Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životě bych digitálně nic nekoupil, chci mít v ruce pěknou krabičku s obalem a médium. Na*rat na ně...
    • Jo, já bych zase hru, hudbu a film nekupil jinak než digitálně. Kdo nenabídne, jeho smůla, ale skládat si doma někde zbytečný média, až se mi poškodí tak smůla ... mít kvůli tomu mechaniku a měnit v ní média ...ne díky, nejsem romantik a v tomto se také do minulosti nepotřebuji vracet. Jestli jsi boxfil,tak si to užij ...třeba filmy jako na Steamu zatím kupovat bohužel nejdou, tam zase pobrečím já, u her se to naštěstí už mění ve prospěch digitální distribuce.
    • Doporučuju posílat ty tvoje plky na fórum přímo do redakce telegramem, přece jenom -co kdyby se ty jedničky a nuly na tom internetu někde ztratily.... *3*
    • species
      To by me zajimalo co bys delal ty krabicaku kdyby ses treba takhle v 1 rano v sobotu rozhodl ze chces s kamosema jit hrat nejakej coop.

      Ja ti reknu co -> objednavka-> v pondeli ji prijmou, v utery poslou, prijde ve stredu(nebo spis ve ctvrtek) rano, to nejsi doma pac skola/prace takze si to vyzvednes v patek. To je tyden..... pres digi bys to mel hned :)

      Chapu ze mas rad krabice, ale nemuzes rikat ze digi distribuce nema pro spoustu lidi vyhody.
      • Dmnt jako ty samo vubec netusi, ze ted objednam, za minutu zaplatim, za 10minut mi prijde do mailu odkaz, sosnu, hraju ... a pristi tejden mi k tomu prijde krabice s plackou.
      • Hnisavec
        lol....v pondelok objednám a utorok ráno to mám doma...skor ako tebe Steam stiahne 50 GB prenajatých dát za eurodolár....nakupovanie za lacnejšie je obchádzanie pravidiel steamu a riskovanie nefunkčnosti hry alebo nejakého kradnutého ruského bazmeku.

        Alebo ešte lepšie sadnem do auta, vezmem už prejdenú hru, odrátajú mi z novej a mám to lacnejšie o polovicu ako ty dáta zo Steamu s ktorými si na po prejdení možes vytret anus a do hodiny hrám...tebe zatial akurát steamíček prebehne súkromné dáta počas toho ako sa akože každý týžden musí updejtovat *14* *3*
        • Jak obchazis pravidla? Steam vylozene dovoluje giftovani her, tak aspon nekecej *15*
          • vlastik.plaminek
            Toho ani neřeš. Být s ním v jedné místnosti tak radši zapřu, že se mi doma válí PS od jedničky po trojku a časem určitě přibude 4. Lidi by si pak mohli myslet, že jsem taky retoš.
      • Koupí hru na placce třikrát dráž než digitálně, týden na ní čeká, pak dvě hoďky hledá a instaluje patche, aby si potom celou hru užíval hučící mechaniku,- ovšem jen do doby než placku poškrábe....a ještě se tím chlubí...
        • Jiste, a hra stazena ze steamu se vubec nepatchuje ... lol.
          • species
            nepatchuje no, sosne se rovnou v aktualni verzi
            • Leda howno hosane, leda howno 80% games se totiz vubec nepatchuje pres steam, ale to blb jako ty samo nemuz etusit.
        • species
          ano, presne tak. Diky na ten oser s patchovanim jsem zapomel. Mimochodem ja uz ani nemam mechaniku doma Oo
          • myslis to uzasne patchovani přes steam které mi nedavno vymazalo celou hru z disku a musel jsem cekat tri hodiny nez se steam uracil mi ji naistalovat zpet?..nebo to jak jsem byl 14 dnu bez netu a chtěl si zahrat hru co mam v krabici a steam mi ji ani nedovolil naistalovat i když ji mam radne aktivovanou?
            nebo to uzasne instalovani her?..tuhle jsem instaloval na steamu X3:TC a rychlost downloadu zacala na 6mb/s a během minuty porad padala na 280kb? Kdybych tu hru mel v krabici tak ji za tu dobu naistaluju 30x..ale asi ne vid, proste ona ta digitalni distribuce je jen sama ruzova, polštářky, vinecko, zpev a nahe zenske:)
            • No tak je zajímavé, že ty hle problémy mají jenom hateři steamu.. že by neschopnost nebo spíš minimální uživatelská znalost?
            • To je každého problém, že nemá připojení nebo ho má mizerné. Mně se s UPC 120Mbit stahuje 50GB hra necelou hodinku a taky si nestěžuji...
            • zadnej problém na moji strane není, napred to třeba zkus..aha..ty nemas mechaniku..

              Hmm.. jo..jinak souhlas..
            • species
              sorry ja taedy fact nehodlam resit tvoje vymysleny problemy. Pokud ti steam zakazuje instalovat hry, bojim se ze bude problem na tve strane.

              Ale jeste jendou - co se dohodnout ze proste pro kazdeho je lepsi neco jinyho a jak krabice tak digi distribuce ma oboje svoje vyhody a neco je lepsi pro nekoho? Pac tak to asi je.
            • a to se radsi ani nezminuju o lidech co mají pripojeni na houby a jen smutne koukaj když ma nejaka hra 50 nebo 60gb..stahujou to tyden..
    • Hmm, tak hlavne ze ty krabicovy verze jsou tak pekny.... Plastak, manual o 3 stranach, varovani o epilepsii, a dvd. Opravdu super *3* Jo driv to stalo za to.
      • Stojí to za to i teď, když to nevlastním fyzicky tak za to nedám ani korunu...
        • Stejne to musis aktivovat na naky distribucni sluzbe, bez ktery to dvd muzes pouzit tak maximalne jako podtacek pod hrnek s cajem.
          • Hnisavec
            na konzoliach nemusíš nič online potvrdzovať....
            • presne tak, az bys sel kolem a tukal nesmysly do mobilu tak bych te tema novinama flaknul přes drzku, aby sis uvedomil ze skutecnej svet není za tim displejem ale kolem tebe:)
            • jak jsem rikal, zadna ucta k hmotnym hodnotam...me to prijde ze tihle ,,všechno online,, zastanci by nejradši chodily nahaty a obleceni měli online v mobilu, a na dotaz by ukazali co maj na sobe :p
              • Reakce na příspěvek:

                Mluvis jak stara pohlova. Ja bych ty internety zakala. Nevim co delas na internetu, bez si ven povidat s lidma a kup si noviny at mas neco v ruce;)
            • 2 Flash : Jojo driv to bylo lepsi *1* Co se vratit jeste dal? Driv se chodilo pesky, dnesni generace nema vubec zadny spojeni s prirodou, vsude jezdi auty. Zrusime antibiotika atd :) Boze to jsou zase nazory, krabicka je ti bez aktivace uplne k nicemu, tak nevim jakou ma hodnotu. Skrin mam plnou takovejhle krabicek, jen par jich mam vystaveno, ty ktery stoji za to, vetsina docela stara ;)
            • Nemusi se nahodou xbox jednou zacas nahlasit online?
            • jen ho nechte bejt, dnesni mlada generace nemá zadnou uctu k hmotnym hodnotam, vse mají online..i život..holt se s tim neda nic delat, uz to nepochopi..
  • Uplay, Steam, GoG....same slozitosti a ve finale to nefunguje. Na sharerapid.cz koupim kredit a mam hru daleko levnejc nez pres tyhle cizi servry, ve kterejch se nikdo nevyzna. Ceske servry to nabizeji proste nejlevneji...
    • Still
      Liskni si... *7*
      • Co? Platim, tak platim! Akorat obchodnikum, ktery nechtej stahnout druhy z kuze. Musite si holt vybrat nornalniho distributora.
    • pak nema byt tolik botnetu :|
  • Jack1947
    Ho Ho, Ho Ubikřáp zjevně nemá rád steam nebo se pletu? a je vysvětlení mnohem prozaičtější.
  • A co jako..stejne se Uplay spusti tak jako tak, aspoň pro lidi co o tyhle hry stoji nebude nutne aby bezeli dva klienti, staci když uplne zbytecne bezi jeden..
  • Další rádoby bombastický článek úplně k hovnu. Ale důležitá je odklikaná reklama.
  • Tie uvahy o dovode kvoli zlavam a existencii uplay pobavili. Autor asi vela o tom ako funguje steam so zlavami a drm tretich stran netusi, ze?
    • Narozdíl od tebe autor předložil alespoň nějakou úvahu. Zkus nám objasnit jak to na steamu se slevama a DRM třetích stran funguje, bude to lepší než informace, že tě něco pobavilo (což zajímá asi málokoho)..
      • Tak za prve steam si ziadne zlavy neurcuje sam, vzdy je maximalne ten co ponukne publisherovi ci chce alebo nechce ist do zlavy. Rovnako si ani neurcuje ceny , vsetko je na publisherovi....takze uvaha o tych zlavach je proste hrozne smiesna. Rovnako ako uplay, ktory uz davno funguje ako drm tretej strany a pri hrach od ubi cez kupenych cez steam sa pusta aj uplay.
        Najskor za tym, bude snaha Ubisoftu nekonkurovat retailovym cenam a v digitale preferovat cisto Uplay bez dalsej medzistrany.
        • Overwatch
          Sorry, ale nemáš pravdu. Příště by bylo fajn nepsat hned jak je něco směšné a jak někdo netuší a radši si o tom něco zjistit...
          • Btw tu je zdroj este z februara , kde pisu o tom, ze by si to mali mat moznost publisheri nastavovat bez kooperacie s Valve. http://arstechnica.com/gaming/2014/02/steam-teases-plan-to-allow-developers-to-create-their-own-sales/ , naozaj poprosim nejaky relevantny zdroj ako sa Valve rozhoduje o zlavach proti voli publishera, co sa snazi podsuvat clanok.
            • Overwatch
              To přece nijak nerozporuje a nevyvrací to, co jsem napsal.
          • Mozes dat jedinu linku o tom, ako sa na Steame rozhoduju samovolne o tom, co kedy a do akej velkej zlavy pojde?
            • Tak vidim, ze si varil z vody, to mi uplne staci. Naozaj nie kazdy predaj v kazdom obchode funguje rovnako a svetre sa predavaju inak.
            • Overwatch
              Ehm, kdybychom žili ve světě, ve kterém by si majitelé obchodů nemohli sami rozhodovat o tom, co se bude v jejich krámu za kolik prodávat, vypadaly by slevy asi trošku jinak. Dát něco do slevy bez spolupráce výrobce/dodavatele = ukrojit si kus ze svého podílu = nalákat na slevu lidi kteří si třeba koupí i něco jiného je koncept, který ti nic neříká?

              Smluvní podmínky pro vývojáře nejsou na Steamu veřejné a nemám čas Googlit jestli si to někdo někdy dovolil v hlubinách internetu vynést ven, takže link nebude.
  • A co na to jejdásek ?
  • RazorProduction
    Ja si uz kupil hru na steamu http://steamcommunity.com/profiles/76561198071053077 a tet co ? *11* *13*
    • TheGGG
      ty si teda řádný uc*yl *1* *1*

      LoL na slovo uch*l je cenzura? Co potom kumda tady kumda tam
      • Jack1947
        Cenzura je tady na vše, některá sprostá slova se ale vejdou mezi ní. Např hovno, sračka,
        • RazorProduction
          Nejak sa to tu zvrhlo,ja som chcel len otpoved na otazku a este som dostal minuska *9* fakt super kolektiv Games.
    • Nejspis dopadnes stejne jako ti, co si predplatili ArcheAge, tedy sli si stezovat na fora hry a tam dostali jako bonus ban.
      • jindra.veliky
        typicke jednani Valve

        to je jako, kdyz desitkam tisicu hracum Global Offensive udelajou bany a pri patrani zjistis, ze za zcela nahodny kicky muze VAC a musis si sam neco zmenit v prikazovem radku. A jeste maji tu drzost si napsat, ze bany nehodlaji resit. A to ten problem maji lidi o po nekolika letech vydani CS. *3*
        • Tos blbe pochopil, oni nedostali ban od valve, oni si sli stezovat na fora ArcheAge, ze si zaplatili na steamu a nemaji nic. Valve tu hru stahlo kvuli tomu, jakym zpusobem byla prezentovana a prodavana, coz vyhodnotili jako podvod.
        • Jack1947
          Ti co hackují ostošest tak ti ne co? *3* jo je to formát no. ta Valve.
          • jindra.veliky
            ty, deb*le, kdyz o tyhle kauze nic nevis, tak se nesnaz za kazdou cenu se vyjadrovat a neplet sem nejaky hackery.
            • Jack1947
              Klid, jindro hrálsi MW2 třeba tam hackeři jsou asi do ted, nehrál si ani MOH... to samé. Tak já chápu že je lepší to neřešit a kauzu neznám no.
    • maš tam samy sr4čky, ja mam lepší zbírku her
    • Máš moc pěknou přehlídku obrázků.
    • Samozrejme ti ji z knihovny vezmou a dostanes poukazku na 10 Euro ;)
  • sharerapid nejlepši ditributor pyčo
    • Firingo
      Y? To jako really? Dneska už ty děti neumí ani nadávat *1*
      • Jack1947
        malejpepa ještě potřebuje vyrůst. *4*
    • species
      obvious troll is obvious. Musis se snazit vic, tenhle level nestaci ani na games.

      also sharerapid je pro maminky a babicky na sosani romantickych komedii, kdyz uz se snazis byt hustej hacker tak alespon tahej pres p2p.
      • Jack1947
        Pár věci se tam splašit dá no, s kreditem. P2P je na to ostatní.
    • Ty si "pyča"
  • Žádná škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit