Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda ze to nespravili na PC :( velmi rad by som si ju zahral, jedna z mala singleplayer hier, ktora ma oslovila
    • Proč zrovna tato? Proč né jiné singleplayer hry?
      • Protože bagr? *7*
        • Tak lidi většinou mají důvody ke svým preferencím a chování. A schopnost si důvody ony důvody uvědomit je jedna z věcí, co činí lidi odlišné od zvířat.

          Mě třeba velmi zajímá, jestli ten týpek dokáže vyjádřit nějaký specifický důvod, proč ho zaujalo třeba TLOU. Proto se ho na to ptám. Nechápu, proč nad tím kulíš oči.
          • Stejně tak má pravo na to, že ti nic zdůvodňovat nemusí. Mě třeba také láká spoustu titulů z konzolí, ale kvůli tomu si ten krám kupovat nebudu, ale kdybych si mohl vybrat tituly, které bych chtěl vidět i na PC, bylo by to rozhodně Tha Last of Us a pak Red Dead Redemption. A ne, zdůvodňovat ti to nebudu.
          • Protože jde vidět, že jsi proti téhle hře vysazený a akorát chceš rozvířit diskuzi. Prostě respektuj názor druhých a neprovokuj.
            • Aha.
          • Miserius
            Příběh, gameplay, soundtrack, inovace, voice-acting
            Jo, a zapomněl jsem na perfektní grafiku, to tu rádi hodnotěj...
            • Miserius
              Spousta prumernych a podprumernych slov v jednom odstavci z ty hry podprumernou nebo prumernou nedělaj *1* Mozna ti nesedla, ale taky ji nedelali jen pro tebe
            • Pribeh neoriginalni, schematicke beckove klise, apokalypsa, chlap doprovazi holku, putuji spolu a on pri tom pobije mnoho nepratel, to uz tu bylo mockrat. Herni prumer. A navazani vlastni hratelnosti na pribeh podprumerne, nepasuje to.

              Gameplay me na teto hre zklamal nejvic, zvlaste stealth je odflaknuty, strileni prumerne (az na luk, ten je spatny), bitky se povedly, ale jsou dost brutalni a surove, kdo se v tom nevyziva, bude mit problem. AI spolecniku spatna.

              Hudba je vyborna.

              Inovace? Nejak jsem si nevsiml, jake mas na mysli? Co jeste nikde nebylo?

              Voice acting? Hmm, mozna, nevsiml jsem si.
  • Miserius
    Jó, tak na to se těšim víc než na nějakou hru... doufám že to bude "dlouhý"...
    • mr.clayman
      Uvidíme. Každopádně ačkoli mě MP přídavky do TLOU nechávají chladným, tohle je "Day 1" koupě.
      • Miserius
        Napodobne, multiplayer neni špatnej ale ty dlc typu 4 mapky jsou mi ukradený... Na tohle se hodně těšim a jsem rád že to bdue takový volnější, aspon se zas prodem po tom světě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit