Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Amylee.Anderson
      Mě by to taky nevadilo, ale jak jsem se dozvěděla tady z diskuzí, tak velký lákadlo je ta historie...
    • Trol.diskuzni
      Kdyby ji Ubisoft zařízl, stále by měla šanci se stát respektovanou legendou... Takhle budou vydávat díly až do AC153, kdy jim dojde, že skákání vyšlo z módy před 80 lety (v roce 2014 cca, pokud se dožijem), a tedy se z toho stane fraška né nepodobná CODu.
  • Občanská válka? A sakra, to teda nevim, to je sakra skok, ale bylo by to zajmavý...a ten Egypt, to by bylo zase zpátky, co třeba 30ti letá válka :)
    • http://assassin.herniweb.cz/news/1140-kdy-a-kde-byste-chteli-aby-se-odehravalo-ac-3
      né, spekuluje se o Válce za nezávislost, tady na tiscali píšou občanská, tak mě to zmátlo, no, válka za nezávislost je v Americe známá, ale Velká franc. revoluce či napoleonovský války, to by bylo lepší, těžko si představit ale proti komu by bojoval - běháním a skákáním po střehách....
      • Ja teda nevim ale hojnej vyskyt palnejch zbrani u strazi by mi tuhle hru trochu pokazil. Dalsi veci je ze mesta by mela byt vhodna k tomu aby se v nich dobre pohybovalo po strechach a americka rozvijejici se mesta z 18. stoleti pro me v tomhle moc lakava nejsou. Jak jsem nekde psal libilo by se mi prostredi kolem Cesara a Kleopatry (mesta Rim asi Alexandrie a naky keltsky germansky hispansky mestecka) Mozna je pitomy ze by neslo o templare ale Assasini podle soch ve svatyni byli uz v Egypte.
        • jo, bude to asi Egypt, no...ikdyž tam ta města taky nebyla ještě moc to....nevim...
  • Ešte by to chcelo do nadpisu doplniť podmet... Fakt sú tí redaktori dnes nejakí zhulení alebo čo.
    • Oh my god :D
      • "O Assassin's Creed III vyjde 30. října"

        Čo o Assassin's Creed III? Ja kvôli tomu teraz nezaspím *16*
  • Amylee.Anderson
    Říkejte si co chcete, ale já tuhle hru žeru a jsem celá nedočkavá, až vyjde *14*
    • Jen jestli ty nebudes takova ta holka jako Alzbeta co nema rada adventury a jakkykoli premysleni vubec...
      • Amylee.Anderson
        Takový hry mi nevadí. Assassin's Creed má skvělej příběh, to je to, na čem mi hlavně záleží.
    • Trol.diskuzni
      Že jsi to ty, tak to toleruji! *1*
  • AC III !!!! Konečně !!!! Do koše s pitomýma codka nebo batlefieldama.
    • Hairy_Ass
      Vzhledem k tomu, že série AC se pomalu ale jistě přibližuje ve frekvenci vydávání nových dílů sérii CoD, tak tvůj příspěvek celkem legrační. *2*
      • No to rozhodne ACIII když na tom dělají už přes 3 roky uvidíme zda to bude něco lepšího nebo jako COD .. p....
    • Jaký codkař mi dál dislike ?
      • minus ti davam za to, ze do topicu o AC 3 cpes CoD a BF3, to ma byt IN?
      • ja cod a bf nemam rad (primo je nesnasim) ale taky sem ti dal minus
        • ja zas nemam rad deme*ty co davaj minus jen proto, ze nemaj radi nakou gamesu....

          tobe dam vam vsem dam minus protoze jste retardi
  • Tak tohle Petr vystihl dokonale!!!
  • Přesně ty poslední věty jsem si myslel taky, je úžasný, že víme, kdy to vyjde, ale to je všechno, hlavně, že víme, že do toho hodili víc peněz, ale kde se to bude odehrávat, jestli to bude pokračovat příběh z Embers nebo jestli to bude něco nového, nebo dokonce jestli to náhodou nebude třeba 2D hopsačka nebo strategie, to ne, to se člověk dozví, až si to předobjedná....
    • Trol.diskuzni
      No jedno ti můžu zaručit už teď - The Scarecrow je určitě lepší koupě než AC3, to bude opět jen vyhypovaná skákačka... Kde jsou časy AC jedničky...
      • MidnighT91
        AC 1 pro mě ve své době byla (hlavně díky lezení po všem) něco naprosto neuvěřitelnýho...
        • pro me byla 1 nejnudnejsi a nejslabsi z cele serie, ale je to mozna tim, ze jsem to hral az po 2 a ACB
  • ooooo booooziiiinkuuuuuu xD
  • Trol.diskuzni
    Bože, děkuji, nyní již mohu v klidu setrvat až do samotného konce světa, s AC a ME po svém boku! *14*
    • Mayuri12
      Kdyby tvé tvrzení nepřetékalo ironií a sarkazmem možná bych ti dal i plus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit