Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano opravu dech beroucí je tento díl Black Flag,Předchozího Assassina jsem ani nedohrála protože mě nevzal za srdce,prostě mě nebavil.. Od Black flag se fakt nemohu odtrhnout a vypínám jen kuli přehřátemu notasu.tiše závidím těm co si hru ještě můžou vychutnat na plné grafice,je to prostě nádhera a to mě nikdy extra piráti nebraly.stačí mi jen plout po moři a slyšet zpívat moji posádku,samozřejmě potopit nějakou tu loďičku je třešnička na dortu :-D
  • Jabych radsi nez port royale videl takhle udelanej Age of Pirates. Ale jinak stebou souhlasim
  • Nejlepší díl série podle mě bohužel je to zrovna díl kdy příběh assasinu byl prakticky spíš vedlejší dějová linka :D osobně doufám že vezmou black flag a použijou ho na sandbox typu port royale s propracovanym obchodem ,vic lodi a možnost je řídit a vylepšovat upravit trochu systém posádky ve finále by mi ani nevadilo kdyby vybrackovali tenhle díl do zakladu akorát trochu rozšířili větši mapa vic menších měst příběh by ani nebyl tak podstatnej a byl by s toho trhák protože ta atmosféra na moři je fakt dechberouci :D kohokoli se zeptám na assasina tak odpověď MOŘE o nejakejch assasinech nikdo neřekne ani pid slova :D je to jen muj osbni názor ale myslim si jak bylo už zminováno že tuhle hru brzdí to že je to assasins creed :( mohla bejt mnohem vic je mnohem víc :D
  • Jack1947
    Patrne on sam je nezvhledny. *15*
  • NEVZHLEDNOST??? omg... a co konkretne je tak nechutne nevzhledne? :)
  • Jo a i tak.NESPOILUJTE kryploydi!!!
  • Zdravim pratele.jsem fanouskem od brotherhood,vetsina nema rada Connora,taky ho nemiluju,ale pritah jsem Black Flag,mam za sebou max 3 hodky hry,a nikdy jeste mne tak nesralo ovladani,nevzhlednost,nefunkcnost.jsem fakt nasranej a jen doufam ze to zitra zkusim uplne znova a bude to lepsi.mozna jsem zhejckanej GTA 5 ale zatim jsem po te chvilce strasne zklamanej.snad to bude lepcejsejsi
  • Umí! :-D
  • Som rád, že nie som sám, kto si má takýto názor. Začínam byť mimoriadne frustrovaný z dnešného trendu.
  • kup si to a zahraj, já to koupil vyloženě z nudy a protože mám piráty rád... a v sobotu jsem to okolo dvanácti dopoledne zapl a vypínal jsem to ve tři ráno ;) takhle mě naposled chytlo GTA V... Je to vážně pecka
  • Tím nechci nijak hanit recenzi i recenzenta....jen se v tomhle mohl udržet trošku zkrátka *3* *3*
  • Opravdu bylo tak moc nutné protkat recenzi tolika spoilery??!! Vím, že toho bylo spousta prokecnuto už ve videích (nečekal jsem mnoho dějových zvratů), ale ta pasáž o "zapíchnutí" assassína mohla být slušný WTF moment - teď z něho nebudu mít nic *1* *1* I když si stejně myslím, že nejpřekvapivějším momentem celého AC byl Connerův tatíček a jeho příslušnost....Tehdá jsem měl čelist až ve sklepě....
  • Já myslím, že to není až tak špatné, ovšem téma pirátů je opravdu zvláštní..
    Kdyby se ta hra jmenovala jinak, tak bych se i zaradoval, až bych si jí koupil.
    Ale teď je mi jasné, že nápady jim opravdu asi docházejí a proto ti piráti,
    dají tomu název AC IV a doufají, že kvůli tomu si to koupí hodně lidí.
    Tady jde vidět, že v dnešní době už je vše jen komerční..
  • Ale je na místě, například já jsem AC 3 zatím ještě vůbec nehrál a teď už nebude žádné překvapení... Hold každý není takový NERD jako ty a netráví u počítače 20 hodin denně, aby stíhal dohrát hry co nejdříve a pak mohl machrovat před kamarády ve škole..
  • dnes koupeno a rozehráno a je to vážně bombice.. oproti trojce je to vážně paráda :)
  • Nechápu, jak může někdo napsat bytvi. *9*
  • Tilwaen
    Rok mi popravdě přijde jako dost krátká doba na to, aby i média spoilovala takto "vyhrocené" momenty u AAA her. Je jasné, že ses asi musel zmínit o Haythamovi coby Edwardovo synovi, to vem čert, ale určitě nebylo nutné k tomu dodávat cokoliv, co by zkazilo herní zážitek těm, kteří předchozí díl ještě nehráli.

    Mně osobně je to vcelku ukradené, protože jsem už AC III hrála, ale nechtěla bych být v kůži třeba čtenáře z diskuze o pár stránek dříve (AC sérii má rozehranou, navnaděn právě díky AC:BF, a AC III ještě nehrál).

    Přiznám se, že z loňských AAA jsem valnou většinu také ještě nehrála a nebyla bych nadšená z toho, že se na ně někde v regulérní recenzi na games dočtu podobný spoiler. Tedy pokud by to nebyla hra silně postavená na příběhu, kde je zkrátka pro potřeby recenze znalost příběhu předchozích dílů nutná a vyzrazení zápletky se nedá předejít... což rozhodně není tento případ.

    Já zas tak zažraným hráčem AC III nebyla, takže o tom se Shaunovými poznámkami jsem doteď vůbec nevěděla, v tom máš pravdu.
  • Tilwaen
    To by teoreticky mohli udělat tak či tak, třeba v nějakém DLC. Mohlo by to být zajímavé, hrát to projednou s vědomím, že hraješ za "tu druhou" stranu.
  • dakujem to som nevedel.. len som sa pytal tak neviem zaco minusky heh
  • Právě dohráno.Jízda od začátku do konce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit