Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli pujde Ubisoft ve stopach EA a udela z Uplay svuj exklusivni obchod tak teda nevim nevim jestli si koupit ten Division...
  • ne, steam je jedna velka knihovna her, kde je mas vsechny dohromady a je o ne postarano. Take, jako bonus o kterem se vubec nemusi diskutovat je to, ze to muze nekde v jinem vesmiru byt rano jako drm.
  • Staci jedna - Steam a i ten mam omylem,
  • Proto nakupuju na GOGu - žádný debilní klient který mě pořád otravuje vyskakujícími zprávami *8*
  • Tak proč je na Steamu Lords of the fallen? To ma další ochranu.
  • S tím rozdílem, že Steam není služba provozovaná výrobcem hardwaru, ale je to obchod, který vlastní v podstatě jedno vývojářské studio, což je IMHO dost rozdíl. I když souhlasím, že více klientů a služeb je nesmysl, tak mi zároveň přijde trošku zvláštní, že si Valve, jako třetí strana přivlastní v podstatě celou PC platformu pro sebe.
  • jindra.veliky
    je videt, ze sis tech her od Ubi koupil na Steamu hodne, kdyz ani nevis, ze se stejne Uplay spusti

    Ubisoft prisel o dalsiho zakaznika v diskuzich *15*
  • Upřímně poslední hra Ubisoftu, co jsem si koupil byla Far Cry 3. Přes steam, protože jsem si říkal, že bude dobré prostě mít v tom pořádek. A to, že mi hra stejně ještě nainstalovala (ještě navíc ne úplně fungující) uplay mě fakt dost znechutilo, a když jsem ho dohrál, smazal jsem a nikdy víc. Stačí mi dvě pijavice. Origin a Steam si nemají co vyčítat. XD
  • Narozdíl od tebe autor předložil alespoň nějakou úvahu. Zkus nám objasnit jak to na steamu se slevama a DRM třetích stran funguje, bude to lepší než informace, že tě něco pobavilo (což zajímá asi málokoho)..
  • Je to prosté. Nebudou hry od Ubi v budoucnu k dostání na Steamu stejně jako od EA? Nebudu je kupovat. Všeobecně platí, že PlayStation = PSN, XBOX = Live, PC = Steam. V EA to nepochopili, tak doufám, že problem v Ubi bude někde jinde, protože Uplay je naprostá zbytečnost.
  • Žádná škoda.
  • Tie uvahy o dovode kvoli zlavam a existencii uplay pobavili. Autor asi vela o tom ako funguje steam so zlavami a drm tretich stran netusi, ze?
  • MrSanta
    Jediné co mě napadá, je že Steamu vadí Uplay. Jak je, ostatně, zmíněno v článku. Se divím, že Steamu nevadí DRM ochrany třetích stran, když samotný Steam je, mimo jiné, jedna velká DRM ochrana*1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit