Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to se da napsat snad jen LOL :D
  • Ohledně skákacího vyžití jenom myšlenka - pokud by celá tato spekulace byla pravdivá a Ubisoft by chtěl opravdu zasadit třetí díl do historie Spojených Států, tak poněkud chybí "skákací hřiště" jak zde píší mnozí.

    A to mne vede k myšlence, že Ubisoft možná chce zkust přírodní prostředí. Skály, stromy, srázy řek, stěny kaňonů. Nicméně to je tak jediný rozumněji znějící důvod který mne napadá, snad kromě provařené lásky k hvězdám a pruhům.
  • DarkHawk
    Tak podle toho updatu to je luk. Mě to připadalo na první pohled jako kopí:) A kdyby ho měl, tak by ho aspon mohl házet, ale muselo by to být zpracováno trochu realističtěji, že ho třeba vyhodíš a někde zase najdeš další. Ne třeba jako v Reckoningu kde vytahuješ štít z kapsy:) ale to je jiný titul a pořádna rubačka, takže tam to je ok. Prostě jak sem říkal ten screen by dal ještě vyplepšit zkřížením muškety z lukem. Střílíš z luku najednou dojdou šípy , tak začneš rozdávat headsoty střelnou zbrani. A v záloze nebo na blízku ještě skrytou čepel, pistoli, tomahawk a další zbraně.
  • Malleth
    Zasazení mi přijde zajímavý, ale co v tomu Ubisoftu hulej?
    V předchozích dílech byl Ezio vymóděnej jak na maškarní a teď tohle???
  • Já jsem si osobně myslel, že AC3 bude v současnosti. Ale nehrál jsem AC:revelations, takže nevím jak pokračuje příběh, ale takovej moderní assassin...mhmmhmhmm
  • Dovoli jsem si napsat v diskuzi jiné stránky, že mě s tou Amerikou už pěkně s.e.r.o.u a byl jsem zasypán mínusy. Nechápu proč to tam cpou. Rudolfinská Praha, Francouzská revoluce a další daleko zajímavější historické události, než přiblblá Amerika. Ale jak je vidět dětem by se ta Amerika líbila. Jsem zhnusen.
    • Máš recht Cecilko. Tak aspoň tady s Tebo někdo soucítí a dává PLUSy *3*
    • Pak by zase prskal zbytek světa, že se to odehrává v nějaké Praze *6*
    • kubi-wan
      Nó, Prahu bych si dal... to by byla ňamka.
    • tenced
      mluvis mi z duse draku.. takhle to dopada, kdyz v Americe udelaj anketu: ktera zeme by vam sedla nevic...
  • No prostě klasický Ubisoft. Vezmeme supr nápad, uděláme supr provedení a pak to celé posereme. Ono už v Revelations jsem mlátit hlavou do zdi, když se poslední žijící Palailogos hrdě nazýval "Byzantijským" templářem.
  • tenced
    Ja tem duvodum rozumim, to ale neznamena, ze se mi to libi. Uz mam vazne toho odkazovani na Ameriku dost po usi, chapu i ze vetsina vyvojarskych tymu jsou amici, ale nejvic nadseny jsem osobne z kazde evropske metropole a dostavam u svych oblibenych serii pravy opak (napr. splinter cell - Washington).. assassin u me vedl parkourem a prostredim.. Benatky byly zazitek nad zazitky.. ted mi to dulezite seberou.. sobecky rikam, ze to u me podelali :/
    • scy7hian
      Asi Te chapu, ale vycitat to zrovna serii AC je celkem mimo - prvni dil Asie, druhy Evropa (+ Asie), na rade je Amerika ?! Kdyz to teda rozdelime takhle :) ...
    • No tak samozřejmě, že kdyby se to odehrávalo třeba v Praze v době Rakouska-Uherska, tak bych taky zajásal. Ale jelikož většina amíku ani neví kde je Praha a ni by je nezajímala, tak prostě zvolili tentokrát tu americkou historii...
      • tenced
        to už je na petici!
        • V Praze???? Praha byla v době amrický revoluce táák hnusná
          • kde si vzal že v tý době byla hnusná? hnusná je tak možná teď, se všema těma čmoudama a feťákama a mcdonaldama :(
          • Ale stejně bych na ni radši hrál než čekat na konvoje v lese poblíž charlestownu *7*
  • Myslim že je to pravé. Takove "artworky" by jen tam nekdo neudělal. A dokonce jsou na netu uz i další.

    Nehlede na to že na ameriku ukazují i udalosti z předchozích dílu. viz. pozice gps souradnic.

    Nebude zajimave pomahat Washingtonovi stát se prezidentem? Nebo byt u tvoření americké ustavy? Myslim že je hodně zajimavych temat. A že nebudou megalomanské budovy bych dokazal oželet.

    Ale zase rikat ze tam zadne takove budovy nebyli je omyl. viz.
    http://upload.wikim edia.org/wikipedia/commons/3/38/Federal_Hall%2C_N.Y._1789_pp msca.15703.jpg

    A jeste myslim ze se bude hlavne hodne cestovat Boston, Filadelfie az New York....
    • budovy samozrejme ano, ale netvorili velke kompexni celky jako jsme meli moznost videt v predchozich dilech (si predstav, ze by si mel hrat Assassina nekde v Ricanech u Prahy) .. pokud prekopou herni principy serie tak proc ne .. zajimavych tajemne konspiracnich udalosti se da v tomto obdobi vymyslet dost .. korat proste ten parkour po strechach byl snad klicovym prvkem serie (priznavam, ze jsem hral pouze 1 a 2 tak dalsi jsou treba jine) , tak nevim jak by to vyresili
      • Tak ano uz to nebude takové jako Florencie ale tak změna je život. Ten kdo si chce hopsat po střechach ma k dispozici 4 dily. Nadruhou stranu města nebudou třeba přesnou kopii a budou vytvořena tak aby se hopsat dalo.

        zde je pohled na jedno mesto z dalky: http://www.history-map.com/picture/003/pictures/Pennsylvania-Mifflintown.jpg

        Myslim ze vyhopsat se tam muze kazdy. Myslim ze nejde o ohopsani ale o ty panoramatické pohledy. Ale tak hold bude to asi vice akčnější.
        • Ale to je predsa obrázok z roku 1895 teda 120 rokov po revolúcii
        • Joha
          AC bez free run je ako Mojsej bez vodky...
  • DarkHawk
    Tak screen je opravdu povedený. Co to má na zádech? kopí? a šípy? Já bych mu tam dal mušketu zkříženou z lukem. A zaskáčete si i tak... Nikdo neříká, že nový Assassins bude vraždit v prvních liniích v bitevní vřavě, ale kdyby měl takové komba jako ze Soul Calibru, tak by se mi to líbilo :) .. Nicmeně v prvním díle taky zuřila válka mezi Richardem a Saladiem a Altair se toho vůbec nezůčastnoval. Bude se to odehrávat jenom za Americké reovoluce a nikdo nepotvrdil, že Asassins povede USA do boje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit