Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Usmívám se tu teď nad tím, že jsem si před dvěma měsíci koupil PC za bezmála 60k a právě hraju Samorost a chystám se na Botaniculu :)))
    • *1* před rokem jsem řešil obdobný "problém" starší nebo graficky slabší hry hraju pořád, ale z AAA produkce je letos opravdu co vybírat, pokud to už nemáš dohraný, to je pak blbý
  • Jen pro Flashe dole. 4K dlouho konzole umět nebude, protože je to naprostá zbytečnost, jedině že by šly opravdu velké 4K televize dolů. Co se jsem tak díval, tak můj obývák by potřeboval 4K televizi za více než půl mega, aby moje oko rozpoznalo rozdíl od FullHD.
  • Graficky mi Syndicate přijde o hodně slabší než Unity. Není tedy divu, že tak dobře běhá i na plečkách.
    • Vnímám to úplně stejně. Unity mi přišlo naleštěnější, tedy vizuálně, nebavíme se o bugách a glitchích. Syndicate mi vizuálně připadá nemastnou neslanou trojku s nemastnym neslanym killdozerem Connorem. Plus k tomu ty doslova vylidněný ulice v

      "Avšak rozdíl mezi nízkým a PCSS Ultra nastavením je masivních 24 fps, hlavně v hustě zalidněných oblastech." - to by mě zajímalo, kde se vlastně taková zalidněná oblast v AC:S nachází. Zřejmě někde mimo hratelnou mapu ;).
  • Odulin
    No na mé stařičké i5 3.8GHz,12gb ram,gtx 970 OC to jede v 1080p na skoro max (pouze PCSS a TXAA 2x +FXAA ) v pohodě....ééé tedy pokud přihlédnu k drobnému faktu, že mám locknutých 30 FPS. :D Ale co mě hned koplo do ksichtu je absence AF (jde vynutit v ovladačích). :/
    • Inquisitor
      Stařičké? Tak to já mám compa z pravěku :D
      • Harshday
        Myslel stařičké i5 řekl bych, takže tím myslel možná první nebo druhou generaci procesorů.
        • Odulin
          Áno myslel jsem procák a jednu z prvních generací.
  • Aha odebereme vsechno co zpusobovalo problemy v predchozim dile pridame mlhu a hele hra je optimalizovana to je pomalu jak od moderu ne jrste jim zatleskejme :D
  • gesto
    4k má tak malé procento lidí že ho vůbec nemá cenu ani řešit, monitory stojí kolem 12-15 tisíc a grafika za 20k+, a k tomu všemu i další hw za nemalé peníze, dokud nebude 4k, mainstream, stejně jako teď 1080 tak nezájem, nechápu proč u každé pc recenze hry,komponentů a monitorů se 4k bere jako nějaký standart !!! nedávno jsem četl že můj i7-6700K je propadák proto že neutáhne 2x titána to je vtip ? to je taky standart ? karty dohromady za 50 litrů ?... ps : doporučuji nekupovat škodovky, výkon, kvalitu a rychlost má lepší ferrari takže jak se říká, počkat, ušetřit, a koupit ferrari ať to stojí za to že...
    • VEDLE jak ta jedle 4K monitor stoji 8600,- a to se určo najde i levnější http://prodej.pekro.cz/monitor-acer-lcd-k242hqkbmjdp-60cm--236--uhd-4k--led-3840x2160--100m-1--4ms-P77508/#top sestava co utahne na fullQ 4K se dá v poho složit do 20ti to je cena konzole + 7 her. Jen jouda jde dnes do konzole...
      • Tak to chci vidět. Sestavu za 20k, co utáhne nové hry na plné detaily ve 4k a se solidním snímkováním (ne pod 30 fps) .
    • Vývojáři her a vývojáři HW jdou ruku v ruce. A co si budeme nalhávat, segment ovlivnitelných hráčů je značně veliký.
    • Veskoslav
      Vždyť je to to samé, když ti neustále rvou i7 jako doporučené. Přitom i5 je naprosto dostačující:)

      EDIT: Můj osobní klikač dorazil, přeji hezký večer:)
      • Jop. Relevantni: https://www.youtube.com/watch?v=I8e0jnm39lE
    • To je takova obchodni politika, vnutit zakaznikovi pocit ze i ta nejmíň normalni a silena věc je naprosto normalni a on je snad poslední na svete co to nemá. Skutecnost je ovšem takova ze on dneska není poradne standart ani tech 1080...4k je jen onaniee hardwarových nadsencu. Mainstream ze z toho stane az to zvladnou konzole, dřív ne.
      • del0
        Až 4K zvládnou konzole, tak budeme lítat po městě v raketách...
        • Draken69CZ
          Pokud vymyslí raketu poháněnou tvou blbostí bude to dřív než si myslíš.
          • del0
            Butthurt...
    • Tak to proto, ze ti k tomu staci klacek a provazek a muzes si to vyvesit ...
  • Je to smutny, jak je pc platforma slaba a neefektivni. Pokud budu chtit mit standardni jemnost obrazu odpovidajici dnesni dobe, musim pouzit minimalne 4K (to na 24" monitoru odpovida dostatecnym 720p na 40" tv). I s dvakrat drazsim pc nez konzole dostanu pri tomto rozliseni velmi tristni vysledek.
    • Veskoslav
      Jestli si chceš hrát na hloupého, jde ti to naprosto skvěle.
      • Neboj se, jejdas zase trolí...
    • Pravda pravda, na konzoli si krasne uzijes svych 480p ve filmovych 25 (a nekdy mene) FPS.
      • Ale jenom kdyz ho tata pusti k TV jinak ma utrum, ale zas vem si to ten filmovej zazitek co s tech her ma jak kdyby se clovek dival na VHS filmy *1*
  • Heeej lidi, všimněte si mě, ať mám internetový body!!
  • Jack1947
    Hrál jsem dneska fakt dlouho(v kuse), jediné co mi trochu vadí to že tu ramku to teda drtí slušně asi je třeba přemýšlet nad nějakou 16gb... 8gb je tak tak.

    S tím zmíněné zasekávaání, nevím jestli to je ramkou ale když si to bere asi nevím 6 a něco gb tak na tom něco bude. Což jsem netušil já myslel že to bude tak 80% a néé 96+% *15* ...

    Jsou tam některé úsměvné nebo momenty přitažené za vlasy např zaseknutí se o koně, občas bugla i celá mise...
    Přesvícené až moc !!! věci, třeba když se kouknete z budovy ven tak to je něco někdy jak pří atomovém výbuchu. *7* Občas ve tmě nebo tmavších částech postavy a obličeje působí až moc plasticky (nebo plastově?)
    40-60fps... asi kvůli tomu že musí mít vše zaplé... ale mně se to hodně líbí, tenhle rok jedna z nejhezčích her. Nebýt té občasné lesklosti a přesvícenosti, bylo by to ještě mnohem lepší.
    • Dej si nejakej vyraznej avatar, at vim koho hned ignorovat, diky.
      • Jack1947
        Ne, ne pěkně budu mít tenhle styl se mi líbí.
    • ty nemáš právo jakkoli komentovat hry... čorko otravná
  • ACS.exe has stopped working. A už týden řeším ticket s Ubisoftem, že jsem se doteď nedostal přes hlavní menu. Fuck you. Witcher apod. v pohodě jede na ultra. Někde jsem si postěžovat musel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit