Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alucard
    vytahovat Metacritit může jen naprostý,ale naprostý zoufalec
  • flash789
    jen bych rad dodal ze poznámka o stejnokrojích je klasicky priklad toho jak moc muze byt tahle serie pitoma. Skoky z 20 metru do kupky sena jakbysmet ( zaklinac si z toho delal p*del). Takova věc nepusobi pitome třeba v Devil May Cry, kde je hra na podobných silenostech zalozena, ale když se někdo snazi udelat pomerne vaznou hru, z historickym zasazenim tak to je opravdu na pováženou.
  • Assassins Creed mě zklamal už před lety (a pak ještě několikrát) právě tím, že se naoko tvářil jako "něco jako RPG" - středověk, otevřený svět atd. Ze hry se ale vyklubala podle mého názoru přihlouplá variace na GTA ve středověku s nesmyslným příběhem (celé je to nějak v počítači), trapným settingem (vrahové ve stejnokrojích, aby je každý poznal) a otevřeným, ale v podstatě prázdným světem ve srovnání s GTA.

    Oblafnout se Ubisoftem nenechám, Assassins Creed je podle mého názoru špatně v jádru, je to série, která musí vyhnít, aby od ní byl pokoj. Teď to Ubi zkouší s další vykrádačkou GTA s Watch Dogs - když je to baví, jejich problém.

    K otázce RPG, podle mě je RPG i Dark Souls, i Zaklínač i Diablo 3, jen každá hra klade akcent na něco jiného. A všechny ty hry mi daly asi stokrát víc zábavy než libovolný Assassins Creed o rádoby cool pitomci s kapucí.
  • Aneb když si CoD děcko poprvé zahraje slušnější akční RPG a pak vysílá svoje těžké moudra RPG světu. *15*

    Dark Souls PS3 - Metascore: 89, User Score: 8.6
    Dark Souls II PS3 - Metascore: 91, User Score: 8.3

    Baldur's Gate PC - Metascore: 91, User Score: 9.1
    Baldur's Gate II PC - Metascore: 95, User Score: 9.3

    Ale jinak je to odpad. Bad troll is bad. *7*
  • Miluju lidi, co napíšou troll post s 0% argumentů a myslí si, jak mají pravdu a že všechny utřeli. Velké ego, malý mozek, nulové znalosti tématu. Aspoň si pobavil s tou Dotou. Zasmát se takhle před spaním neodmítnu.
  • při svém blábolení tady jsi napsal tolik zbytečných slov, že by tě jedno navíc určitě nezabilo, navíc bys nevypadal jako trouba, nějaké další otázky? *4*
  • Alucard
    ne nechtěl a jako proč? Když to pochopila guma jako ty, tak proč psát tolik slov?
  • patrně jsi chtěl napsat "sranda to tady číst?" *3*
  • obávám se, že svým příspěvkem jsi úbytku idiotů v této diskusi rozhodně nijak nepomohl, ba právě naopak
  • Alucard
    Teď jsem dočetl toho idiota dole, prý že Dark Souls není RPG a Mass Effect a Witcher jo. *1* Vtip roku. Pak je tu del, který hraje dota apod vymaž mozky a dělá ze sebe experta, řeknu si expert kýče *1* Sranda tady číst.
  • Alucard
    Podle popisu ses nedostal z první lokace *1* Typický hejtr Dark Souls...
  • Alucard
    Tady se zas vyrojilo idiotů, jinak abych vám osvěžil pamět, BG v podsatě nemělo normální příběh, je to jedno klišé postavené na druhým, všichni současní tvůrci by se měli učit od FromSoftware, jak se tvoří herní svět a mytologie kolem něho, jelikož 99% produkce jsou proti Dark Souls naprosté odpady včetně Zaklínače, Baldurs Gate, Icewind Dale apod...
  • To nemá smysl, on neví která bije. Takoví trotlfanboy neználci jako on si vždycky upraví realitu a vymyslí svoje vlastní definice, aby se jim hodily do krámu a ještě s tebou o nich budou polemizovat. Ztráta času s peasantem. Nechme ho žít v iluzi.
  • +1 Popírání reality je známkou fanatismu.
  • taky sis všiml? copak si asi kompenzují *7*
  • No jako kdyby na tom záleželo. Já si zahraju a u toho si třeba i vymastím péro zato ty si polámeš ruce na páčkovači *1*
  • Až se to tvoje DS aspoň minimálně přiblíží třeba Baldurs Gate pak si říkej že to je RPG. Zatím je to jen hodně divná japonská akční hra s rpg prvky...
  • Opravdu nevím co na tom DS vidí za RPG. Mi to přišlo jako jeden nekonečný dungeon.
  • To je neskutečný, jak snad většina fanoušků Dark Souls jsou banda arogantních *****. *4*
  • to je aspoň "inteligentní" přísvěvek, ty budeš patřit ke gumídkové rase hrající na pc, btw nevím zrovna u DS potřebuješ celý gamepad a ne jak u historických RPG, kde ti stačilo jedno tlačítko na myši *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit