Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako nemám rád uPlay o tom žádná ale dokážu se přes to ještě přenést... co ale už nezkousnu je to, že si koupíte hru na steamu a ještě musíte používat uPlay k tomu no to je opravdu demence... Bud at to udelaji jako EA a nebo at se na to vy*erou..
    • MrSanta
      Přesně. Taky mě štve, že si koupím hru v obchodě a musím to doma aktivovat na Steamu. Demence.
    • Firingo
      Tady je podle mě určitě chyba na straně Ubisoftu a ne Steamu. Steam jen prodává hry. To že si tam Ubisoft musí ještě vecpat svoje Uplay je věc jiná. A řekněme si to na rovinu bez Steamu nikdy nebudou mít takové prodeje. Takže budou muset ustoupit a povinnost mít ke Steamu puštěný i Uplay odebrat.
      • TO si zase nemyslim, EA se taky nevratila a nezda se ze by s tim mela problem, bohuzel
        • Musim uznat čeče, že mě nějak origin nevadí.... ale uPlay vypadá jak hentai stránky....
          • Jo to beru, me vylozene taky ne, a uprimne ho ani moc nepouzivam, ale nevim proc to udelali. Nevidim v nem zadnou pridanou hodnotu oproti steamu. Vubec nic.
  • MrSanta
    Jediné co mě napadá, je že Steamu vadí Uplay. Jak je, ostatně, zmíněno v článku. Se divím, že Steamu nevadí DRM ochrany třetích stran, když samotný Steam je, mimo jiné, jedna velká DRM ochrana*1*.
    • XorxoxTalarius
      Seam je nulova DRM ochrana ... v momente kdy je nejaka hra na Steamu, tak je okamzite i na Torrentech ..
      • MrSanta
        No právě. Na torrentech je pomalu okamžitě každá hra. Některé i před oficiálním vydání. Jediná ochrana, která držela bylo to ruské svinstvo StarForce a teď ta novinka co má v sobě FIFA 15 a Lords of the Fallen. Která prý zaměstnává CPU a u Lords of the Fallen dělala nějakou neplechu. Snad kvůli tomu vydali/budou muset vydat nějaký patch. A teď se internetem šíří fámy, že stejnou ochranu bude mít PC verze GTAV.
        A to už to vypadalo, že vydavatelům konečně došlo že použitím brutální ochrany akorát nakáknou poctivé kupující *9*
    • ne, steam je jedna velka knihovna her, kde je mas vsechny dohromady a je o ne postarano. Take, jako bonus o kterem se vubec nemusi diskutovat je to, ze to muze nekde v jinem vesmiru byt rano jako drm.
    • Tak proč je na Steamu Lords of the fallen? To ma další ochranu.
      • MrSanta
        To je to čemu se divím. Kdyby byly hry od Ubisoftu stáhnuty z prodeje, protože Uplay je konkurenční platforma, tak bych očekával i boj proti jiným ochranám. Konkurence jako konkurence.
        Problém bude asi v něčem jiném.
  • deridon
    Jo Ubi a a ty jejich lidové ceny, stejná situace jako u EA prostě.
    • Firingo
      To teda. Na těch jejich obchodech jsou obvykle o 3 nebo 4 stovky dražší než v ostatních obchodech a divý se že si to na jejich Uplay a Originu nikdo nechce moc kupovat. *1*
      • MrSanta
        Dražší to má většinou i ten Steam. Steam/Origin/uPlay - všude se vyplatí kupovat jenom ve slevách. To i Xzone má ty hry v době vydání levnějc.
  • Pro ty kdo si myslí, že článek je lež:
    http://forums.ubi.com/showthread.php/943852-ACU-Has-Been-Removed-From-Steam

    Ubisoft si to konečně s Valve vyříkal a jak se zdá, hra je zpět v nabídce STEAMu, s výjimkou Spojeného Království.
  • Upřímně poslední hra Ubisoftu, co jsem si koupil byla Far Cry 3. Přes steam, protože jsem si říkal, že bude dobré prostě mít v tom pořádek. A to, že mi hra stejně ještě nainstalovala (ještě navíc ne úplně fungující) uplay mě fakt dost znechutilo, a když jsem ho dohrál, smazal jsem a nikdy víc. Stačí mi dvě pijavice. Origin a Steam si nemají co vyčítat. XD
    • Staci jedna - Steam a i ten mam omylem,
    • Proto nakupuju na GOGu - žádný debilní klient který mě pořád otravuje vyskakujícími zprávami *8*
      • Naprosto mimo odpoved. Na gogu se novinky neprodavaji, takze nevim proc zminujes...
        • takže zaklínač 3 alebo wasteland 2 nie sú novinky? na gogu sa predávajú všetky hry kde vývojári súhlasia s tým, že to bude bez DRM, ak žiaľ trvajú na DRM tak ich gog nepredáva
  • Jen by to chtělo, aby uplay začal fungovat a ne dle konstelace hvězd :)
  • to ja sem heknul *6*
    • walltar
      Tak nehekej a použij Voltaren *3*
  • Zvláštní je, že se jedná zrovna o hry, které bude až dokonce roku dávat nVidia zdarma v bundlu s grafikami GTX 9xx viz http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/31358-pri-nakupu-grafiky-nvidia-geforce-ziskate-zdarma-hru-the-crew-far-cry-4-nebo-assassins-creed-unity Třeba si Ubi chce pojistit, kde si promo aktivujete (nevím, jestli bývá možnost výběru) . Tenhle důvod je sice asi blbost ale zajímavý to je taky...
    • Tohle si ubi nemusi jistit, staci, kdyz nvidia bude mit klice jen pro uplay, a steam je mimo hru. PRIMARNI platformou tech her je uplay, steam je jen jedna z digitalnich distribuci.
      Problem by byl, kdyby se nvidia dohodla se steamem a distribuovala steam klice - vi nekdo, kdo je jeji partner? Pokud to neni ubi, byl by to problem.
      Tady bude problem v dohodach. Pokud uplay nevadi ve starsich hrach a nejdou taky, tak uplay problem nebude. Totez slevy - pro ubi urcite neni problem si pojistit smluvne, jaky slevy na to budou moci byt - ostatne, jsou i v moci vydavatelu, pokud vim, nejen steamu. Steam sam se asi o prodeje zrovna techto her pripravit chtit nebude, i kdyz u valve jeden nikdy nevi. Osobne bych hadal, ze probehl z libovolny strany pokus o zmenu podminek prodeje do budoucna - a spis v ve smyslu marze, nez vlastnosti.
    • na uplay to musíš aktivovat tak či tak, steam je dobrovolnej. ale je to zajímavý.
  • uplay mi docela blbne ale alespon jdou ty hry spustit
  • Hnisavec
    už je to tu čo múdrejší konzolisti prognostikovali a dostávali urážky a mínuska zato. EA, teraz Ubi, STEAM zostane ako ozobaný vrabec a pojde pomaly do krachu....obyčajný predajca hier iných firiem, čo ryžuje len lebo bol prvý a má monopol a DRM. Sú nenažraní a skostnatení dobre im tak... *14* *15* o 5 rokov vám zostanú predražené nefunkčné virtuálne knihovníčky prenajatých dát....
    • Tak hlavne ze Uplay, Origin, XBox nebo PS4 nejsou DRM *15*
      • Hnisavec
        v čom je PS4 DRM? konzola nemusí byť od kúpy nikdy pripojená k internetu a všetky hry si môžem zahrať singláč bez onlinu keby som bol nejaký paranoik alebo ho mal niekde na chate.....
        • PS4 ma LEN DRM software, ty znalec ;-) Mozes si vybrat bud online DRM alebo DRM v podobe optickeho disku. noDRM by znamenalo, ze si to BD prekopirujes inam a hras rovnako..a to dobre vies, ze dako nejde.
        • LOL :) Vzdyt PS4 je DRM. Zjisti si co to znamena, to neznamena ze musis byt online, ale ze muzes pouzivat pouze originalni software. Muzes pouzivat na PS 4 paleny hry? Nemuzes, protoze ti to neprehraje konzole. PROTOZE TO JE HW DRM *1*
          • LOL :) PS4 je konzole, ne DRM. Ano, PS4 ma implementovanou DRM, ale ferovou, krome zlodeju nikoho neomezuje. Nejsi s ni zavisly na internetu, neblokuje bazarovy prodej a tak dale. Steam je proti tomu totalitni nastroj.
            • ??? a v com ti steam brani pri hrani? *1* ani neviem, ze tam je, ak ti nejde net, tak si ho spustis offline a hras uplne bez problemov, bol som mesiac bez netu a pri hrani som to nijak nepocitil...booze tychto geniusov na steam milujem *1*
        • Jack1947
          Konzole asi nemají žádnou ochranu *7* , ty si uplně ztvrdlý... z toho vztekání se a nadávání na všechno. To si na Sectoru dělal taky? to se divím že ti to tak dlouho trpěli. Umíš i něco jiného než jen nadávat na steam atp... ptám se tak se hned neurážej a nenič mi pohled na slováky.
    • Spis do krachu pude EA Ubi a dalsi, protoze uplne stejne jako se nehodlam registrovat na 150webech kvuli nakupu muziky, filmu, ... tak nehodlam provozovat 150 sracek kvuli hram. A presne stejne to vidi 90% trhu, takze vivat tpb, jdeme nakupovat tam, kde maji vsechno, pekne pohromade, bez podobnych sragor.
      • A kdo to zaplati?
        • ??? At si tvurce prihodi do titulku ucet kam mu mam neco poslat. Mozna kdyz budu spokojen, mu do klobouku neco prihodim.

          Mimochodem, existuji tisice serveru (nejen hernich), ktere provozuji lide bud ze zcela vlastnich prostredku, nebo se na provoz skladaji. Uplne stejne se vyviji SW (a tim nemyslim neco na tema hello world). Znam minimalne nekolik desitek dodavatelu ruznych pomerne velkych systemu, kteri zcela bezne delaji vyvoj tak, ze se zakaznici slozi a zaplati si nejakou funcionalitu.

          A zarnym prikladem v oblasti her budiz Minecraft. Sosnout piratskou verzi je otazka lusknuti prsty, presto si ho spousta lidi zcela dobrovolne koupila. Samo, po predani M$ bude kupcu o poznani min (a to nejen u minecraftu), protoze kupci maji zcela obecne odpor k tomu, posilat $$$ nejaky korporaci, natoz takovy, ktera tak maximalne zmrsi to co funguje.
    • vždyť ty dáta mame na disku lol a když steam krachne tak to uvolní podle nového zákona o abandonware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit