Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • steam by mel zavest pravidlo, ze na steamu muze byt jen takova hra,ktera pouziva steam ochranu a ne dalsich 50 DRM klientu jako smradlavej uplay...
  • No a potom staci len vyplakavat nad nizkymi predajmi a zvalovat to na piratov *1*
  • Mato1987
    Robia presne to isté, čo EA s originom pred dvoma či tromi rokmi.
  • taky je možné že nejaka uklizečka v ubisoftu vyhrožovala gabovi smrtí na internetu
  • Kdyby radsi vypnuli pochcany Uplay
    • Společně s pochcaným Steamem a nahradil by je GOG...
      • Steam nechat, Uplay, Origin, Rockstar Social Club a GFWL pryč a byl by to ráj *1*
        • Mato1987
          čo ti vadí na rockstar social club, spomedzi všetkých týchto zbytočností je social club jeden z najlepších spolu so steamom
  • Pokud to tak dopadne tak si proste nebudu hry od Ubi kupovat a hotovo. A ze jich mam dost :)
    A samozrejme vim ze kdyz si spustim hru na steamu tak se na pozadi spusti i uplay, i kdyby tady zase nekdo chtel delat chytryho ze zadny hry asi nemam kdyz nevim ze se musi pustit i uplay. Co mi na tom ale vadi mit nekolik knihoven a premyslet v jaky mam vlastne hru, chci to mit vsechno v jedny a z te to spustet....
  • Je to prosté. Nebudou hry od Ubi v budoucnu k dostání na Steamu stejně jako od EA? Nebudu je kupovat. Všeobecně platí, že PlayStation = PSN, XBOX = Live, PC = Steam. V EA to nepochopili, tak doufám, že problem v Ubi bude někde jinde, protože Uplay je naprostá zbytečnost.
    • S tím rozdílem, že Steam není služba provozovaná výrobcem hardwaru, ale je to obchod, který vlastní v podstatě jedno vývojářské studio, což je IMHO dost rozdíl. I když souhlasím, že více klientů a služeb je nesmysl, tak mi zároveň přijde trošku zvláštní, že si Valve, jako třetí strana přivlastní v podstatě celou PC platformu pro sebe.
      • Myslím, že zaslouženě. O tom, že pro PC komunitu dělají nejvíce (o tom nemůže být pochyb) snad ví každý. Dokonce si ji nepřivlastnili, což je pochopitelné. Oni totiž PC nevymysleli, jako třeba Sony Playstation nebo MS Xbox. Prostě jsou dobří v tom co dělají = nárůst uživatelů a zákazníků = dominantnější a dominantnější postavení = v pořádku. WIN/WIN
      • species
        Za me osobne by bylo nejlepsi kdyby Valve vlastnilo PC platformu i doslova a nejen obrazne jak rikas ty.

        Cim vetsi "vliv" ma Valve tim mensi prostor pro ty parchanty z EA/Ubi a jim podobnych.

        Valve me "nepoj*balo" ani jednou, jsem se steamem spokojen uz skoro deset let, to se o Ubi(watchdogs) a EA(tu snad nemusim davat priklady) rict neda.
        • MrSanta
          Steam, Origin, Uplay. Já v tom moc veklých rozdílů nevidím. Asi mám kliku, ale mě zatím "nepoj*bal" ani jeden z nich. Všechny tři mi fungují bez problémů, z Originu mám bezkonkurenčně nejrychlejší stahování her.
          • Firingo
            Taky jsou to fungující služby až na ty ceny které jsou u nových titulů fakt přemrštěné *3*
        • XorxoxTalarius
          Mne Steam "poj*ebalo" jiz nekolikrat a dela to pravidelne, napriklad nemoznosti si zmenit instalovany software s hrou a tudiz mi tam nahrava veci ktere maji velmi neblahy vliv na chod meho PC.
          Za dalsi je hloupost veri ze v momente kdy budou mit monopol tak budou hodni a mili ... za celou historii lidstva se preci jenom vzdy ukazalo, ze kdo ma monopol, chova se jako prase ...
          • species
            Kdyz nainstlaujes hru a steam chce instalovat treba C++ nebo .net framework, staci dat cancel a steam to automaticky preskoci jako nainstalovane, i kdyz pochybuju ze by to chtel steam instalovat kdyby to hra nepotrebovala.

            Mas zajimavy argument, nicmene vzhledem k tomu ze Ubi s EA se chovaji jak prasata uz ted kdyz maji na trhu(digitalni distribuce) mensinovy podil tak bych se VELICE rad upsal Valve.
            • species
              souhlasim
            • Nezapomeňte na activision prosím pěkně, to jsou prasata, včele s kotickem, snad ještě větší než ea+ubi dohromady.
    • jindra.veliky
      je videt, ze sis tech her od Ubi koupil na Steamu hodne, kdyz ani nevis, ze se stejne Uplay spusti

      Ubisoft prisel o dalsiho zakaznika v diskuzich *15*
      • btw:
        Assassins Creed, AC2, AC:Brotherhood, AC: Revelations, AC3, AC:Freedom Cry, Far Cry, FC2, FC3, FC: Blood Dragon, South Park: SoT, Beyond Good & Evil, Rayman 2, Rayman Origins, Rayman Legends, RUSE, Call of Juarez, CoJ: Bound in Blood, CoJ: Cartel, CoJ: Gunslinger, Heroes VI, Heroes V, Splinter Cell, SC: Chaos Theory, SC: Double Agent, SC: Conviction, I am Alive, Prince of Persia, PoP: Forgotten Sands, PoP: Sands of Time, End War, HAWX, HAWX 2, Rainbow Six Vegas 2, Ghost Recon: Future Soldier, GR: AW, GR: AW2, GR (s oběma datadisky, už mě to neba psát) ....

        Snad jsem na žádnou nezapomněl/nepřidal navíc.. Domnívám se, že alespoň u jedné jsem si Uplaye všiml *1* je fakt, že jich moc neni, asi jsi jich koupil víc, tudíž oprávněně "myslíš" za jiné *5*
      • Spis jsi to nepochopil ty *1* Vsichni vi ze se na pozadi spusti uplay taky, jde o to ze mas hry v jedny knihovne a z ty spustis a ne ze budu premyslis v jaky sluzbe mam jakou hru....
        • asi tak *1* jenom jindra.převeliký až tak veliký s tím myšlením ve skutečnosti nebude *1*
  • Keyz
    Super člověk si bude moci vybrat ze 3 povinných DMR klientů *15*
    Zlatej GOG. (snad tam bude i Kingdom Come)

    - Ještě se to klasicky po instalaci nastaví tak, aby se to zapnulo ihned po startu, ideálně ve chvíli kdy antivir dělá kontrolu po startu a pak to na klasickém disku o něco prodlužuje možnost pracovat.
    Tedy zapne se ihned po startu steam, origin, uplay a to bude krása. Každá debilita se ještě bude aktualizovat a dělat nějaké podivné činnosti...
    • A zkusil jsi si to nastavit tak aby se to po startu nepoustelo? Vim ze uz to je docela slozity a chce to trosku skill v pouzivani pc a aplikaci, ale s trochou snahy pripadne google by jsi to mohl zvladnout *3*
      • Keyz
        Tak to mám nastaveno ale jde o to, že to blbci nastaví tak aby se to po instalaci automaticky samo zapnulo a musíš to vypnout *3*
        Případně i když to vypneš, tak pak zapínáš 3 věci podle hry *15*
        • S tou posledni vetou souhlasim, proto bych mel rad vsechno na steamu. Nevim co ma UBi nebo EA z toho ze maji vlastni distribuci.
    • tak když někdo pouziva antvir, nevim k cemu..
      • Firingo
        Tak já myslím že asi každý víme k čemu je antivir :D
        • k nicemu?..jen zbytecne ubira prostředky pocitace, prudi a kolikrat maze věci co amzat nemá, nejdou kvůli nemu nektere hry korektne atd..antivir je pro zacatecniky, zkusenej uživatel PC ho nepotrebuje.
          • Firingo
            Zkušenej uživatel PC že nepotřebuje antivir? Kamaráde nechtěl bych vidět v jakém stavu je tvůj komp *1* Můžeš být sebezkušenější ale zaviruješ si to stejně. Hry stažené z ulož.to ti to samozřejmě bude blokovat protože tam buď ten vir opravdu je nebo považuje za vir crack. A nikdy nemaže nic v počítače bezdůvodně...
            • momentalne mam win 7 naistalovane asi 3 roky. bez antiviru, pocitac funguje celou dobu bez nejmenších problemu..nedavno jsme zkousel jen pro zajimavost naistalovat antivir aby pocitac zkontroloval..nasel jednoho stredne nebezpečného trojskeho kone..další úvahy a dotazy?
  • Jestli pujde Ubisoft ve stopach EA a udela z Uplay svuj exklusivni obchod tak teda nevim nevim jestli si koupit ten Division...
    • MrSanta
      Exkluzivní nebo ne, pro hráče to nic nemění. Nutnost UPlay klienta je u her od Ubi už dneska. Když si koupíš třeba ten Far Cry 3 na Steamu, tak se stejně musíš přihlásit a hrát to přes Uplay. Jestli nebude Division v prodeji na Steamu toho už moc nezmění.
      • Ja vim... ja to jen pisu abych hezky zapozoval. Stejne uz tam mam login :D
    • species
      Division vypada FACT uzasne na e3 trailerech, skoro mi to pripomina dalsi hru od Ubi co na e3 traileerch vypadala uzasne, myslim ze se to jmenovalo Dogwatch nebo tak neco, nemas tuseni jak dopadla? *5*
      • Jenomze Division dela firma ktera udelala moji nejoblibenejsi akcni strategii kterou jsem hral dlouho a rad a je mi moc lito ze se uz v MP moc nehraje. Drzim jim palce.
        • Joo World in Conflict je porad libovka :)
  • Když jsem si v minulosti koupil na steamu AC, po jeho spuštění se mi jen přepnul na distribuční uPlay. Jestli se to týká i těchto her, dobře, že na steamu nebudou. Kupuju hry na steam, protože nechci používat jiné 4 distribuce, takže ani nechci, aby na sebe odkazovali. Pak si pamatovat více hesel ...to už je zase komfortnější nakupovat na uloz.to (což už tak 5 let nedělám, co jedu na Steamu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit