Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo Arma,hra která mě nikdy nechytla,jako hrát ve stylu kdy jdete přes půl mapy a pak dostanete tečku přímo do čela od krutěpřesného bota a začínat znovu to fakt ne!! Raději zůstanu u Battlefieldu 3 který představuje mnohem větší herní zážitek než tady ta sr....
  • Lawliet
    No jo čeští chlapci se činí ta hra vypadá krutopřísně tak..jak bych si představoval call of duty..
    • Nějak mi tam chybí koridor abych poznal Call of Duty.
      • Lawliet
        a tobě asi řikají blesk co?
  • Arma je výborná hra na dělání screenshotů, ve všem ostatním už je to těžký podprůměr *5*
    • Až na to, že screeny z Army nejsou renderovane a nijak upravované.
      • nevsiml jsem si. alespon u dvojky a arrowhead je grafika naprosto odpovidajici zverejnenym screenum. zrovna v tomto je arma jeden z poslednicch ostruvku kdy neni hrac bombardovan falesnymi iluzemi. konkretne flashpoint2 od codies byl primo tragikomicky priklad jak se marketing lisi od realneho produktu.
      • Komixíku, tak jestli tomuhle věříš, tak asi čteš ješte komixy typu Čtyřlístek.
  • Doufám, že vyjde hratelná verze, nikoliv jako v případě druhého dílu:) Jinak si to zahraju až někdy na podzim 2013:D
    • dvojka byla relativne bez bugu oproti jednicce a OFP
      • Tjn. jeslti někdo hrál Armu 1 po vydání bez patche, tak nemůže nikdy říct, že Arma 2 byla zabugovaná...:-)
        • Sami vývojari priznali, ze první Arma byl pr*ser. Prostě bylo potreba ji vydat a makat na něčem jiném.
    • Aspon bude na serverech o jedno místo víc
  • uvidim. Dvojku zpozdili tusim o rok, stejne to nebylo hratelny. Tak jsem zvedav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit