Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem koupil kupon na hru od nějakýho týpka na aukru za 400 Kč, tu hodnotu to má. 50 euro fakt ne....
  • Dej si facku za ten tvůj nick a pak minimálně pěstí do huby, nebo se prašť dveřma za tu tvojí profilovou fotku. Enough said....
  • No pokud někdo považuje Riddler Trophies za nejdůležitější prvek hry? *7*
  • theGGG: snažíš se působit jako velkej fanda batmana ale myslím si že kdybys jim opravdu byl viděl bys všechny ty rozdíly proč bylo Asylum a City o tolik lepší jak tahle hra, nejvíc je to vidět na Riddler Trophies, kolik si tím daly práce v City a jak to odflákly tady kdy prakticky nemá ani vyznám ty datapacky sbírat, čekal sem po dokončení aspon nějákou konfrontaci s Enigmou nebo aspon tape v té zamknuté místnosti a ono nic, dále pak let po městě nesrovnatelnej, vedlejší mise typu znič 6 beden zbraní nuda a bída, propagovaní novejch gadgetu pul roku a pak vidím freeze grannade přejmenovanej na glue to je až skoro trapný, říkáš že nechápeš ten hate tak já ti řikám že tahle hra si kritiku rozhodně zaslouží .To není můj názor tak to prostě je.
  • TheGGG
    Ano na dva bugy, které nijak nebrání hraní. Vím že se snažíš najít sebemenší chybku v mých příspěvcích, ale to se ti nepodaří.
  • Jack1947
    "Já jsem na PC narazil vlastně jen na dva bugy. Ten provařený, kdy se nedá vlést do ventilačky a pak asi tak třikrát za celou dobu začal batman při plachtění divně rotovat..."

    Tak co narazil na bugy nebo ne, 2 bugy a jsou to stale bugy... co jsme si otom tehdy rikaly Neodporujsi, neodporuj si... *7* *9*
  • AC v tomto zmysle neni Assassin's Creed ale Arkham City (druha cast batmana) *5*
  • TheGGG
    No, nebudu ti brát tvůj názor, já to vidím poněkud jinak. Hlavně tu pasáž za Jokera považuji za jeden z nejlepších momentů v Arkhamovské sérii. Každopádně další důvody proč mě hra baví se mě vypisovat nechce.
  • TheGGG
    já netvrdím že tam ty bugy nejsou. Jen že jsem měl štěstí a nenarazil jsem na ně. Proto tím nemohu ovlivnit své osobní hodnocení. Věřím, ale že pokud někdo měl tu smůlu a narazil na všechny bugy co tam jsou, že ho to mohlo dost naštvat.
  • GGG preco povazujes kritiku za hate ?
    Mna AO bavi, nelutujem ze som kupil....dokonca by mi ani nevadilo hrat v podstate AC len s novym pribehom....mna len VELMI mrzi, ze co tvorcovia zmenili alebo upravili oproti AC tak to imo dovrzali....bossfighty, debilne OP gadgety (shockgloves a remote claw su naozaj veci ktore znizuju obtiaznost a ZAROVEN hratelnost o niekolko urovni....a to ze zoberu freeze granat, a premenuju na glue granat a nezmenia ziadne vlastnosti je imo hanba....a btw ten uzasny conclusion granat aj niekto pouziva ???) nevychytany prelet mestom, znizenie urovne riddler questu ( chyba mi fotenie tam bolo vidiet ze autor ma rad a cti komiks, hadanky su omnoho jednoduchsie, a velmi jednotvarne... ridllerovych poskokov mas dokonca na mape a dokonca nemusis davat pozor aby si ho nedorazil skor ako zbytok skupiny......a to ani nevravim ze v AC mal riddler este tych rukojemnikov, kazdeho v zaujimavej miestnosti, ktopru bolo treba nejako vyriesit.....AO vysielacie veze to nezachrania, nedaju sa porovnat)....druha rovina pribehu s catwoman v AC mala aspon nejaky zmysel a dokreslovala pribeh, tu je ta chvilka s Jokerom nemastna neslana,mam pocit ze to tam dali, len aby sa mohli chvalit ze nehrate len za Batmana.....a autormi v promo videach vychvalovana batcave je v podstate nanic a taka ista ako v asylum...to ze ti viac skusenosti doda porozpravanie sa s alfredom ako poriadny fight, alebo najdenie 20 datapackov je fakt nasmiech.
    Naco je mi obrovske mesto, ked questov a subquestov je rovnako ako v AC, keby autori radsej namiesto modelovania mesta venovali pozornost pribehu a questom...
    uz som to tu pisal, jedinu pozitivnu zmenu v gameplay vidim v detective mode.....a to nie je zdaleka dokonaly
  • no ja tu hru dost drtim, takze asi narazam aj na vela bugov...v podstate ju mam prejdenu 3krat a teraz drtim challenge, aby som to mal pekne na 100 percent komplet prejdene...
    ale co som cital na wb fore tak aj na x360 a ps3 mali ludia dost brutalne bugy
  • TheGGG
    Já jsem na PC narazil vlastně jen na dva bugy. Ten provařený, kdy se nedá vlést do ventilačky a pak asi tak třikrát za celou dobu začal batman při plachtění divně rotovat, ale za chvíli to přešlo. Hru jsem hrál v den vydání a dohrál za tři dny. Celkem 16 hodin.
  • TheGGG
    Ano, protože už mě celkem štve ten hate na hru která podle mého zasluhuje MINIMÁLNĚ TĚCH 7/10. A to opravdu minimálně. Prostě nevím proč lidem v době, kdy vychází dlouhé herní serie, které jsou na jedno brdo vadí že si Origin dovolil být podobný jako City. Navíc, nevím co dalšího ze světa batman bys chtěl vytvořit. V next gen bude lepší grafika, nový příběh, možná se rozhoupou pro jízdu v batmobilu, ale jinak to zas bude to samé. Ostatně GTA (které všichni upřímně milujeme) je také vlastně to samé, vždy jen s kopou mininovinek a s modelem lepší a hezčí než minule. Jinak pro mě má každý díl Arkhamovské série něco co na něm zbožňuji. Na tvrdo přiznám že tak dobré halucinace jako v Asylu po setkání se scarecrowem se jim už vytvořit nepodařilo. City a Origin mají zase své nezapomenutelné momentky, ale nechci tu spoilovat. Kdo hrál ten ví.
  • TheGGG
    Mno nevím jestli stačilo na normál pouze tři různé takedowny, ale to je jedno. S freezem to bylo stejně takové dost umělé. Ono je celkem jedno, jestli na něj vybafneš odněkud z ventilačky, nalákáš ho do vody, nebo někam napaleš gel, vždy stačí ho pouze někam nalákat a pak BUM. Kór když byly všechny možnosti jak na něj zaútočit pěkně vypsány. Nicméně, bossfight s freezem a s banem nemůžeš srovnávat. Fight s freezem byl a měl být takový pomalejší a taktičtější (stejně to ovšem bylo jen jako, takový umělý pocit že taktizuješ). Zatímco druhý fight s Banem měl ukázat jeho rychlost a sílu po použití Venomu. Zde prostě nemělo být na velkou taktiku a plánování místo. Autoři IMO chtěli vytvořit ten pocit že na malém prostoru bojujete s nezastavitelnou a rychlou kreaturou. Jinak ať nedojde k mýlce, fight s Freezem se mi taky líbil.
  • Jack1947
    Tech bugu tam mas hodne... teda nevim jak pc ale na X360 jsem zadny nemel, ktery by nak vyrazne zmenil muj pocit/pristup k hrani. *7*
  • Jack1947
    Treba ne ale celkove mi to prislo zajimavejsi... nez sice svobodne jednani ale bez nejakeo toho cile a kdyz pominu Bosse, ktere zase byli hodnotnejsi v AC Suma sumarum je nej, pro formu libilo se mi vice. A to uz je docela "par let" dozadu, ceka se ze narustajici dily poctem prevysi i kvalitou. *4* Hlavne si moc neodporuj, vypada to pak divne, kdyz neco napises a pak zase napises jineho, nakonec uznas ale aby to nevypadalo "vlozis" to jako ze si nevedel atp... jinak ok. Kazdy ma pravo na nazor, ja si dovolim nesouhlasit. Uz jsem se prejedl a chci neco jineho. *3*
  • TheGGG
    Dobře, možná je PODLE TEBE Asylum nej. ale rozhodně to nemohlo být kvůli bossfightům. Protože ty nejsou o nic lepší nebo horší než v ostatních dílech.
  • No to snad nemyslíš vážně :D... Srovnávat bojový systém AC a Batmana nemá jednoduše smysl.
  • Nechapes.....nejde o to ze na hard musis 10 krat umriet s Freezom.....ide o to ze musis spravit 10 roznych veci aby si ho porazil....
    vysvetlim.....
    AC - freeze- normal....spravis 3 ROZNE takedowny a dostanes ho
    AC -freeze -hard - spravis 10 ROZNYCH takedownov a dostanes ho
    AO - venom bane - normal - spravis 3 ROVNAKE takedowny a dostanes ho
    AO - venom bane - hard - spravis 5 ROVNAKYCH takedownov a dostanes ho....

    uz chapes ? nie rozdiel v obtiaznosti, ale vo variabilite ?
  • Opakujem....nevravim ze v Origins nie su atmosfericke suboje a suhlasim ze je to pastva pre oci....ja len tvrdim ze predtym boli lepsie....lebo mali aj atmosferu a aj aspon nejaky skill....a na Origin nemam hate, hram tu hru uz vyse tyzdna v kuse,bavi ma,a budem ju hrat este niekolkokrat,len si myslim narozdiel od teba ze je to najslabsia hra serie.... som batman pozitiv vyse 20 rokov (pravdupovediac malo hier ma este bavi, nemam ani cas ani chut, ale na batmana nedam dopustit, napriklad ziaden assassins creed sa naneho podla mna vobec nechyta) len proste vycitam chyby a mrzi ma ze VSETKY herne mechanizmy su zjednodusene a opakovane(vynimka detective mod) a najviac ma to mrzi pri riddlerovi
    Ja si osobne viem prestavit ten suboj s Deathstrokom aj lepsie....takto fakt staci len ten jeden counter nacasovat, to uz suboje s martial artistmi su zabavnejsie, lebo bud mas double counter, alebo niekolkokrat counter za sebou, alebo po udere counter....to su tri rozne cinnosti mozne v jednom suboji, s deathstrokom mas jeden presny counter a basta....no a obcas teda batclaw aby sa nepovedalo...chapeme sa ?
    A zase ked sme pri tom Crocovi, tam tiez bolo niekolko faz toho suboja....obcas hadzat batarangy, obcas sa plizit, obcas utekat a atmosferu mal vybornu a naviac stupnovanu(imo asylum je najlepsi pribehovo aj atmosferou)
    Co sa mna tyka mna z AC aj AO najviac bavi cast ked riesis Pinguina....tiez ma skvely dabing aj momenty aj dobre vystavane questy...pre mna najlepsie casti oboch hier
    BTW, vravis ze si nenarazil na bug, ja prave teraz zase na dalsi....dokonca na subojovej challenge mape .....vsetci protivnici lezia na zemi porazeny a challenge nekonci, zostava len restart, co dost mrzi v 4 kole...no nenaser sa :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit