Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fuj ta je tak ošklivá až vůbec není odulá ... je to vůbec Odula ? !!":L? *7* *8*
  • jamar28
    Femto: Mě nezaujal. Prostě mě nudil. Navíc jsem měl nějaké pitomé vydání, ve kterém vůbec nebyly odstavce.
  • Femto
    Proces je super dle mého, dá se číst v pohodě *3*
  • "Tohle mi prijde jako tolkienovska hra pro vsechny, kteri tolkiena neznaji..."

    wtf, děláš si srandu? a co si myslíš, že AAA hry asi dělaj? Přesně tohle to

    to furt jen tady na Games jsou zarputilci, kteří si furt myslí, že AAA hry budou dělat vždy s věrností předloze a pak se strašně diví a brečí když se tak nestane

    já už jsem z toho tedy vyrostl
  • jamar28
    GGG: No tak třeba Proces se fakt moc číst nedá, to souhlasím, ale co třeba Proměna? Ale budiž, u Kafky ještě chápu, že ho někdo nemusí.

    Ale co třeba Čapek? Hrabal? Steinbeck? Orwell? Doyle? Poe? Zweig? Huxley? Ti všichni prostě psali sra*ky a neuměli podle tebe psát? A nebo jen trollíš?
  • "Mordor má být dle mnohých Nacistické Německo."

    Lol. Že nejsem překvapený.
  • A ty jsi asi náš velký šéfík *1*
  • TheGGG
    no retardů je vás tady víc, to máš pravdu,
  • TheGGG
    tak třeba kafka je úplný patlal a totálně nečitelný overrated šunt. Ovšem se o tom z politických důvodů nesmí mluvit a musí se předstírat že jeho knihy mají nějakou hodnotu... a rusáky nikdo příčetný číst nemůže... ty jejich příběhy o ivánkovi z horní dolní, to je naprostý odpad
  • corfer
    Už jsem zase dlouho v diskuzi neviděl člověka, který hodnotí co je lepší.:) Objektivita opět zasahuje, že?:D
  • skaven
    v pokracovani Middle-Earth War of Shadow do bude presne naopak
    *1*
  • Ale no tak, chudák se svojí retardací sotva umí číst a vy jste na něj takhle zlý *1* *1*
  • Dost omezeny pohled na hry, nemyslis? Me spise vadi, ze Tolkien je tady pouzivan jen jako navnada na kupujici...kdyz uz pouzivam neco jako predlohu, chtelo by to trochu citlivejsi pristup. Tohle mi prijde jako tolkienovska hra pro vsechny, kteri tolkiena neznaji...
  • Ty jsi taaaaaak neskutecne cooooooooool, vole...
  • No nevim, jestli byl Tolkien ten, co to prehanel s travkou...a to se pak nedivim, ze vidis chlupate veci vsude...
  • tak to nehrajte pokud to nemůžete překousnout. Jde přece jen o zabavu a ta je dobra a nic jinýho u her není podstatné.
  • Vzhledem k tomu, ze se porad tocis kolem techto dvou temat si dovolim odhadnout, ze jsi z knih precetl jen prvnich par stran. I tak se rodi literarni odbornici. ;)
  • JamesFaith
    Ano, právě Gothmoga jsem myslel tím velitelem.

    A protože v bitvě o Gondolin padl a ve Válce hněvu zahynula i většina balrogů, kdy se pak přeživší schovali hluboko pod zem jako "Durinova zhouba", nepřipadá mi až tak nepravděpodobné, že Sauron mohl některé z nich během svého vzestupu k moci vypátrat a uzavřít s nimi nové spojenectví.

    A ano, stejně se jmenoval i jeden velitel skřetů v Pánu prstenu, který byl krátce zmíněn v knihách a ve filmu pak jeho roli zvýraznili.
  • Veskoslav
    Balrogové podléhali pánovi Balrogů, Gothmogi, který sloužil přimo Melkorovi a někteří ho stavěli na úroveň Saurona. Ale je pravdou, že balrogy jako takové zlákal přímo Melkor. Většina z nich zemřela během prvního věku. Sám Gothmog, padl při plenění Gondolinu. Stejné jméno je pak i ve 3. věku už když se odehrává LOTR. Jenom bohužel to není balrog, ale myslím velitel vojsk skřetů, co pochodovali na Minas Tirith.
  • Veskoslav
    Minimálně Sauron tu podobu na sebe vzal, když se "domlouval" s elfy atd. O to přišel při pádu Númenoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit