Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Další de*il do Games.cz sbírky... Doufám že upadneš v zapomnění stejně rychle jako ty ostatní
  • Yar har, fiddle di dee,
    Being a pirate is alright with me!
    Do what you want ‘cause a pirate is free,
    You are a pirate!
  • Ristoro
    Hra bez duše. Větší hovadinu jsi už říct nemohl. Díly s Eziem mají tolik emocí, jako některé filmy. Někteří lidi ho úplně žerou, jakoby snad ještě žil. A zpracování prostředí v AC je nejlepší, jaké se dá sehnat(nemyslím grafiku, ale celkově). Kolikrát jsem si jen běhal po městě a poslouchal soundtrack, který u toho hraje.
  • I'm Edward Kenway, Mighty Pirate!
  • Hra je 18+ tak akých rozmaznaných deciek? *1*
  • Jelikož nikdo nikde neprezentuje AC4 jako lodní simulátor (maximálně se ukazuje simulace vody), tak myslím, že není fér ho jako simulátor hodnotit.
  • 9/10, tak to asi bude stejně dobrý jako ten nový Rome TW *1*
  • Ja hral 3 dil a chtelo se mi zvracet a kdyz vidim videa z IV, tak zadny rozdil mezi 3 - 4 nevidim je to stejny sh*t ne-li vetsi. 2 dil AC byl nejlepsi a zbytek je jen sprosty hype pro tupe stado a s AC nema nic spolecneho, ale klidne si u toho onanuj a utesuj se nad tim, jak je to kvalitni sh*t-titul s ultimatnim hodoncenim
  • Ja som tú krv vypol po prvom súboji v kuchyni s krysami. Najprv som pozeral, že prečo sú postavy nejaké fľakaté, potom som si to zoomol a vravím si, že toto tvorcovia fakt nemôžu myslieť vážne.
  • Slintať môžeš ty nad ďalšími AC hrami, ktoré sa už určite chystajú. Pre mňa táto séria skončila niekde tam, kde COD a Battlefield, obyčajná dojná kr4va. Pamätám si ešte, keď mal vyjsť prvý diel, ako som sa tešil, že to bude dospelá hra s atmosférou. "Nech si hovorí kto chce čo chce je to super hra" to je IBA tvoj názor a ja mám tiež právo vyjadriť svoj. Okrem toho, ja som nikde nenapísal, že sú to zlé hry, iba som poukázal na ten námorný súboj.
  • ja to zrejme narozdil od tebe hraju a myslim ze tenhle dil je kvalitni dost.
  • Já měl Connora rád a to, že každá hra v dnešní době není brutus jako HBO seriály není zas takový zlo jak se nám intelektuální Aleš Smutný snaží vnutit. Ono s tou krví to taky ne vždy vyjde (trágedie Dragon Age)
  • Sam si hlupak, kdyz nepoznas kvalitu od predem zaplaceneho hypu.
  • Mě se líbil každej asasín i na nenáviděná trojka... Takže tohle bude asi pecka.
  • klidně i 3rd, to je jedno, ale to téma, to tééééma, piráti ! aaaaa
  • Tvuj nazor bych pochopil kdyby ac4 dostavalo i jine hodnoceni nez dobre ,podivej se na ostatni recenze hlupaku.
  • Je to rychle pretoze konzumenti a doba to tak vyzadjuju, predstav si kolko rozmaznanych deciek by to prasklo o zem keby je to realne.
  • Carske rusko?? A este FPS ako Mad Max nad tebou?? Nebodaj AC zasadeny do praveku?? Snivajte dalej hosi
  • Ty kde žiješ? Ja seriu AC mám rád a vždy si ju zahrám a nech si hovorí kto chce čo chce je to super hra a tešíma, že tam bude zas nieo nové. Nikdo ti ju kupovať nekaže a ked hladáš hra približujúce sa realu, tak hraj simulátori, ale tam si tolko srandy neužiješ, lebo odjakživa chce človek niečo nadrirodzené a to ti dáva hrný svet a keď ťa to nebaví hraj trebars šachy, alebo tetris a nehraj tu chytráka čo nič nezapne a po večeroch bude nad tým slintať :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší