Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak by to ale byt nemelo, aby ses "pizlal" s bossem nekolik hodin jen kvuli obtiznosti ... doparil ano proto si obcas protirecis , jinak ja radsi jsem rad normalnim hracem abych se zabyval s necim nekolik hodin kdyz na stredni obtiznost to je celkem otravne to fakt ne. Hardcore je ale neco uplne jineho, promyslena taktika a moznosti tu uz ve hrach dneska jaksi chybi... skoda. Arkham Asylum nej... tim nerikam ze ostatni Batmani byli spatni jsou urcite zajimavejsi nez treba Spidermani (o Xmenech nemluve a poslednich fuj... skoda mluvit.) Jen to chce priste neco ponekud jineho, zaroven stejne zajimaveho.
  • TheGGG
    Mno, pořád lepší než hrát batmana na hard, 10krát umřít při boji s lehoučkým Freezem a myslet si kdoví jak nejsem hardcore. Ne bude to pro místní diskutující šok, ale hardcore hráče z vás nedělá to že si navolíte těžkou obtížnost a pak se s jedním bossem pižláte 5 hodin. *5*
    Jinak dohrál jsem Demon souls i dark souls a připravuji se na Dark souls II. Zde očekávám mnoho umrtí, rage a do posledního pohybu se budu učit taktiku nepřítele. Arkham serie nikdy nebyla o tom udělat bossfighty težké, nemluvě o tom že ani v Asylu ani v City těžké nebyli. Akorát bylo potřeba střídat dvě taktiky, zatímco v Originu se většinou střídá jedna. No a co, stejně jsou všechny bossfighty v arkham sérii dělané na efekt.
  • Jack1947
    "taky šlo jen o to utíkat a ve správný čas hodit správně batarang, ale stejně to byl perfektní bossfight." Pak tedy, je jasne ze mas... radsi jednodussi hry nic proti zabavne ano ale jinak nic noveho pod sluncem.
  • to by som sa na tu hru vysral a nehral to odznova
  • TheGGG
    No vidíš, já beru souboj s deathstrokem jako absolutní pastvu pro oči. Jakožto velký fanboy anime a asijské kultury obecně (pravda, hlavně asijských filmů s bojovým uměním) jsem rád že udělali souboj s deathtrokem tak jak ho udělali. Popravdě neznám jiný způsob jak docílit tak efektivního fightu plného krytů, úderů a úhybů, než na úkor hratelnosti. Pokud jsi viděl ten cinematik trailer jak batman bojuje s deathstrokem, musíš uznat že lépe to do hry prostě převést nešlo. Jistě mohly z toho udělat fight na pět částí v první bys musel používat ten gadget a uhýbat, pak v další bys zas musel používat jiný gadget a útočit atd., ale pak by se z toho IMO prostě vytratil ten pocit že se spolu střetli dva mistři bojových umění. Navíc vezmi si bossfighty v Asylu, to také bylo často o opakování jedné až dvou věcí Bane, Ivi, Crok, pořád dokola, přesto jsem City i Asylum dohrál několikrát, né kvůli obtížnosti, ale právě kvůli té atmosféře. Chápu a uznávám tvé myšlenkové pochody a beru, že na Deadshotovy a Shivě mohly zamakat víc, ale rozhodně nechápu celý ten hate na Origin. Proč tomu dávaj někde až podprůměrný hodnocení to je prostě absolutně směšný.
    Jinak právě třeba takový Viktor Zsaazs, (nevím jak se to přímení přesně píše) v jeho případě se o bossfightu ani nedá mluvit, přesto jsem si ho hrozně oblíbil jak v City tak v Asylu. Mě prostě jde o to jak bossové mají napsané dialogy, jak jsou nadabovaní a jaký jde z nich pocit. Vím že souboje jsou většinou hrozně efektní, ale u arkhamu mě to vůbec neva. Jinak třeba Crok z Asylu, taky šlo jen o to utíkat a ve správný čas hodit správně batarang, ale stejně to byl perfektní bossfight.
  • neviem preco mi hodilo sem ten prispevok, bola to reakcia na ggg
  • Asi sme sa zle pochopili.....ja proti atmosfere subojov s Origins nic nemam, fakt ten s Baneom ju ma exkluzivnu.....a nejde mi ani o uplne hardcore (dark souls sice poznam, ale nehral som)....mne ide o to, ci je ten bossfight hratelne aj nejako zazivny alebo len repeticia jednej klavesovej sekvencie, lebo to pokladam fakt za blbe....
    Ked si zoberies z AC aj toho Solomona Grundyho, alebo Rasa, alebo Clayface tak sice si opakoval nejaku cinnost, ale vacsinou to chcelo aj nejake to uhybanie, pripadne nacasovanie, a po nejakej faze suboja sa to zmenilo....to zial v origins nie je....zober si takeho Grundyho z AC....ano stacilo pouzivat 33 ako quick fire explosive gel.....potom zacal zatvarat tie otvory a udierat gulami, musel si trochu zmenit taktiku....ale popritom si sa musel vyhybat tym jeho guliam a este niecomu a zaroven odpalenie toho gelu nacasovat kym boli tie otvory kde bol zranitelny otvorene....
    na porovnanie.....Copperhead sa da zabit podobnou taktikou, mackas 33 33 33....az na to ze nicomu sa uhybat nemusis, nijaku taktiku menit nemusis, lebno ked pouzivas quickfire, tak ta nezasiahnu vacsinou....na konci zostane jedna baba a tu sundas...
    ja netvrdim ze tie bossfighty su uplne zle, a ani nechcem nezdolatelne tazke, len som rad ked nie su repetitivne a dementne zalozene na jednom tlacitku (co koniec koncov hlavne suboj s deathstrokom je) a nic sa v priebehu suboja nezmeni, stale TA ISTA TAKTIKA....a len si myslim ze boli predtym lepsie a dokonca aj atmosferickejsie
  • TheGGG
    nevím jak souvisí to že byl lehký s tím jak byl nebo nebyl dobrý. Tady si zas někdo chce při hraní připadat hardcore. Mě jde o atmosféru a ne jen o to kolikrát umřu. Nevím co mluvíš o DLC, to už ti zřejmě bliká před očima. Jinak sorry, ale arkham city byl nejlepší díl 10/10 a s tím nic nenaděláš *6*
  • TheGGG
    ano bossfight tam byl dvakrát, ale v příběhu se objevil podstatně častěji. On to napsal jako by se tam bane objevil jen na chvíli
  • TheGGG
    ano, boss fight s banem tam byl dvakrát, já myslel že mluví o tom že se v příběhu objevil jen dvakrát. Každopádně souboj s copperhead mě bavil, byl rychlí a dynamický. Souboj s Banem měl zase pořádnou atmosféru a s Banea napumpovaného Venomem šel pořádný respekt. Každopádně firefly byl dobrý, ale když to ještě jednou zvážím nejlepší byl boj s deathstrokem. Konečně pořádný boss fight kde člověk vyděl batmanovy bojové dovednosti naplno. Nicméně, bossfighty v Arkhamovské sérii nebyl nikdy nijak extra těžší. Vzpomeň si na bossfight s Banem, Crokem a Ivy v Asylu. To rozhodně nebylo ani na nejtěžší obtížnost něco co bys mohl porovnávat třeba s Dark Soulem. Solomon Grundy, Ras´al ghul, Tučňák, ani Clayface, taky nebyl nijak extra hardcore. Stejně tak bossfighty v originu nebyly nijak přehnaně natahované, nebo zjednodušené. Nejdůležitější ale je že Arkham série se nehraje jen proto abys byl master hardcore hráč, jako třeba při hraní dark souls. Já hru hraji také díky perfektním dialogům, zajímavému komiksovému story, skvělé grafice a atmosféře, chytré kombinaci stealth, bojového a detektivního režimu, perfektním záporákům a dabingu atd. Toho jsem se dočkal, během hraní jsem naštěstí nenarazil na žádné vážné bugy a vše se dalo dohrát v pořádku.
  • ja tiez dufam ze joker nebude....a ze batmana zas ktosi neotravi....

    a mohli by pre zmenu spravit hru ktora konci zaroven s pribehom ....
    lebo v AC som ako Catwoman pobehoval a hladal ukradnuty lup,pripadne s batmanom riesil street violence a tu pre istotu som behal po dokonceni pribehu s batmanom a chytal 20 blackgate vaznov a vyriesil dva primitivne pripady.....to bola asi najnudnejsia cast hry....mna osobne nemotivuju questy zadavane PO dokonceni pribehu, ak niekto niekde zabudol nejaku riddler trophy, tak nech si ju ide zobrat po dohrati hry, ale naco zadavaju dalsie jednoduche questy....
  • Jack1947
    Tebe uz ta Hateovani PC "komunity" vazne narusilo, "Firefly byl nejjednodussi a celkem mne pobavil". *15* Aha, Bane tam nebyl z toho duvodu, ze prvni "fight" s nim nestal zato... Takze tam vlastne byl ne *3* , je mi lito ale pro ,mne to je dil nejslabsi, minuly jsem hral na pc a zdal se mi lepsi tak 8/10... zajimavejsi a kdyby tady nebylo "plno" Bossfights tak by nestal skoro za nic. Srdcovka je pro mne jen Arkham Asylum je mi lito, k cemu mi je otevreny prostor kdyz vicemene me to nuti jit po pribehove lince ? Takze AA 9/10, AC 8/10 a AO 7,5/10 ... je mi lito a nic me rozhodnuti nezmeni, ani tuna DLC. *4* Joker byl nejkomedialnejsi ... Bum, bum bum bum... Doufam ze priste uz Joker nebude, at uz ten srac, zustane pod zemi... Bastard jeden.
  • No nie je to nostalgia, arkham city som presiel niekolkokrat a naposledy cca pred dvoma mesiacmi...skor tebe sa to mota v hlave, alebo zabudas o com boli bossfighty predtym
    Mr.Freeze na easy obtiaznosti bol mozno jednoduchy, to neviem posudit....na hard si ho musel prekvapit tusim 8 ci 9 krat a pokazde inym takedownom, lebo ten predchodzi ti uz zabranil vykonat...naporovnanie venomovy bane sa da na hard zrusit tusim na 4 silent takedowny v kombinacii s elektrickou stenou....vravim...glue granat, potom dynovnica a silent takedown zozadu, 4 ci 5 krat za sebou spravis TO ISTE a je po Baneovi...
    Copperhead - co je na tom suboji prosim ta zaujimave ??? akurat ze sa namiesto s panacikmi bijes s iluziami.....to iste bola jedna cast v suboji s Ras Al Ghulom v AC.....skus si spomenut, alebo pozri na YT nejake video.....okrem toho cely suboj s Copperhead sa da velmi lahko vyriesit s quick fire explosive gel....iluzie zmiznu a zostane len prava copperhead a snad ako batman zvladnes zbit jednu zensku bez toho aby si to oznacil ako bossfight
    Bane- bol tam dvakrat, aj ked tu v inom komente tvrdis nieco ine.....skus si tu hru prejst este raz....okrem toho je to fakt nudny suboj....5 krat uhnut, trikrat svihnut plastenkou, trikrat kriticky udriet a potom stlacit E......a tato ista sekvencia klaves sa opakuje niekolkokrat dokola.....fakt zaujimavy fight
    Firefly- ako som napisal asi najlepsi z celych orgins.....ale narozdiel od Poison Ivy z Asylum, ktora tu kupolu otvarala, zatvarala a len vtedy si ju mohol trafit, tak firefly trafis hned, ani sa mu nemusis uhybat ani na najvyssej obtiaznosti.....55 11 11 11 22......space space......takto vnima suboj s firefly tvoja klavesnica.....a to bol najlepsi fight z hry prosim pekne
  • Bane tam nebol dvakrat ??? naozaj ??? prosim ta GGG hral si ty vobec tuto hru ???
  • TheGGG
    Zase argument co nemá žádnou váhu, bane tam rozhodně dvakrát nebyl, to je zavádějící a směšné tvrzení
  • TheGGG
    hlouposti, bossfight s banem byl jeden z nejlepších. Deathstroke a copperhead byly také perfektní a firefly byl asi nejlepší. TA podobnost se ti nějak v hlavě motá, protože bossfighty v originu jsou originální a až na deadshota zajímavé. V žádném předešlém díle nebyl bossfight který by tak dobře ukázal batmana v boji s někým kdo se mu vyrovná v kontaktním boji. Jako sory, ale Mr. Freeze rozhodně silnější nebyl, myslím že tě zase nějak zachvátila nostalgie kdy na předešlé díly vzpomínáš jen v tom nejlepším.
    Třeba v asylu byl bossfight s crokem otřesně repetetivní a nebýt toho že s croka šel fakt strach byla by to taky těžká nuda.
    Každopádně Bane a Deathstroke=IMO dva skoro nejlepší bossfighty v rámci celé serie.
  • Já se jen divím, že u AC každý pořád nadává, jak tam nepřátelé jen stojí kolem hrdiny a koukají na něj bez náznaku útoku a když vidím tohle... *7*
  • Jack1947
    Neprud, s tim jak pisu u me myslenky predbihaji, psany projev prosim.
    Ten pod teboiu ma pravdu, bylo to velmi slabe. Bane tam byl 2x ... je videt ze si mirne jednodussi kdyz ti staci co ti predhodily, zbytek v DLC. *4* Bugy sem nezminil, to ze pro tebe 8,5/10 je pouze tvuj nazor za mne 7,5 ... *3*
  • ako sorry, sice vsetkych 8 assassinov stretnes a porazis, ale zdaleka nie vsetkych v zaujimavom bossfighte.................killer croc-hned na zaciatku a v podstate taka ista bitka ako bane, ale jednoduchsia....oproti crocovi s asylum sa neda porovnat................electrocutioner-ehm ehm, bossfight ?.....................shiva - zopar martial artistov a clenov league of shadows ide na teba naraz, medzi nimi aj shiva.....bossfight ?........................Deadshot - obycajny predator mod s jednou postavou, ktoru musis napadnut viackrat a ktora si privolava posily....v podstate to iste ako two face v arkham city.......................deadstroke - staci vediet v spravnu chvilu stlacit prave tlacitko mysi....v podstate kopia jednej casti fightu s Ra`s Al Ghulom......................Copperhead - Doplnena druha cast boja s Ra`som z arkham city....vratane toho rychleho vypadu
    Firefly-asi najoriginalnejsie, ale aj tak velmi podobne Poison Ivy z asylum, ktore bolo tazssie a zaujimavejsie....poznamka, tento suboj sa da dohrat jednou rukou, len na klavesach s quick gadgetmi............................Bane-atmosfericke....no nudne a repetitivne a to ze tam potom pridavaju ostatnych panackov do suboja na tom nic nemeni.....mimochodom nikde inde som nenadaval tak na ovladanie ako v tomto suboji, ked si bane nahodou dal venom niekde pri rohu tej terasy, a zacal sa rozbiehat smerom k jej vyklenkom a zrovnaval ma bez moznosti uniku 5 krat za sebou....ale kazdopadne najtazssi suboj, plus mod n a hard dal zabrat, i am the night neviem ci s nim zvladnem
    Bane nadopovany venomom- ako sorry, ale vsetko riesi glue granat, dymovnica a silent takedown....5 krat za sebou stale rovnako, nic netreba spekulovat....taky Mr.Freeze v Arkham city bol teda omnoho tazssi, lebo sa nedal na jednu fintu nachytat viac krat...a na harde si s nim musel vyuzit naozaj vsetky takedowny co batman dokaze, navyse ta aj stopoval a pouzival termalne granaty ci co to bolo
    zabudol som nejakeho bossa? :P ako sorry, ale bossfighty su jednoznacne najslabsie z celej serie
    kazdopadne hra je OMNOHO jednoduchsia ako predchodcovia, jedinu pozitivnu zmenu gameplay som zaznamelnal v novom detective mode (vsetko ostatne je jednoduchsie a dementnejsie ako predtym, hlavne riddlera dost osklbali), ale kedze predchodcov mam krizom krazom prejdenych aj vsetky challenge mode, tak ma to este stale dost bavi a kupu nelutujem
    takisto halucinogenna pasaz s mad hatterom sa neda porovnat s tym co bol v Asylum Scarecrow
  • TheGGG
    Promiň, ale já se narodil v České republice a jazyku tramtárie nerozumím. Ve vedlejší misi jsou pouze Deadshot a Shiva. Ostatní potkáš v hlavním story. Navíc vedlejší mise se Shivou je kvalitní, uznávám Deadshot trochu zklamal, ale to je tak všechno. Ty to píšeš jako by byla polovina bossu ve vedlejších misích. Jinak na bugy jsem téměř nenarazil, příběh byl skvělý a dabing a grafika byly také na maximální úrovni. Za mě 8,5/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit