Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povolejte hardwarového ranhojice, Kredo Wragovo zaseklo tomahawk do riti technomaniakum, krev a spousta hoven tece proudem, je třeba to zastavit *3*
  • Kravicka
    Libi se mi jak tady lidi napisou ''ultra'' a pritom maji na ultra leda tak textury.

    5820k 4,3Ghz + 980 ti Strix a na FHD 60 fps i na trznici muzu mit vse doprava krome stinu jen na PCSS a vyhlazovani na FXAA.

    Docela hnus technicka stranka.
    LODy otresne moc viditelne a moc caste.
    Obleceni je jakoby v 20 fps.
    Animace lidi kdyz do nich narazim jsou taky nekdy pekne trhany.
    • Veskoslav
      Oblečení má lock na 30 fps.
      • Kravicka
        Dobra dem*nce, pac to vypada otresne v pohybu.
  • Jsou mi ukradený nějaký testy...z vlastní zkušenosti vim jediný: Hry od Ubisoftu jsou ty nejnáročnější ze všech... nejdřív Unity, teď tohle (mezi tím Rogue, kterej mi šel nádherně).
    Lepší grafiku jak zaklínač to nemá, přesto je to mnohem náročnější... 3GB VRAM? na co? Vsadim boty, že velcí vývojáři maj kartel s výrobcema HW...
    A každej, kdo mi bude tvrdit že ne... vysvětlete mi proč neplatí vyšší nároky= vyšší kvalita?
    • mikezz
      Unity je graficky oveľa pokročilejšia hra ako Zaklínač 3. A vyzerá lepšie. Preto tie väčšie nároky. V prípade Unity to nie je len o optimalizácii.
    • No, nechci se hádat, ale krom totálně zmršeného Unity a Watchdogs jsem neměl s žádnou hrou od Ubi problémy, a nesnaž se mi namluvit že například takový Far Cry 4 je nějak náročná hra *7* takže argument že hry od ubi jsou nejnáročnější je blbost, nebo minimálně silně zavadějící. Jinak, nezlob se na mě, ale v roce 2015 si stěžovat na nutnost 3gb vram ? ale no tak, vážně ? Vždyť každý kdo to myslí s hraním na pc aspoň trošku vážně má 3-4gb vram kartu už nějaký ten pátek. Osobně mám i5 na cca 4.5ghz, 16gb ram, GTX970 a ACS mi jede na high (něco na very high, něco ultra) při 1080p kolem 50-70fps. A co se týče toho že neplatí vyšší nároky = vyšší kvalita je snad jasné i malému děcku, ale dobrá, pokud to musí být, ono totiž jaksi všechny hry nevyužívají stejný engine, a jak známo tak engine je to co určuje vše ostatní, takže například takový Unreal engine člověk rozjede pomalu i na kalkulačce ale zase v něm vývojář těžko udělá open world hru protože prostě to engine "neumí", ACS vyučívá novou verzi Anvil enginu na kterém běží zatím pouze Unity a Syndicate (a vyvýjí se na něm R6: Siege) takže jak je vidět Anvil je prostě náročný engine (něco jako svého času například X-Ray na kterém bežel Stalker - kdo si pamatuje nároky Clear Sky tak ví o čem mluvím) ale je vidět že je již aspoň optimalizovaný (proti tomu v jakém stavu byl v Unity). Takže srovnávat náročnost dvou her který běží na zcela jiných enginech je proste blbost.
    • Hry od Ubi není jen série AC. Mě osobně všechny hry až na AC: Unity běhali v pohodě.
    • Krescz
      no přece pro Nvidia hairworks a podobné zbytečné blbosti *11*
    • Ty se to radši nesnaž pochopit. Nemáš na to.
      • Co mám pochopit? Že ze stovky her, který jsem kdy hrál mi šlo nějhůř Unity a Syndicate? Jo, a ještě HoMaM 7...
        Zaklínač v pohodě, Fallout 4 v pohodě... Skyrim s grafickými mody v pohodě a to je sakra grafickej zážitek... tak vysvětluj, proč nároky rostou takovým tempem, bez viditelných výsledků? Rád bych chápal...
        • No, je možný, že to dělají stíny, který mají procedurální antialiasing/smoothing podle vzdálenosti, většina her tohle nemá, prostě ten stín tam buď je nebo není. všiml jsem si toho už u Unity a přijde mi, že tohle je něco, s čím ubisoft dost experimentuje. taky využívají víc druhů světla, odražený světlo.. to dělá hodně. něco podobnýho je v ARMě III, jenže ARMA běží v podstatě celá na procesoru..
        • Docela to tu zavání umělým zvyšováním hw nároků. Ale to můžeme rovnou začít věřit v ilumináty. Spíš bych řekl, že se na to hoši z (č)ubisoftu zase pořádbě vyflákli.
          • *pořádně
  • Hra mě absolutně nebaví, ale po technické stránce to funguje. Až na některý glitche při obíhání objektů na římsách :) Na 1080p Ultra, GTX 970, FX8320 @ 4,5Ghz, 8GB Ram - vše v pohodě, fps sem neměřil, je to plynulý. A teď si jdu zahrát Darkest Dungeon.... taky na ultra.. *15* protože o to přece jde *15*
    • nemusí te bavit, hlavne at se mužes pochlubit v diskuzi že ti to jede na high 60fps 4k, jako spravny pc race. jinak by sis preci ten komp za 30 tacu kupoval zbytečne *3*
      my ostatní rešime hlavne hratelnost a spokojene jedeme na ps4 *5*
      • no..proto taky nepisu ze mi to jede na 4k (protoze ta karta na to proste nemá), a místo cpu od intelu mám AMD, který bylo (vážně) 3x levnější než i7 od intelu, která je sice výkonnější, ale nejsem blázen abych to platil. a taky mě to nestálo 30k, ale něco přes 20. mě přijde větší šílenství investovat 11k do konzole, na které si jen zahraješ hry. já na pc dělám vše - pracuju, hraju hry, stříhám hudbu a videa, píšu věci.. kdybych si na kazdou z techto veci mel kupovat specialni konzoli, teprve bych si říkal master race. nevěřím konzolistům, že doma nemají pc. kdyby sečetli cenu jejich pc a konzole co jim stojí v obýváku dostali by se určitě na nějakých 25k. a nemají potom komu co vyčítat.
        • Jo,kdybys sis ty programy mel kupovat legalne,tak to pc prijde pekne draho,je ty office na rok!7 tacu? Myslim.Strizna 12 tis legalne?Dost drahy programky tunto.
          • Veskoslav
            Co fetuješ? Office pro domácnosti stojí 7 000? Navíc, pokud se tím živíš, tak musíš mít legální programy, ťunťo....
        • ja když bydlel u rodiču a krčil jsem se v pokojiku 1x1 metr taky jsem mel pc ale ted vlastní barak, terasa, dvoumetrova plazma, tam už je ps4 takovy standard, když prijde navsteva abys nebyl za luzra chapeš. na psani ti stačí nejaky ultrabook do 30 tisic by ses mohl zmestit
          • maxi, ty chátro! *15*
      • nightborne
        Spokojeně si jeďte, no *1*
        • tovis musej bejt spokojeny vzdyt za tou "levnou" PS4 uz utratili 60litru s hrama...
          • Myslis ze tu telku k tomu davaj gratis?
            • Musí, jinak by to nikdo nekupoval
  • oktavius66
    Já mám i5 4690k (3,50 GHZ), 8GB RAM a Gigabyte R9 280X WindForce 3X OC a jede mi to na ultra na 60 FPS úplně v pohodě. Stejně ten chod her na PC asi nikdy nepochopím... Hry, které bych měl rozjet na ultra, tak nerozjedu a ty které bych rozjet neměl ani medium rozjedu na max..
    • jnsCZ
      A to je vážně na ultra včetně PCSS Ultra stínů a HBAO+ Ultra?
      • oktavius66
        To mám na vysoké, z důvodu, že tam prostě nevidím rozdíl, ale že to žere je fakt. Ze 60 FPS mi to dá kolísavých 30 FPS, ale dá se to. Ale to jak jsem slyšel to PCSS stínování nedá na stabilních 60 žádné PC zatím. HBAO+ Ultra mám a v pořádku.
  • slavek.skara
    Mám i5 4690k, 16 giga ram a MSI R9 390x jede mně vše na max bez problému a ani se neškubá...jo win 10 mám.
  • ringmancz
    "Trochu zamrzí, že Ubisoft nevyužil většího výpočetního výkonu stolních počítačů a nenabízí možnost nastavit hustotu virtuálního obyvatelstva."

    a to by potom jak stíhalo? navíc mi nepřijde, že by to byla graficky tak úžasná hra, aby byla takhle nenažraná
    • oktavius66
      Mě tam náhodou přijde počet lidí velký. Rozhodně jich tam mám více než v GTA V. Líbí se mi, že dělají spoustu různých činností (žebrají, pijou, mlátí se v uličkách, truchlí na hrobě, nakupují, baví se, zpívají, koncertují, vraždí se na ulicích, kradou, tančí, uklízí, děti si hrají a spousty dalších aktivit...).
  • Veskoslav
    Takže karta a procák téměř za 30 táců a přesto to nevytáhne při maximálním nastavení ani při FullHD na 60 fps? Nevím proč, ale přijde mi, že poslední dobou je to čím dál horší, co se týče náročnosti. Karta, co pomalu stojí jako dvě PS4 a přesto to nezvládne. Fakt by mě zajímalo na čem to ti blázni v Jůbisoftu testují na 2* 980 Ti?

    Po debaklu s Unity (které má mimochodem mnohem hezčí prostředí než Syndicate, navíc průchozí domy atd.), tak jsem se sérii AC skončil nadobro. Dokud se něco nezmění, tak ani ve slevě nekoupím. A ať se nezlobí, ale pokud nedokáží udělat krásnou hru, která na kartách za 15-20 táců nejede na stabilních 60 fps při všem zapnutém a fullHD, tak je to jenom další důvod to nekoupit.
    • to je jubisoft, porovnej to s rockstarem nebo cdprojektem, bugsoft bude mit takove naroky stejne jako EGAY bo nemaji cas na optimalizaci.... co rok to zrecyklovany shii
    • Alex81
      Vyvoj hry trva kolem 3 let, to jsou minimalne 3 generace karet. Takze se snazej udelat hru na budouci HW a ne vzdy to dobre trefi s narocnisti a vykonosti HW v dobe vydani.
      • Jak můžeš zastávat z*urvenou optimalizaci tím, že se "náhodně" vyvíjí hardware? Optimalizace je snad na prvním místě nebo jsme se už dostali do doby, že nefungující věci jsou OK? Dobře si vás ti chlapíci s kravatami vychovali jak tak koukám.
      • Asharak
        řekni mi, jak nemůžou trefit odpovídající výkon, když už 6 roků jde výkon nahoru stále stejným tempem? Prostě neumí optimalizaci, viz AC: Unity.
      • Veskoslav
        Takže je vina na straně Ubisoftu. Tečka. Je zvláštní, že ostatní AAA hry v tomto roce s tím nemají problém, tak proč zrovna tato, když navíc nepatří mezi absolutní špičku? Měli snad jiný vývoj? Jiné karty? Ne, jenom se na to nevykašlali.
    • Niektoré efekty a shadery v enginoch mieria na budúci, výkonnejší HW, aby titul po grafickej stránke zastarával pomalšie. Neviem ako ty, ale ja hry hrám pre zábavu, nepotrebujem si honiť nad nejakým efektom nastaveným na Ultra...
      • Veskoslav
        Jaké budoucí? To je jak z PR Ubisoftu...Pokud to neutáhne skoro nejsilnější současná karta, tak prosím, co to asi tak utáhne? Budoucí karta z roku 2017? *7*
        • No tak si hold vyhoníš nad inou hrou *7*
          • Veskoslav
            Neumíš psát pod jedním nickem? Ubisoft prostě neumí dělat náročnější hry. Unity, Syndicate, Watch Dogs nejspíš i Division jsou hry, které ukazují neschopnost, hloupost a omezenost Ubisoftu.
        • tudíž bys to chtěl mít radší osekaný tak, aby ti to v nastavení ukazovalo že máš všechno na max a cítil se jak alfasamec, misto možnosti si to dát v budoucnu znova v lepší kvalitě? něco jak crysis ve svých dobách? Tím netvrdím že to jubisoft neo*ebal na optimalizaci, ale ten tvůj názor je prostě divnej
    • jnsCZ
      Je potřeba zvážit, jestli opravdu člověk potřebuje mít zapnuté například PCSS Ultra stíny. Tady je interaktivní porovnání: http://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/assassins-creed-syndicate/assassins-creed-syndicate-shadow-quality-interactive-comparison-001-pcss-ultra-vs-high.html

      V podstatě rozdíl není v detailnosti stínů, ale v tom, že PCSS jsou někde tmavší, někde světlejší. A sežere to nějakých 15 fps. Je to to samé jako extrémní metody anti-aliasingu. Má smysl zapínat si nějaký šestnáctinásobný anti-aliasing?
      • Veskoslav
        Tak proč to tam je? Když to tam je a nejede to na takové sestavě, tak na jaké to asi pojede? Můžeš mi to říct? Za 120 000? Kolik lidí to má 0,002 majitelů té hry? Ta hra není kdo ví jak úžasná, takže nevidím jediný důvod, proč by hra na takové sestavě neměla jet na 60 fps při obyčejném fullHD se vším na max...Prostě to Ubisoft opět ojebal a udělal něco, co nikdo nerozjede na 60. Porovnej to se SW...A jak ty vypadají a jak to běží.
        • Nikdy som sa nezastával Ubisoftu, ale v tejto veci musím.. prečo je zle, keď má hra také grafické vymoženosti, ktoré len málo ľudí využije? Nechceme napredovať? Ak niekomu nestíha PC, tak nech si nastaví niektoté grafické možnosti na nižšie hodnoty a v pohode mu to pôjde.. PCSS+Ultra a HBAO+Ultra vytvárajú v tejto hre krásne realistické tiene a pridávajú hĺbku objektov, postavám, atď. Ja si tieto nastavenia na 970 tiež nemôžem dovoliť, s tým aby som mal stálych 60 fps.. ale vadí mi to? Nie.. keď človek trochu zníži tiene, AA a podobné veci, tak tiene, ostrosť, tienovanie, a podobné veci sú potom na rovnakej úrovni ako v iných hrách a hra vtedy ide 60 fps.. na Crysis tiež každý nadával v dobe vydania, že napriek tomu ako parádne vyzeral, tak optimalizácia mala byť lepšia.. to isté pri Stalkerovi, Zaklínačovi 2, FEAR, atď.. ja mám rád pokrok, a načo sú PC, keď práve oni majú ukazovať, ktorým smerov sa majú grafické možnosti hier uberať.. PCSS+Ultra, HBAO+Ultra sú všetko grafické možnosti, ktoré sa budú čoraz viac objavovať aj v iných hrách a terajšie konzoly výkon na to proste nemajú.. pokrok si vždy žiada aj svoje obete.. iný prípad bol napríklad pri Assassins Creed 3, ktorý v podstate žiadne nové grafické novinky nepriniesol a bol to fakt zlý, spackaný PC port.. ale tu pri ACS podľa môjho názoru o zlý alebo odfláknutý port nejde.. chceme lepšie a nové grafické možnosti v porovnaní s konzolami, tak bohužiaľ musíme aj za to platiť..
          • Veskoslav
            Ale on je nevyužije prakticky nikdo? Kdo z normálním smrtelníků má dual 980 GTX TI? Není to dáno tím, že by hra byla tak náročná, protože je špička, co se týče grafiky. To absolutně není a FPS lock na hadry jenom ukazuje, jakou mízérii odvádí Ubisoft. Není prostě normální, aby taková hra jako Syndicate nejela na 980 Ti na maximální nastavení.

            Srovnáváš to s Crysis. Ale proboha, Crysis byla špička, kdy vytvořil téměř fotorealistickou grafiku....Kde to máš v Syndicate? Srovnáváš naprosto nesrovnatelné. Syndicate vypadá stejně, mnohdy i hůř než Zaklínač 3, MGS V nebo Bloodborne...

            Toto není absolutně žádný pokrok, to je pitomá obtimalizace a to, že se na to autoři vys*ali. S pokrokem to nemá absolutně nic společného. Kdyby to byla grafická nádhera, tak by se nedalo vůbec nic říct, ale ono to mnohdy vypadá ještě hůř jak Unity....Ubisoft neumí dělat hry s otevřeným světem, co se týče grafiky. Naplno se to projevuje u Division, kde došlo už ke 3. snížení grafické úrovně oproti prvnímu uvedení na E3.

            P.S: Takový Heroes VII je dle tvé logiky asi špička, protože si bere 12 GB a mnohdy na 980/390X se nedostaneš na 60 fps v kuse. Takže čím to bude? Tím, že Ubisoft na to se*e. Graficky totiž Syndicate nikam neposunul a oproti jiným AAA hrám v tomto roce, tak je to průměr. Nic víc.
        • Veskoslav
          PCMR, co ty jsi za inkognitu tupouna, to fakt netuším, ale jestli si ve své hloupé hlavičce myslíš, že jsi zajímavý, tak sorry....


          Filozofe, pokud si koupíš GTX 980 Ti, tak ksakru předpokládáš, že ti všechno pojede na max! Nevím, co tu zase meleš něco o tom, že by člověk měl přestat říkat na max. Kdyby to neříkal, tak si koupí 970 nebo 960 a je spokojený. Ale majitel GTX 980 Ti asi sotva se spokojí s tím, že něco povypínám a jsem na tok OK....Je zvláštní, že SW Battlefront dokáže udržet i 4K a 60 fps na max na stejné kartě a přitom vypadá mnohem lépe....Asi magie...

          Co má ksakru příběhová hra společná s tím, že má/nemá 60 fps. Chceš tím jako říct, že MGS V či Zaklínač 3, které na těch 60 fps jedou, tak vlastně to dělají špatně, protože tato sranda to neumí?
          • Proc by mel predpokladat tu samou hloupost co ty? Bylo to tak vzdycky a driv mnohem casteji, ze hry byly ták narocne, ze poradne jely az na pozdejsim hardware. O to dele vydrzi atraktivnejsi.
            • O to déle vydrží atraktivnější? Co to je zase za blbost? To, že si hru nezahraješ na max na high endu v době vydání hry je ukazatel atraktivnosti? *15*
          • Neřekl jsem nic jiného, než jen, že prostě pevných 60 fps na takový typ hry nepotřebuješ ... nic víc, nic míň. Neříkám nic o tom, že by bylo špatně, pokud si to nějaká hra drží. Jen, že prostě nějaký menší výkyvy ani nepoznáš, pokud to neklesne tak, že by se to viditelně sekalo, což je až někde pod těma 30ti.
            Tzn, jen že bys měl být spokojen, že si to na max můžeš zahrát a neřešit drobnosti,a malichernosti :), a pokud tě opravdu tak tankuje, že nemáš pevných 60fps ... tak holt něco z nastavení uber, stejně to tvoje oko skoro nepozná.
            Takový hry jako Crysis, nebo Witcher 2 v době svého vydání taky rozjelo na plno se vším všudy jen malé procento lidí.
            • nightborne
              Nepotřebuješ. To je pravda - osobně třeba považuju cokoliv nad řekněme 45 fps za v pohodě hratelný, krom fpsek a zejména kompetitivních věcí.

              Vesko má ale pravdu, že tady jde dost o princip - když mám kartu za jednadvacet tisíc, tak tak nějak chci, aby to těch 60 na plnou palbu dalo. Ta karta na to výkon má, a když ji hra nedokáže využít - je to chyba hry. Chápu tenhle pohled.
          • Běž si ta svá moudra blít někam jinam a nezasírej tím každou diskuzi!
          • Samozřejmě, toto je běžná reakce lidí, co do master race byli odmítnuti. Je mi to líto, Veskoslave, ale je to prostě tak. Dokud nemáš komp min. za 60 litrů, nemáš v master race co dělat (nemuvě o tom tvém stěžování si na HW nároky - přemýšlím, že tě možná ani nepřijmu i kdybys měl komp za 100 litrů).
        • další věc je, proč bys vlastně potřeboval stabilních 60 fps na příběhovou hru jako AC .... to je k něčemu leda na kompetitivní hry (zvlášť na bojovky jako tekken atp.), jinak je to úplně šumák, pokud to neklesá až pod 30...
        • Možná by bylo lepší se přestat řídit podle mentality ,,Chci mít VŠECHNO na max".
        • Konečně hra, která využívá TOP HW a na diskuzích se bude nadávat. PCMR je samozřejmě ze hry nadšená, protože konečně tu je něco, co není omezované konzolema a PCčkama pro socky. Ty dle tvých příspěvků do master race rozhodně patřit nikdy nebudeš.
        • nightborne
          Jenže v Battlefrontu probíhá černá magie, jinak si to nevysvětlim *15*
  • Unity mi pripadal trochu lepší príbeh laska , zrada , priateľstvo vyvoj osoby od mlada na velkého chlapa čo ma gule , proste mala ta hra dačo do seba tu dako príbeh je taký nič moc nezáživný , ale unať musíme že mesto je paradne a hlave že decká tam makajú to je bomba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit