeny jak dělané pro workstation, protože ty ceny, co si Intel nechá za Xeony zaplatit, jsou fakt nehorázné.
  • Kdybych měl dnes kupovat herní pc tak beru i7 7700k.Vyšší výkon jak R7 1700 za stejná peníz.
  • http://semiaccurate.com/forums/showpost.php?p=284672&postcount=7885
    To summarize they noticed that Windows set Ryzen by default to balanced mode when this mode is enabled, while the X99 plateform is set to the performance mode even if it set on balanced mode...

    Edit : So all reviewers did test the Intel CPUs in a mode that get higher perfs, while Ryzen was granted the balanced mode..
    tak, je rozdiel medzi konzolou a W10, ako vidis
  • uz je to potvrdene, podporuju ECC, len zalezi od MOBO vyrobcu-asusy su prve, a myslim ze som to videl aj u asrock
  • KamilZm
    Moc nerozumím tomu, že hry nejsou optimalizované tyto nové CPU s 8 jádry, když jak Xbox One, tak PS4 mají AMD CPU s 8 jádry a ždímou z nich maximum. Tak proč to není na PC verzích, když nové konzole jsou stejně přemalovaná PC?
  • zaty
    Intel potřeboval konkurenci, jako prase drbání, takže je jen dobře, že se AMD trošku vzpamatovalo a vydalo konkurence schopné produkty. Nemyslím si, že se Intel musí bát, ale prostě jen nebude tak moc rýžovat a ceny polezou dolu.

    Já výměnu zatím neplánuju, protože aktuálně mi na práci šestijádrový Xeon bohatě stačí a další nákup bude PCI-E SSD, ale dokážu si představit, že bych za +-2 roky šel do 8C Ryzenu, pokud tedy bude podporovat ECC, což prý zatím není jasné.
  • tak, je pravda ze ten vykon mohol byt iny, uvidime co urobia optimalizacie biosov, patch na W10, a avizovane optimalizacie vyrobcov hier - predsa ide o novy CPU, a doteraz sa ladilo len pre Intely
  • Kdybych se měl rozhodovat mezi i7 7770 a R7 1700, které stojí stejný peníz, tak beru R7 1700.
  • no, pockame si na LV, zatial si urobim pukance a dam schladit kolu *1*
  • Tak či tak. Dík AMD, že nám slevní Intely...
  • Tolik řečí kolem Ryzen a nic *1* *1* *1*
  • Krescz
    nastal dobrý čas pořídit si intel chip :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit