Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    7? ... to zase bude diskuze *1*
  • Ronox
    Nevím co děláte. Podle mě se konečně někdo snaží navrátit hodnocení do správné podoby! To, že jste si zvykli, že každá hra má 9 neznamená, že autor nemá pravdu. Souhlasím s ním a doufám, že hodnocení už konečně půjde podle takové škály jak má správně jít. Dlouho jsem neviděl u AAA her nižší hodnocení jak 8 a najednou někdo dá o jeden boď méně a vy se můžete po*rat. Jak kdyby se vaši rodičové řídili číselným hodnocením jestli vám tu hru koupí nebo ne ...
    • deridon
      sedmička je furt pěkný nadprůměr.. a jak bylo milionkrát řečeno, hodnotí jedna osoba z jeho pocitů a zážitků, jiní to můžou vidět jinak.. mně osobně třeba vůbec nechytl a ani se mi nějám moc nelíbil Borderlands 2 a vim jaká je to populární hra a nikomu to neberu a hodnotil bych ho (teď jen tak plácnu) třeba tou sedmičkou..
  • Caincz
    Mám rád projev Aleše Smutného, ať už ve Fight Clubu, tak v recenzích. Nemá cenu tady po milionté psát, že recenze je subjektivní útvar, co vám, milovníkům serie brání, dát si tomu svých vlastních 11/10 a vyhlásit si to doma u píva Hrou roku? Já si dneska nesu z práce Join or Die edici, dam si jí do poličky vedle předchozích čtyř dílů a těšim se, až si to zahraju. To, že mám Assassiny všechny a de facto všechny jsem si koupil na release den mě v zásadě pasuje na poměrně hardcore fanouška série, ale to přece neznamená, že budu slepý k jejím chybám. Psát tady, že je někdo k*kot a podobně...máte to zapotřebí? Mě třeba dvakrát moc neuchvátil Dishonored, naopak jsem si vyloženě užil Maxe Payna, a taky Lukášovi nepíšu, že je nedej bože podplacený id*ot. Až se lidi naučí komunikovat o "blbostech" typu videoher, tak teprve budou mít jako živočišnej druh šanci, že se naučí komunikovat i o jiných věcech...
    • h0p3
      Naprostej souhlas tady s pánem. Já třeba viděl AC3: Freedom Edition jako jasnej buyout na PC. Ale v Alešovi recenzi jsem se dost ztotožňoval se jeho názorama a chápal jsem co se mu líbí a nelíbí. Pro mě samotnýho jsou některý docela závažný nedostatky, už třeba samotnej pohyb po městě běhěm questů a jejich způsoby plnění. Takže to udělám jako nyní s Borderlands 2 a Dishonored, torrent a následně se rozhodnu. Dishonored jsem koupil po první misi a BL2 po prvních 10h a nutnosti naformátování disku se sejvama *1* I když to už asi nebude Freedom Edition v případě koupě, ale normál na xbox.

      +To že tu někoho, za jeho (pro vás nepřijatelný) názory pošlete do hořících pekel a ještě dál. A sami nenapíšete, co se vám na tom nelíbí a s čim nesouhlasíte. Z vás dělá prostě idioty. *hugh*

      (Mact0x)
      • ja som jasne vypisal argumenty, preco si o recenzentovi myslim to, co si myslim....a mne je jedno, ci to je recenzia na AC3, alebo na nieco ine....ukaz mi hocjaku recenziu od Smutneho za posledny mesiac a ja ti najdem priklad toho, ako velmi je neobjektivny a hlada chyby aj tam, kde niesu
        • h0p3
          Já si daleko radši přečtu Alešovu subjektivní recenzi, a sám si z toho vyzobu co je pro mě důležitý a co ne, než recenzi nějakýho hypem, naspeedovanýho fanboye. Ukaž mi nějakou objektivní recenzi moc tě prosím a nebo ještě líp, nějakou napiš! A vůbec když jsem si tak pročítal tu diskuzi, co tam s tebou vedli už předemnou, tak by sis ji měl pročíst znovu, akorát bych opakoval co už bylo napsáno.
    • Wow perfektny koment :) Velmi dobre sa to cita, vidno, ze mas neco v hlave a takych ludi si ja vazim. Kazdopadne si ale dovolim trochu zastat ludi, ktori s tym maju problem.

      Volakedy som bol zastanca tvrdeho (rozumej "normalneho", povecme, filmoveho hodnotenia) a hram, ked som mal tu moznost, som tiez daval tieto "normalne" hodnotenia. Reakcie boli podobne ako v tejto diskusii, no ja som si isiel tu svoju. Dnes ale chapem dve veci inak.

      Po 1.: Filmova skala, kde 6 uz zacina byt dobry film v hrach nefunguje a fungovat nebude, dokedy bude 90% recenzii hodnotit v skale od 6-10, kde 6 je sra*ka... Toto je proste realita a fakt ktory je pevne dany. Potom je uplne pochopitelne, ze hrac, ktory vidi 10 recenzii na Call of Duty ktore hru ospievaju a daju jej 9/10 je nastvany, ked jeho oblubena, velka hra dostane 7. Pricom su minimalne rovnak dobre. Jedoducho je v tom citit nespravodlivost hodnotenia nie konretne k autorovi recenzie, ze je neobjektivny, ale skratka pre jeho nepochopenie reality (ktore som v istej dobe ani ja nechapal). Jednoducho hry maju inu skalu.

      Po 2.: Dnesne "velke" hry su ine ako boli volakedy. Konkretne pri tomto Assassinovi ide o dielo na ktorom pracuju stovky ludi, mozno tisice po celom svete. Je v tom zurocena dlhorocna skusenost vyvojarov, jednoducho naprogramovat, nadabovat, vymysliet a neviem co vsetko takuto hru, to je pre vela ludi nepredstavitelna zalezitost. To je tvrda matematika a krv mnohych ludi ktori do toho daju celu svoju energiu... Dnes ked uz som coto naprogramoval si takychto veci velmi vazim a mnoho krat ma velmi fascinuje co ludia dokazu vymysliet a ako vela prace sa skryva aj za napohlad banalnymi zalezitostami. Preto z tohto pohladu je chovanie recenzetna, ktory toto dielo konzumne zahra a potom so zalozenymi rukami iba "nespokojne" frfle aj ked ide o tak obrovsku, OBROVSKU hru ako je tato, je jednoducho ... neviem... neslusne? Priliz kratkozrake? Netvrdim, ze kazda velka hra by mala automaticky dostavat 9ky, ale zrovna pri takejto hre ako je Assassin by som bol pri hodnoteni zhovievavejsi, a to nie na ukor objektivity, prave naopak, kedze neda sa porovnat kvalita Assassina ktory dostane 7 s nejakou podarenou 7mickovou indie hrou... Uz len koli povecme 40 hodinovom gameplayu....
      • Caincz
        Chápu, co chceš říct, a do jisté míry s tím souhlasím. Jenže když se budeme bavit o té tvrdé matimatice, tak je tu ten ryze obchodní model "zákazník-prodejce, nebo v tomto případě publisher". Recenzi je v tomhle světle totiž taky možné (a dalo by se říct, že to je možná úplný základ, proč se recenzuje, viz. kupte si to, přečtěte si to, jděte na to do kina apod.) V dnešní době hry nejsou levná záležitost a pro člověka, který má běžnou práci a běžný výdaje je dát za hru čtrnáct stovek (a podotýkám, že publisherem doporučená cena je ještě o nějakou tu stovku vyšší) docela slušná soda. Z tohohle pohledu pak už koncového zákazníka zajímá to, kolik lidí na hře pracovalo, kolik do ní dali energie apod. až v druhé řadě. Pravda je taková, že já bych se číselného hodnocení nejradši zbavil úplně. Je to taková ta berlička "pro blbce" (bez urážky kohokoli). Dobrý recenzent, a těch tu na Games vidím většinu, předkládá hráči svůj text tak, aby po jeho přečtení žádné číslo nebylo třeba. A pokud se bavíme o úctě k vývojářům, je na místě i úcta právě k autorům, prože přečíst si "sedm" a jít hatovat do diskuze, to je plivanec do tváře práci člověka, který to číslo úspěšně obhájil v delším článku. Už několikrát bylo zmíněno, že desítková hra je pro někoho šestková (pro mě je např. Dishonored slušná sedma, nic víc, nic míň), pro někoho pětkový titul představuje hru, ke které se pořád vrací. A je to tak i u filmů, mám spousta guilty pleasures v žánrech, nad kterými by se intelektuál osypal a bába Dymáková pokřižovala. Recenze v českých magazínech za těch 22 let šli úrovní brutálně nahoru, stačí se podívat na stránku oldgames.sk, kde lze nalést scany starých Excaliburů, Score a Levelů, je tam vidět, jak se spousta autorů vypsala z nuly k super čtivosti. Co se ale týče úrovně čtenářstva, ta už tak slavná není :) Je to zmatený a skáču z tématu na téma, ale mam za sebou dvanáctku v krámu (kde jsem rozdal asi 20 assassinů, btw :D) a už mi to nějak nemyslí.
        • Tak to chapem, ja som vcera dal len 10ku a ani chodit som poriadne nevedel :D.. Cize po tych Tvojich 12tich by som asi skoncil v nemocnici :D...

          Tou tvrdou matematikou som myslel doslovne matematiku pri programovani. Napr. uplne banalna vec, ako "kamera" a jej zakladny pohyb v 3D priestore... Na odvodenie vzorcov aby to aspon ako tak fungovalo je zapotreby pomerne zlozita trigonometria, skladanie vektorov a pohyb v dvoch suradnicovych sustavach naraz... A aj tak to ne vzdy funguje 100% musi sa to osetrovat vselicim... A to je len blba kamera mohol by som takto pokracovat do aleluja. Hry nie su skratka az taka zabavna vec :D spravit ich... A ked sa bavime o hre tohto formatu tak je ten pomyslny plivanec :) do tvare vyvojarov od recenzenta (v porovnani s inymi recenziami nekonzistetne hodnotenou 7mickou) daleko vacsi, ako od zdejsich citatelov do tvare recenzenta :).. Skratka niektori tu "urazaju" (a ja s tym nesuhlasim, su to skratka niektori asi hold deti) jedneho recenzenta, ale on svojim hodnotenim "urazil" stovky, mozno tisicky ludi, ktori na vyvoji hry stravili radovo 1000 krat viac casu ako on na napisanie tejto recenzie. A to pisanie zase nepovazujem za nejaku velmi narocnu cinnost :)...

          A potom je tu ten fakt, ze hodnotenie 8 a vysie jednoducho davaju ine weby (ale aj games) velmi casto hocicomu. A potom ked pride jeden recenzent s tou svojou inou skalou, tak zarucene nastve kopu ludi ktori su zvyknuti na hodnotenie uplne ine. A to napriek tomu, ze recenzia je velmi dobra.

          Ale inak suhlasim s Tebou, mne by sa taketo hodnotenia a recenzie pacili daleko viac ako tie bezne, len skratka chapem ludi ktori su nastvani, kedze ono to je naozaj v podstate nespravodlive, ked nie vzdy je 7micka taka ako 7micka. A zvlast pri takychto "mega" hrach je sedmicka tak nejak povdvedome uz automaticky sklamanie :)
          • Promiň ale já teda rozumím, že by si lidé měli vážit práce jiných...ale když někdo udělá svou práci "na hovno" tak přeci neni polehčující okolnost to, že to bylo težké, složité, dělalo to moc lidí atd...Chci říct, že vážit si práce druhých to ano...ale neplácat je po zádech za průměrně odvedenou práci nebo se dokonce bát kritiky.
  • Ty vole, fakt dobrá recenze a to myslim upřímně.

    Dopadlo to přesně, jak jsem čekal. Povedený vedlejší mise a krásná příroda, jen aby to ty pitomci zazdili ještě větším odklonem od stealthu, volnosti pohybu a hraní při plnění misí.
    To je neskutečně k nasráni!! Nevadí mi přesun do USA, nevadí mi voskový ksichty, ale ta ztráta toho co dělalo tuhle sérii zajímavou a vyjímečnou je fakt bolestná.

    Je to krutý, jak jdou všechny pokračování do kopru. Kdyby ta hra nabízela volnost a improvizaci, tak jako se to víceméně dařilo předchozím dílům, tak ta výsledná známka mohla bejt vejš a hlavně se to mohlo o dost líp hrát.
    Jde mimo mý chápání, že ve hře s názvem Assassins Creed je hráč přinucenej likvidovat pomalu celý vojska a osady, jako by se nechumelilo.
    Tenhle díl měl celou tu sérii oživit a ne pohřbít the last moh...eh assassina a ještě naschvál vykopat válečnou sekyru nám fandům série a stealth her obecně.

    Už teď se začínam bát o Carmageddon: Reincarnation, aby se z toho náhodou nevyloup simulátor důchodce s nákupnim vozejkem při slevách v Kauflandu. A já blbec je ještě backnul *2*
    • Je tam méně stealthu? Tak to je divné, včera jsem se díval na livestrea od Indiana a Fiola nebo ten druhej řikali, že ve hře je mnohem více stealth akcí než v dílech předchozích. No a nevím, názor si udělám asi až mně zítra hra dojde, ale co jsem viděl ten jejich LS, vypadalo to fakt úžasně. Hlavně se mně líbí možnost prozkoumávat tu přírodu, což zatím v žádném assassinovi nebylo. Sice neočekávám že by to překonal dvojku, to je přeci jen nejlepší díl série, ale podle mě to bude tak na úrovni BH. Ale snad to bude lepší než Revelations. Ano, byla to dobrá hra, ale dohrál jsem ji jednou a konec, nic mě u hry nedrželo tak jako třeba u dvojky, kterou jsem byl prostě nucen dohrát na 100%.
    • Asi si pujdu dat AC II od zacatku... Pripomenout si ty casy kdy ta hra cloveka uchvatila kazdych 5 minut hrani.
      • A ty jsi už AC3 dohrál, že víš, že tě každých 5 minut neuchvátí?
        • Ano.
          • OK... Ale stihl jsi to teda rychle, když má hlavní příběh trvat 20 hodin a hra vyšla včera ráno.
            • Hra mi prisla v pondeli rano a jsem nemocny...dohrano za 24 hodin i presto ze jsem delal prakticky vsechny vedlejsi ukoly...jak rikam oproti AC II tam bylo hodne malo ''wau'' momentu.
            • Skladem byla vsude, ale spravne by ji nemeli vydavat zakaznikum...
            • bobsh
              Miserius: ne tak docela, na Alze už byla včera skladem
            • U nas vysla pred 14 hodinama...
    • Caincz
      Čoveče to vůbec nejsi blbec, že jsi je backnul, protože takovej důchodce s košíkem je daleko brutálnější kreatůra, než drtivá většina jezdců z Carmageddonu a myslim, že dětský střeva drcený kolečkem nákupního vozejku, až na pokraj naplněnýho akčníma konzervama, to tu ještě nebylo, a přinese to svěží závan (ehm) do stojatých vod akčních závodů.
      • LOL, tak tenhle comment se ti poved.

        Anyway, doufam že se ten Carmáč fakt předvede, když to maj na starost původní tvůrci.
        Co se týče jatek na lidi a zvířátka, tak žádný extra nechutnosti nepotřebuju, ale jsem moc zvědavěj, jak si poraděj s poškozením aut. Žádná jiná hra (jasně, nehrál jsem vše) zatim tak hustý, zábavný a přehnaný poškození ještě nenabídla. Vim, že Burnout: Paradise koketoval s myšlenkou mít šanci rozpůlit auťáky v kolizích, ale nakonec z toho sešlo. Nechci nic hypovat, ale ta představa Carmáče v modernim provedení je hodně lákavá.

        A otázka na GAMES - Bude i recenze na AC:L? Jestli už je venku, tak se omlouvam za stupidní dotaz a příště budu líp čumět.
        • Caincz
          Recenzi na AC: L jsem četl dneska na "konkurenčním" Hrej a dostalo to tam 9...tak jsem zvědavej, Vitu mam taky a zoufale už chci nějakou hru, co bych na tom třeba taky mohl hrát...
  • Jediny duvod, proc AC3 nedostala 10/10 je to, ze recenzujici je rasista co nema rad rudochy, protoze maj velky klacky. *11*
    • de...ti sa najdu vsade a ty si toho dokazom *3* , len dalsi smiesny zaslepeny fanboy
    • Smutný je známej islamista, proto mu indiáni vaděj. Rozplývá se nad hrama jako Sword of Islam.
      • Mazii
        Tak proč takový člověk musí dělat recenzi na nejočekávanější hru roku?!
        • ales.smutny
          Kristepane, nikdy mne nepřestane fascinovat, že někdo uvěří sebevětší, jakkoliv nelogické kravině, kterou někdo na jiného anonymně nablije...:)

          Každopádně, pokud tě trýzní proč tahle hra dostala sedmičku, zkus si přečíst recenzi, "pár" normostran jsem tomu věnoval. Pokud tě trýzní že dostala sedmičku...s tím ti nepomůžu :)
          • Ale notak, dělají si z tebe srandu *9*
          • tak to je hodně kryptofašistický!
  • No je to hodně zajímavé :)

    Jak může někdo napsat do recenze na AC3, která je jak všichni víme o občanské válce, o Indiánech, Francouzích, Britech a především o Američanech a o jejich historii, že je moc Americká, a podobné nesmysly? To je jako psát recenzi na Gran Turismo 5 a napsat, že to jsou jenom auta a je jich tam moc, nejde si vybrat nic jiného než auto a proto dávám 7/10 :)

    Doufám, že už nikdy psát žádnou recenzi nebudeš, nic ve zlém, ale všichni do jednoho píšete jen okraj toho, co se ve hře opravdu skrývá a ve finále je to pět stránek keců okolo, které nikomu nic neřeknou, a člověk tak zjistí pouze názor jednoho člověka, který nejspíš neměl rád už první díl.

    Z vlastní zkušenosti napíši, jakou sílu má PR.
    • Konečne niekto....konečne niekto, kto to vidí podobne ako ja. Mne vypadli oči z jamiek, keď som túto recenziu prvý krát čítal. (v poradí to bola 4 recenzia na AC3) Vadilo mi aké chyby sa hre vyčítali ...opakovane...a recenzent na mňa pôsobil ako chlapec, ktorý sa nám chcel len vysťažovať ...ako ho hra nebaví...O to sa robí recenzia?
    • V Re-play recenzovali AC3 a odsoudili lezení po stromech a jejich celkové zpracování.
      Už při pohledu na recenzi bylo jasné, že člověk který hrál sekvence puštěné v recenzi měl velký ( ne, měl obrovský problém s ovladačem, nebo byl hrozně nešikovný ) a protože se držíte pravidla "10 minut hraji, 10 hodin píši" stromy a pohyb po nich byly odsouzeny...a i pán kterého jsem potkal v obchodě s hrami věděl, nebo spíše si pamatoval s recenze jen to, že stromy, les a pohyb je špatný...přitom to není vůbec pravda a je to nesmysl, je to dovedené téměř k dokonalsti a použil jsem téměř jen proto, že není v AC3 možnost hrát za Predátora :)

      Takovou sílu mají média, a ikdyž je Bětka z Re-play krásná :))), recenze stojí za....
      A stejný případ AC3 recenze je zde...nic není dokonalé, tak proč to chceme/te po hrách? Pro mě byl, je a bude AC3 GOTY a je to trošku návrát k časům minuým, kdy se hry nedělaly jen pro peníze, a hrací doba není jen 5-10 hodin.

      Čeština a 1080p na PS3 moc často nebývá a tato hra to má, a ikdyž nemuseli, v Ubisoftu utratili spousty peněz za věci, kterých si spoustu lidí ve hře ani nevšimne, a v recenzi o tom padne jedna věta, a někdy ani to ne.
      • Kdo má rád sérii Assassina nutnost, a pro zbytek je to nejlepší hra na zimní a především Vánoční období :) Není potřeba předešlých dílů, ale určitě to není krok zpět :-)

        A proto končím pořekadlem:
        "Deru kui wautareru"
        - F&F: Tokyo Drift -
        • EDIT: Deru kui wa utareru :)
  • Mazii
    Já chápu, že ten kdo psal recenzi má asi radši předchozí díly AC, protože tam byli velkolepá města, možná i více volnosti, ale jenom 7? Vždyť takový Assassin's Creed: Revelations u vás v recenzi dostal číslo 8. A to se ta hra dělala půl roku a nebylo tam až na pár vyjímek nic nového. Assassin's Creed III dělaji přes dva roky, upraví engine, přidají lezení po stromech a po skalách, nové prostředí a snaží se hru udělat jinou, než předchozí díly. Ale zas na druhou stranu chápu, že někomu tento nový styl nemusí sednout. Hrál jsem to u kámoše na PS3 ( bohužel jsem PCčkář a musím si počkat na konec listopadu :) a parádně mě to bavilo, podle mě tahle série potřebovala nové prostředí a jinou hratelnost, toť můj názor ;)
    P.S. Stejně je, ale můj nejoblíbenější díl AC2 a Ezia už asi taky jen tak nepřekonají...
    • Ahoj,
      docela chápu rozhořčení některých lidí, ale pokud si hra nese "trademark", který je znám pro určitě aspekty, je jasné, že se změny nebudou líbit všem. A rozdíl v tomto titulu je opravdu velký. Je to jako si koupit něco, kde je napsáno Cola, a přitom tam budete mít pomerančovou limču.

      V hrách mne takto zklamal SC: Conviction, jenž se měl jmenovat třeba Sam Fisher's Revenge nebo tak něco. S původními hrami to nemělo nic společného.

      Dobře že jsou tu tituly jako Dark Souls. Hrateností vynahradí celou ságu jiných herních sérií, kdy je každý nový díl horší a horší. Jiný a jinačí. A to i přes mizernou optimalizaci.
    • h0p3
      Tyjo tak u mě vždycky vedla jednička s Revelations. Jednička mě bavila dobou, prostředím, atmosférou a Revelations samotná postava Ezia, jak pěkně dospěl +příběh a přišlo mi, že to byl daleko menší stereotyp než dvojka. I po recenzi se na AC3 těšim, ale jak jsem už psal akorát mě odradila od buyoutu a nejdřív ji radši dvakrát přeměřim, než se rozhodnu. *7*

      A pokud vim, Aleš má celkem vhled do muslimského světa a historie, tak chápu že se mu Revelations třebas i líbily víc.
      • To je docela zajímavý, zrovna jednička a Revelations byly nejhorší díly. :D
      • Assassins Creed 1 by mohla byt kludne synonymum pre stereotyp...
        • h0p3
          jenže jednička má o 10-15h míň než dvojka *3*
    • Přesně, mám stejný názor. Revelations to by díl docela o ničom a dostal nelogicky 8. A jen kvůli tomu, že teď udělali změny, to hned nemusí být špatně. A to že teď dali 7 je hodně z cesty.
      P.S. přesně tak
  • posila
    "Mimochodem, už tu nejsou léčivé lektvary, zdraví se vám regeneruje mimo boj nebo pomaleji během samotného boje. Kdo by se nadál, že v AC hrách člověk uvidí prvky ze stříleček..."

    Takze to funguje stejne jako v AC1? Lecive lektvary, jak byly implementovany v AC2 - ACR, byly uplne zbytecny herni prvek. Bylo jich porad dost, daly se sehnat kdekoliv a jen zridka je bylo treba pouzit. Verim, ze to tu uz nekdo na tech 13 stranach komentaru vypichl, ale pri letmem proklikani jsem to nevidel, tak to projistotu pisu taky ;)
    • A ... kanón postaviť na streche v AC Revelation :) Alebo ničenie barikád baranidlom ?!# Ja neviem. Strategický mód, ala tower defence, som prechádzal zo "zlomenými zubami". Do dnes neviem pochopiť, čo to malo spoločné s pôvodnou hrou, hernou tématikou, čo ma na AC 1 nalákala. V tomto mi príde AC 3 lepší a podobný v mnohých veciach idei jednotky. Mnohí tvrdia, že sa to odklonilo od AC konceptu hry. Ale ktorému, Brotherhood alebo Revelations ? Za to som sa modlil, aby konečne hru urobili trochu inak, aby som konečne bol assassin, ktorý zabíja a nie, nosí kanony na strechy...Tak prečo vlastne je to hodnotenie nižšie ako Brotherhood, Revelations ? Mne je jedno, že sa to nepáči recenzentovi, a nech to má aj 4/10 ale Brotherhood tak aj Revelations majú mať 3/10 Jednoducho to je neobjektívne... a podľa mňa neprofesionálne ... S týmto sa napr. na pcgamer nikdy nestretávam...
  • Assasin Creed . hra v ktere je tajna a drsna guilda vrahu kteri se plizi ulicemi a zabijeji . Az na to ze maji stejnokroje , to aby je nikdo nepoznal:D
    PS: troling jak blbec , ale nedalo mi to:)
    • Jo a jinak jsem Ti dal plus, je to fakt úsměvný, ale kdyby tohle byl jedinej problém tý hry, tak to beru *4*
    • Ten stejnokroj je jeden z hlavních trademarků Assassins Creed.
      Přeci nemůžeš mít jako poster boye Ezia v uniformě stráže Florencie.
      To, že si stráže nejsou schopný všimnout chlápka s kapucí mezi čtyřma kurtizánama je sice na pováženou, ale rozhodně to rušilo muj zážitek z hraní o dost míň, než ten čim dál tim větší odklon od toho stealthu.
  • x_ander
    Přiznám se, že v téhle diskusi už jsem opravdu ztratil schopnost rozeznat, kdo je troll a kdo je deb*l. Co proboha tolik z vás řve, že hodnocení 7 je málo, že recenzent je mimo atd.? A ty věčné kecy o tom, že recenze má být objektivní.. To někdo myslí vážně? Rád bych, aby někdo takový nějakou opravdu objektivní recenzi napsal, docela bych si početl.

    Recenze je napsaná skvěle a jsem rád, že autor podrobně popsal to, co se mu na hře nelíbí, což se taky odrazilo v hodnocení. A 7 je pořád velice slušná hra. Myslím, že kdyby ACIII dostal známku 9 nebo 10, tak by ti samí trollové (příp. debilové) křičeli, že to není objektivní, že to je podplacené, že se snaží kopírovat jiné weby atd. Chápu, že recenzent se nikdy nezavděčí všem, kolikrát s hodnocením taky nesouhlasím, ale pořád to je jenom a jenom o tom, jak tomu kterému člověku hra sedla. Recenzi si přečtu a někdy to, co se recenzentovi nelíbilo, mě může vyhovovat. A naopak. Někteří to evidentně nechápou.

    Závěrem bych shrnul, že pokud tady ty pitomé výkřiky do tmy jsou trollení, tak budiž, ale už je to otravné. Pokud to někdo myslí vážně (a je tu takových evidentně dost), tak to je ... smutné. Čímž znovu vyzývám tyto chytrolíny, velice rád si od Vás přečtu objektivní recenzi (na jakoukoliv hru), prosím tedy o postnutí linku nebo o její sepsání do čtenářských recenzí tady na webu. Těším se moc.

    PS. Otázka na redakci: Neuvažovali jste někdy o tom, že byste příležitostně u některých očekávaných her vypustili i protirecenzi někoho dalšího z redakce, pokud by měl na hru diametrálně odlišný názor? Mohlo by to být zajímavé (trollové by si z toho asi cvrnkli). Dodnes vzpomínám např. na zajímavou protirecenzi Heavy Metal FAKK 2 ve Score, kde tu "zápornou" psal tuším Ice, a ačkoliv byl trochu mimo, tak jsem se dost pobavil :)
    • Magister_Peditum
      Nejlepší byla aprílová recenze na Albion 2. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit