Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mondzi
    Pekne video, ale je to vsetko tak predpripravene, ze az. Je to nieco medzi gameplayom a cinematic trailerom. Ktovie ako to bude vyzerat vo finalnej verzii. Uz sa tomu neda verit.
  • *8* Tihle pantátové z dob, kdy nebyly telefony, těžko budou vědět, že borec v mikině o pár stovek let později sesbíral všechny poznatky, a jen tak zachránil svět, a získal odpovědi, kvůli kterým se tísic let zabíjej ti, co se nějak nepochopili v názorech, co se světěm.

    tak to je veta mesice kamo!!!!
    • Pouze pro pokročilé, příteli.
  • 6 díl Triologie not bad! Dokud jsou z toho prachy tak prohlášení nic neznamená škoda ža Ubisoft už nad tím nemá kontolu.
    • Keyz
      Hlavně, chápe někdo ten příběh? Je to již tak zamotané, že je snad naprosto jedno o čem to vlastně je. Stejně ve hře děláš to samé co v minulých dílech.
      • Je to univerzum, navíc s retrospektivní tendecí, navazovat se dá příběhově kamkoliv. Jde jen o to, jak se podaří sehrát dobu současnosti a miulosti v otázkách proč vůbec cestovat zpět. Ale v jádru je to pořád mezi borcema v kapuci a borcema s křížem, co se sekají a blbnou po všech talismanech, co by měli mít něco společnýho s prvníma ufonama. Tihle pantátové z dob, kdy nebyly telefony, těžko budou vědět, že borec v mikině o pár stovek let později sesbíral všechny poznatky, a jen tak zachránil svět, a získal odpovědi, kvůli kterým se tísic let zabíjej ti, co se nějak nepochopili v názorech, co se světěm.

        Vlastně máš recht, je to jedno...
      • Já si myslím že tomu už nerozumí ani developeři a souhlas gameplay se nemění a celé série ztratila dech po třetím díle který nebyl nic úžasného.
        • *celá omluvám se za překlep.
  • Jako vypadá to dobře, to jo, a s největší pravděpodobností si to i zahraju. Jen mi přijde trochu úsměvné, že bylo zapotřebí 6 dílu AC, než tvůrce konečně napadlo přidat přikrčení (stealth). *7*
    • Trvalo to 6 dílů, než ovc...pardon předobjednávající zákazníci dali jasně najevo, že archetyp rambo assassina se začíná přejídat.

      Jiný důvod netřeba hledat, marketing prostě potřebuje vytvořit bublinu, že nový díl AC je lepší než předchozí, aby se opět sypaly předobjednávky, ohrožené kiksy předchozích dílů.
  • Ristoro
    Jak už jsem psal. Dodržte sliby a máme konečně AC lepší, než AC2. Nejvíc se mi líbí změna soubojového systému. Snad bude konečně výzva a bude potřeba i utíkat při přesile. O parkouru není třeba mluvit, ten je vyšperkovaný už teď. A pokud grafika nedopadne jako WD, je zaděláno na hru roku. A taky by mohli chlapci z UBISOFTU nepo*rat po dlouhé době optimalizaci.
    • Výzva to nebude ani náhodou, jedná se o marketingový tah Ubisoftu. Silně propagují šermířské souboje a jejich změnu, ale tiše drží papulku o tom, že za doby Francouzské revoluce už se spíš střílelo.

      Takže ano, dedikovaný protiúder nebude (možná, třeba stejně bude, ale jen s jiným názvem). Copak bude místo něj jako one-hit-kill možnost? Výstřel při duelu jako v Risen 2? Zpomalení času při ripostě, které hráči dá 100% možnost napadnout soupeře? Tupá AI, která se dobrovolně nechá utřískat (viz videozáznam právě v okamžiku, kdy hovoří o tom, že souboje budou obtížnejší).

      Pořád dokola - uznávám osobně AC universum s jeho primitovností, sice si myslím že je to gamedesignérské mrhání prostředky ale co už, lid si žádá primitivnost. Ale ať to taky tak Ubi prezentuje. I když na druhou starnu, Watch Dogs vyšlo, takže proč těm prachy sypajícím oslíkům něco znovu nenalhat, když za to lhaní hýkají a penízky dávají.
      • Ristoro
        On AC byl taky o tom, že si můžeš volně běhat po městě, měl vynikající příběh a reálně ztvárněná města. To nikde jinde prostě není. A moderní Chicago ve WD se nedá vůbec srovnávat s Benátkami nebo Paříží. Ano, ta hra je možná lehká, ale pořád zábavná. Preferuji těžší hry, ale AC mě dostal od 2. dílu a už nepustil. Má charizmatické hrdiny, na rozdíl od ostatních her.
        • dvojka a nic víc *3*
  • Trochu mi bude chybět ta sandboxová super volnost AC4, kde člověk plynule cestoval po souši a po moři, ale pokud to opravdu alespoň z 80% bude to, co slibují, tak snad jediná "realease day" koupě než vyjde Witcher 3.

    Mimochodem, doporučuji se kouknout na rozbor traileru Sword of Destiny od IGN. Takhle dlouho jsem se nezasmál. Ti kluci většinu času nemají ani špetku představy o světě, který rozebírají. Holt četba je četba... a ano, vím, že celou ságu do angličtiny ještě nepřeložili, ale základní obsah či povídky / první dvě knihy jsou už k mání.
  • fajne to je
  • vlk taky sliboval *9* každopádně nezapomeňte vydat 14 dni před koncem roku ,aby to zázračne vyhrálo hru roku *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit