Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni vime ze to bude Uncharted 3 *4*.
  • Hairy_Ass
    Jdi se vydejchat ven na vzduch....prosím tě. *7*
  • narozdil od assassina sme se konecne dockaly nejakeho konce, a neprodavaji furt to same kde je neustale stejny hnusny stary enginea nikdy se nedockaji konce mozna az ve ctvrtem dilu ze.
  • tak jak je v cr kurpce tak je u nas banda blbych nebo divnych redaktoru aspon ze treba na metacritics maji vse v poradku.
  • jako by blby assassins creed 2 posunul hranice predstavivosti nebo co dle hodnoceni 10/10 u batmana je to realne ze lita po barakach atd ale u assassina je to blbost jedna pres druhou a bojovy styl ktery je v batmanovi nema zadna jina hra mnel by dostat max. *10*
  • tak to sem se pekne nasral jak tohle recenzent zhodnotil protoze takova picovina jako je assassins creed dostala 10/10 tak to neni normalni.
  • Sam jsi tupa ovce retarde. Batman nema tak hrozne chyby jako deus ex a presto je hodnoceny hur. Takova vec si zaslouzi zkritizovat a jen stado tupych ovci na vsechno souhlasne buci.
  • Vy ste len stádo tupých ovcí... Kde dostal 9/10, tam zasrani vykrikujú, že je to málo, kde dostal 10/10, tam sopliaci vykrikujú, že je to zaplatené hodnotenie.

    Recenzia je VŽDY z časti názor konkrétneho jednotlivca, tak si to už sakra uvedomte, retardi*10*
  • Battlefield 3 bude mit 10/10 *5*
  • No, neprilis dobry deus ex 3 (ve srovnani s prvnim dilem, treba) dostal 10/10. Dovolim si tvrdit, ze Batman Arkham Asylum byla lepsi hra, nez Deus Ex 3. Takze Arkham City by melo byt vyrazne horsi, nez Arkham Asylum. Jenze vsechno naznacuje, ze neni. Takze jsem nazoru, ze na tomto webu je spatne hodnoceni her. S nejvetsi pravdepodobnosti byl precenen ten Deus Ex, ktery mel velmi hloupou ai, spatne funkcni nestealth zpusob hrani a naprosto zmrvene bosy. Z teto recenze mi neni jasne, jak strasne prohresky ma batman, ze ma horsi hodnoceni. Takze to je i spatna recenze.
  • DE3 zas takova supa nebyla, repetetivni postupy, nulova invence v prubehu hry, pribeh slabota, nerikam ze to byla spatna hra jen dost nadhodnocena v hodnocenich
  • Bude to propadak, zakulisni informace to naznacuji.
  • Desiatku si zaslúži určite Deus Ex 3. A možno odladená pc verzia Batmana 2 ju dostane tiež.
  • naopak: http://spokojeny.blogspot.com/2011/06/batman-arkham-asylum.html
  • Shodou okolnosti usem si vcera poridil batmana arkham asylum na pc. Hral jsem ho uz na ps3 a hodnotil maximalne: http://spokojeny.blogspot.com/2011/06/batman-arkham-asylum.html

    Z te pc verze jsem ale strasne zklamany. Za prve to vyzaduje priserne windows live ci jak se to jmenýje a take to ovladani na klavesnici je desive. Zbytecne utracenych 6€. Jak se blbe hraje fps na gamepadu, tak se blbe hraje batman na klavesnici. Jde to, ale dre tom
  • Konečně rozumnej koment. Díky
  • Jestli si tato hra v dnešní době nezaslouží 10/10, tak si nedokážu představit, která jo. Dnes se hodnotí průměrná hra 8/10, když má něco málo navíc je to 9/10. Je to na pováženou pane redaktore ;).
  • Generalmagor
    wtf?
  • Generalmagor
    Co sem kur*a cpeš BF3?? Táhni.
  • ondrasalek
    Super recenze už se těším až mi Batman taky přijde *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit