Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* radši mlč ty kokot, prý infantilní prostředí. Kdyby tě někdo vysadil v Gothamu tak si naděláš do kalhot.
  • Tady hodně lidí nechápe, že "hodnocení redakce" je pouze a jen osobní názor člověka, co píše recenzi. To číslo má stejnou váhu, když ho napíšu já. Je to pouze názor. Ten kdo tady bere recenze (a nejen na tomto herním portálu) jako určení kvality her je naivní, ne-li hloupý. Vždy to je jen názor jednotlivce. A jak to bývá, sto lidí, sto chutí.
  • Halt v angličtině není, tam je jen hold. A je pravda, že to má význam držení, ale ne vždy. A halt je ten povzdech. Např. : Holt jsem to měl udělat.
    Hold v jiném významu, který jsi uvedl, samozřejmě je, ale ne ve významu držení nebo zastavení atd.
  • a takto to vyzera,ked nouma poucuje o niecom,o com nema ani sajnu *1*

    RavenHolm - palec hore *3*
  • RavenHolm
    To je to o čem mluvím:)
  • *1* Hold je kdyz nekomu projevuju uctu. Holt nebo Halt je je povzdech. Halt v nemcine (a i v anglictine) se tyka nakyho zastaveni apod. Hold v anglictine vyjadruje hlavne drzeni.
  • Souhlas.
  • Za tohle jen 11 mínusů. To je taky dobrý vtip, tvá učitelka češtiny právě omdlela.
  • Mě skutečně baví infantilní příspěvky bez sebemenší špetky gramatiky, jako je tento. *1*
  • Asi ne, protože ,,holt" je vlastně z němčiny od slova halt, řekl bych. (Němčináři netlučte mě :) ).
    A hold je z angličtiny a pokud vím, tak počeštěné není.
  • Jediný problém je, že to prostě neumíš.
  • RavenHolm
    To už dnes nikdo nezná rozdíl mezi hold/holt? *16*
  • Těšim se těšim,jednička byla parádní(zvláště pak pro fanoušky batmanových komiksů) a vypadá to že dvojka je ještě lepší,akorát to čekání na vydání pc verze je ubíjející,hold tohle jsou ty momenty kdy mi je líto že nevlastním konzoli...
  • BTW. World of Goo jsem dohral 2x :D
  • chvilema je to tady zase smradlavy hnuj :) proc ma AC 2 10/10? proc ma deus ex 10/10? atd. atd. atd. ... NENI TO DO PRxELE UPLNE JEDNO? Pokud se mi ta hra libi, bavi me a jsem treba i nadseny, tak je mi prece jedno jestli tomu nekdo dal 8,9,10. Deus Ex 3 me bavil vytecne, na batmana na PC jeste cekam, ale dle vseho asi budu nadseny a pokracovani Ezia uz se taky nemuzu dockat. Nakonec budu mit koupeny vsechny tri hry .. a bude mi uplne jedno, jake budou mit nekde hodnoceni, konecne hodnoceni bude jen na mne.
  • Chtěl jsem si to tu přečíst, se*u na to. Prostě pro všechny co nechcou být za blbce. Přečtěte si recenzi a tu berte jako zhodnocení hry. Číslo je jen velmi, velmi moc orientační a nelze, opakuji nelze ho brát vážně. *3*
  • Vnímáš to až moc povrchně. *3*
  • Je to pecka! Už Arkham Asylum bylo pro mě dokonalé a tohle ho bez pochyby překonává.Zatím nahráno zhruba 7 hodin a fakt nuda nehrozí je tam toho tolik co dělat marja:-)Pamatuju se,že Martin tehdá v Levelu hodnotil Arkham 8/10,tož to musí být lepší ne?:-)Jinak pěkná recenze.
  • Nejsi si jisty vlastni dospelosti ze vymejslis takovy bekoviny?
  • a co se vám nelíbí? je to diskuze pod recenzí, tak je asi logické, že každý přidá svůj názor, třeba i na známku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit