Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alucard = GGG = KKT
  • pekny domnenky majstr, ted tu o karkulce
  • Strasne dristy..Forgotten realms je svet na ktory sa Dark Souls 'mytologia' nechyta ani nahodou. Ale je strasne smiesne, ked taky vykladaci ako ty maju z nutneho a nudneho pozadia stvoreneho pre akcnu hru druhe vianoce.
  • Proč se tady všichni hádají s člověkem co má nejspíše 12 accountu a jediný co dělá, že je střídá jeden za druhým a trolluje.

    Když se pořádně podíváte na jeho styl psaní, tak zjistíte, že je to jeden a ten samí člověk. Lidé jsou ale nenapravitelní a nutně se potřebují hádat o své pravdy moooc dlouho. *1*
  • Asi ti nedošlo, že mezi BG a DS je rozdíl 15 let. Opravdu hádat se tady s tebou nemá cenu. Pořád tu někomu vnucuješ svoji oblíbenou hru a nenapadne tě, že se třeba někomu ta hra nelíbí a ani ho nezajímá co úžasného ta hra skrývá. Nejsem žádný fanboy Divinity (ani jsem to nehrál) ale čím míň barev tím to opravdu není lepší hra jak si ty myslíš. Jestli se takhle bavíš i jinde než na netu tak to tě lituju. Tebe asi museli ve škole hodně šikanovat. Opravdu bych ti nepřál potkat cholerika jako jsem já, protože bys dopadl hodně špatně synečku.
  • Opravdu nechápu proč ty svoje hloupé komentáře cpe zrovna tady. Myslím, že na netu je dost japonských stránek kde se diskutuje o DS. Jenom hlupák zařadí BG a Zaklínače do jedné skupiny. Ten kluk má asi problém se smířit s tím, že né každý obdivuje Lineage 2 vizuální styl.
  • Ty máš očividně nějaký psychický problém, který potlačuješ japonskýma pohádkama. Jestli sis nevšiml tak tady nikoho nezajíma tvůj názor na Dark Souls a ani tvůj ještě hloupější názor na ostatní RPG.
  • A nejvíc realistické je, že všechny postavy jsou pokémonské děti ale jména mají jak západní hrdinové. Tady je vidět jak i vývojáří vědí, že je to trapné. Už vážně chybí jenom pětisetkilové meče a růžový pet dráček *1*
  • Äno správně nedostal, tak dlouho bych tenhle kotoulový paskvil nevydržel hrát. BTW. nevím proč tady obhajuješ svoji pokémonskou gamesku když je to diskuze o AC. Asi by to chtělo se naučit číst něco jiného než čínské znaky
  • Stačí mi tvůj nick a avatar a je mi jasné, že jsi další GGG loving mangafag. Bohužel né každého baví pokemonská pseudo RPG bez příběhu. Mě osobně je přímo na blití jak vidím ty manga děti se stokilovýma mečema. A pak ti tady nějaký mongol napíše jak je DS dospělé RPG...
  • Bla, bla.. vymrdej. Nudíš.
  • hostile trolling homo-židle spotted *8*
  • GGG detected
  • a onaanovat nad steamem ty pako vylízané. Milovník DRM tady bude někoho poučovat, to je docela ironie nemyslíš?
  • Co se sereeš do her pro hráče, běž si tam leštit brko při duhových barvičkách ty mudrlante...
  • Čekej -10 během pár vteřin, jako všechny komenty proti Alucardovi. *15* Buď je tady naklikávač, nebo jsou DS fanboys fakt tak vymleté stádo, že i Blizzard hadr.
  • Morraw
    Alucarde, čteš ty svoje komenty po sobě ? To už je fakt obsese.
    "Všechny hry ve srovnání s Dark Souls jsou špatné" Tak to tě lituju, že jsi až tak omezený. To si moc her s takovým názorem nezahraješ. Ale cpát všem fantaticky své subjektivní názory. Taky mě některé hry hodně nadchnou, ale tady jde vidět, že ty už jsi ztratil veškerý svůj zdravý nadhled a nechal ses unést.
  • nekromant33
    Ne.
  • a vždy to má spojitost s Dark Souls, smutné.
  • Vyhodte uz nekdo toho cobola do pi*e! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit