Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase ve mně hrklo! To slovo "half-life" je jak zaklínadlo!
  • MinisterOfSillyWalks
    on HL dnes ještě někoho zajímá ? vždyt ty epizody byly hodně nudné zlatej opposing force
    • ale Opposing Force byl fakt dobrej! :-D neřikám, že se Episody ke Dvojce hráli blbě, ale mě stejně víc přirost k srdci komplex Black Mesy než nějaký pobíhání okolo Citadely a mydlení těch Comine, nebo jak se těm jejich jednotkám řikalo
    • Strať se, satane!
  • EP4 byla plánována od začátku a byla oznámena s polu s trilogií od Valve, ale většina lidí na ni jaksi zapoměla.
    • Takže to měl být spíše nějaký spin-off? Nebo co?
      • Tak nějak. Přirovnal bych to k datadiskům k prvnímu HL. U nich co se třeba týče příběhu není jisté, zda jsou vlastně canonické nebo ne. Valve tvrdilo, že vše v nich po stránce příběhu platí, ale že si vyhrazují právo příběh třeba Opposing force tak nějak "diskreditovat", pakliže jim v budoucnu nějak nesedne... Tohle by asi bylo obdobné. Jinak se mi zdá, že tohle nemělo moc ten HL styl. Zombie v HL, který nemá headcraba :) ?
    • zx_spektrum
      Pravdu díš, dokonce i o tom, že to bude dělat externí studio. Taky si to pamatuju, ale fakt je, že je to už hodně dávno (nějak před epizodou 1), však taky HL2 bude letos mít 9 let od vydání :-)
  • Inquisitor
    Škoda, že se na Half-Life nakonec tak vykašlali. Minimálně tu třetí epizodu udělat mohli. Když už se na nový díl čeká tak dlouho.
  • Estophelen
    Takže jako Ep. 3 je hotová a Gabe na ní sedí jako kvočna na vejcích?
    • Jj, si ji hraje sam a jeste pritom zere dorty...
      • good one *1*
  • Lukyz
    Oni dělali na Ep4? A kam se poděla Ep3? *1*
    • trolo
      ty nevies o tom ze valve nevie pocitat do 3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit