Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Vypadá to brutálně!
    • ja videl jen miniaturní levely a tmu s deštem a lens flares everywhere zakrývající rozmazane textury
  • Lukyz
    Na posledního Batmana se hrozně těším, ale stejně bych si tam přál místo tanku Batmobil *13*
    • Slova batmobil a tank, to jsou synonyma, né? *2*
      • Lukyz
        Samozejmě je to dost subjektivní názor, ale tohle si představím pod pojmem Batmobil:
        http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2012/07/batmobiles-throughout-history.jpg
        Už Nolanův Thumbler byl dost na hraně, ale tohle už je opravdu tank...
        Navíc Batmobil používal už v Arkham Asylum a v Origins byl rozsetavěný v Batcave *14*
        • Jack1947
          Nevím to není moc moderní a na to by děti z mainstream vlny neletěli. Chceto pořádné... dělo. *3*

          Navíc Batmobil používal už v Arkham Asylum... kdy jak? v nějaké vedlejší misi.
          • Na zaciatkuv nom viezol Jokera do Asylum a potom tusim Bane s nim odstrelil do roho zalivu....
            • Jack1947
              Aha, já jsem si to špatně vyložil já myslel že ho používal -hrál ... takto potom jo no.
  • kubi-wan
    Já si u tohohle videa stříknul do trenek... až to budu hrát, asi se rovnou po*eru!
  • CrocoRay
    Spolu s GTA V je to u mě druhá nejočekávanější hra. Graficky je to pěkné a je tam vidět pokrok od minulých dílů a co se týče ostatních mechanizmů, tak je to prostě starý dobrý Batman, jak ho známe z minulých her.

    Největší novinka je asi ten obrněný ozbrojený BatTank, ale ten mě upřímně zase tak moc neláká. To ježdění v ozbrojeném Batvozítku a střílení všeho možného mě nějak neláká a nejspíše mě to bude trochu nudit jako u spousty jiných akčních her, kde se mi pod kontrolu dostane třeba tank či nějaký jiný obrněný transportér apod. Ale i tak se na hru těším a rád si ji zahraji a netvrdím, že to ozbrojené vozítko je špatný nápad, ale z mého subjektivního pohledu se spíše přikláním k Lukyzovi a také bych raději Batmobil.
  • stealth lehce upravili do lehčí verze... grafika má krásný kabátek, jinak krom batmobilu bych extra novinky nečekal.. nebude to takový šok jako z asylum na arkham city.. :) *7* 9kt *16*
  • To je pěkný, že nepoužívá střelné zbraně, ale ty kulomety, granátomety a děla na tom Batmobilu tomu trochu protiřeční....
    • Lukyz
      jj, to mě taky irituje, ale podle Rocksteady je kanón EMP a rotačák na gumový projektily... *7*
      • V Dark Knight Returns měl taky v "tanku" pouze gumové projektily, tak proč ne.
  • Jak to, že to vypadá jako nejlepší hra co kdy vyšla?
  • vypadá to naprosto fantasticky a rozhodně to předčilo všechna má očekávání, hlavně Batman je konečně naanimovaný tak jak si zaslouží a v tom obleku už nevypadá jak almara ale prostě....no prostě dokonale :-)
  • Batman je Batman škoda slov, nevím jestli to bude dobrá hra ale nějak neřeším, prostě všechno co je Batman, Spiderman a spol. mám rád a už přes 29 let to žeru, tohle američanům závidím (fancluby,atmosféra,komiksy atd) starší chlapy slintají u nových filmu a komiksů a všeho co se točí kolem Marvelu a Dc ... tohle nás přežije všechny a lidi to budou to hltat ještě mnoho generací
  • Hmm, teď aby to byla i taková paráda po herní stránce!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit