Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky to mohlo vyjít tenhle měsíc místo těch blbostí Unity a FC4 a Cod
  • Sr_Lobo
    Hrál sem jedničku, dvojka mne před koncem přestala bavit a trojka šla už úplně mimo, ale tak třeba se vytáhnou a nebude to furt na jedno brdo *7* .
    • To se mi na tom právě líbí, na Assassin´s Creed každý komentuje ten strašlivý stereotyp, u Batmana nikdo ani necekne a to se během tří původních dílů změnilo opravdu minimum a v podstatě hlavní postavy zůstávají pořád stejné, jen ten soubojový systém je vcelku povedený.
      • možná se to opakuje, ale funguje to dohromady daleko víc než Assassin.
  • BoB.2
    Náhodou Batmobil co štráfuje je super.
  • TheGGG
    Těším se těším, co mě ale vadí je, že se zase vrací Tučňák a HQ, dvě nejotravnější postavy ze série. Nevím, když je tu snad tuna dalších padouchů co se v sérii eště neobjevili, proč tam musí cpát tydle dvě postavy.
    • SalemCZ
      třeba?
      • TheGGG
        Nejsem super DC expert a rád bych ve hře potkal i nějaké nové padouchy, když zadáš na googlu něco ve stylu "batman villains list" vyskočí ti desítky postav, o kterých většina méně zažraných batfandů v životě neslyšela. Není třeba dávat jen ty provařený. Tady je pár o kterých jsem už slyšel dřív, přiznám se, že v seznamech batmanových padouchů, znám tak 20% jmen. Tak např. takový James Gordon Jr., Hush (už tam byl, ale moc moc doufám, že se v AK vrátí), Professor Pyg, Great White Shark, Prometheus (možná, ale by byl zbytečný, když tam je teď AK), The Flash Rogues, KGBeast, Doctor Hurt, Man-Bat a asi tak milion dalších. *1* *1*
        • CrocoRay
          Třeba se tam objeví Bieberman a dostane přes držku *1*
          Ber to ze srandy :-)
  • MidnighT91
    Už od rána všude čtu jak z toho videa každej stříká a na mě to nějak nefunguje...
  • U me asi nejocekavanejsi hra pristiho roku. Druhy je Witcher 3 a za nim GTA V.
  • Vypadá to divně. Nebo už jsem asi starej :-)
  • ta kamera je v soubojích tak nepřehledná, že je snad režíroval sám Nolan
    • BOOM! In the face! :D
  • Neverim ze to rikam, ale stve me tam Conroy...Jeho Batman ma jen jednu podobu...Ultra macho kteryho nic nerozhazi...daleko vic se mi libil Roger Craig Smith v Arkham Origins, dal do toho daleko vic emoci. Obecne melo Origins asi nejlepsi atmosferu ze vsech tri dilu..Jen skoda ty zabugovanosti..
    • Shaker
      Tonight will not be my end. But it will be theirs!
      • What do you see when you look at me, the child who's shoes you used to tie every morning, the teenager you drove to his first date?
  • Jack1947
    Hezké ale ale a to je to co se mi moc nelíbí hraje si to moc na efekt. Tedy rychlý sled akcí, hratelnost z toho nekouká nic moc, ani batmanův oblek se mi nelíbí to je nějaký cyborg? jo ale jinak ztoho batman kouká v minulých částí... suma sumárům - až na pár neduhů by to být zlé nemuselo ta kamera je taky např až moc na tělo.

    Co bych si přál aby ubylo na kvantitě protivníků a byly kvalitnější, né že unaví hráče tím že mu posílají více a více blbounů aby pak nakonec do udolal nějaký kriplík. Batmobil dobré akorát ho chce vidět ještě za jízdy , na PC to bude podle mně hw nenažranec. Už se těší jak to nikomu nepojede. Zbytek těžko lze soudit z jednoho videa... hlavně at je to batman - Už máte předobjednáno? *2*

    Ano, věci co kazí herní průmysl tedy dárky "zdarma, předobjednej ted a dostaneš Skin - postavičku... vYtvoříme si takové ty alibi kdyby náhodou se hra nepovedla, lidi předobjednají můžou nadávat až po koupi a koho to bude štvát? zaplácneme patchem (či patchy a jede se vesele dál)
    Doufám že tohle nebude případ batmana... zatím tedy byly ostatní díly bez chyby tak proč si kazit reputaci. Beru to všeobecně - vím že to někteří tady tak mají.
    • Shaker
      Hral si vubec nekdy nejakyho Batmana nebo zase jen placas svoje radoby osvicenecky nazory? Hratelnost z toho kouka paradni, rychlej sled akci je i ve hre a kosit vetsi mnozstvi celkem jednoduchych nepratel je prekvapive taky daleko zabavnejsi nez mit z kazdyho souboje bossfight... Suma sumarum zase si sem napsal dlouhej poste, kterej lidi neznaly veci akorat vydesi a lidi znaly rozesmeje. Good job!
      • Jack1947
        Jo hrál, a první díl byl nej 2 nebyl špatnej 3tí (prequel) no řekněme mohl bejt lepší. GJ i tobě že si mi to vytmavil.
        • Shaker
          Nejde mi o to ti to vytmavit, jen to, co si napsal mi prislo absolutne zcestny, jako kdyby to psal nekdo, kdo ty hry vubec nehral nebo si vubec nevsimal pribehu a vubec mu nedoslo o cem to je...

          Jednicka byla samozrejme original, ale me se libila daleko vic dvojka diky vylepseny hratelnosti a absenci ty dementni kamery, ktera me v jednicce mistama hodne stvala.

          A Origins? Dementni kamera se na par mistech zase vratila, graple hook funguje obcas dost podivne, ale zase to plne nahrazuje ta kulervouci atmosfera.

          Celkove nemam vubec strach z dalsiho dilu a mozna ani nebudu cekat na slevu na steamu, abych si ho zahral, uvidime...
          • Jack1947
            Hmm, 2jka nebyla špatná např začátek v base a potom ta infiltrace té budovy toho šíleného doktora jen nevím no... trochu to bylo prázdné ale mínusy má i jednička např docela otravný sdouboj s jokerem nakonci. Origins měl zas nejvíce bossů tedy né že by oplývali kvalitou to ani ne... pak to zpečetil DLC takže tady není o čem mluvit.
    • CrocoRay
      Hardware nenažranec to nebude. Všechny díly byly doposud graficky hezké a dobře optimalizované, takže na nějaké GTX 760 to pojede podle mě úplně v pohodě.
      • Jack1947
        770GTX podle testů (hlavně FC4 benchmark) se zdá že to je více než ucházejicí karta. Tam by to jet snad mohlo... pořídím tu. Mám zas na pár let klid. Když ne tak do těch pár let beztak zlevní konzole a tak není o čem dál mluvit.

        Já vím že snad ne ale ty efekty/odlesky - taky to že to je jen na next gen o něčem svědčí, musím říct že kdyby se to ale na takové kartě trhalo by mne to dopálilo.
        • CrocoRay
          GTX 770 je přibližně o 17% výkonnější než GTX 760.
          Co se týče konkrétně benchmarku u FC4, tak tady je pěkný odkaz:
          http://www.techspot.com/review/917-far-cry-4-benchmarks/page3.html

          Na obou kartách by hra měla jet pěkně plynule i na ultra v rozlišení 1920x1200. A ano, nový Batman ti na té kartě půjde, ale to i na GTX 760 :-) Pak už bych šel spíše do GTX 970, která má malou spotřebu a celkem dobrý výkon a cenově se dost vyplatí.
          • Jack1947
            970 hehe, jo to je hezké psal jsem že to asi nepůjde, každopádně dík ?! za typ. *15*

            770 je super... v dané cenové/výkonové relaci navíc se divím že ty si mi radil předtím a přitom sám si psal že jedeš na medium nebo kolik (U AC:BF). Já jen že se tak vyznáš.
            • Jack1947
              Hmm, ta 770 je novější a sám řikáš nárust tam je + na FHD je ten výkon myslím důležitý - 8800GT v době svého vydání stála kolem 6tisíc. Tady ta už je "starší" stojí tedy o tisíc více.

              Pro mne jasná volba, jen škoda že to není OC a budu si pak muset ty kmitočty protočit sám.
            • CrocoRay
              Jo jo, šel bych do ní. Pokud to chceš jako investici do budoucna, tak potom je i trochu rozdíl, zda hru hraješ na 25 nebo 30 fps nebo můžeš přihodit nějaké ty efekty navíc a ještě ti to půjde tak na hraně plynule ;-)
              Pokud bys to chtěl na současné hry a plánoval později kartu vyměnit, tak je zase nesmysl ten litr připlácet. Musíš se na to dívat takhle a brát v potaz ostatní faktory, které tě ovlivňují a tobě bych doporučil tu tisícovku připlatit. Mně jen přišlo, že mezi těmi dvěma kartami vidíš obrovský rozdíl, který tam není. Jakoby si GTX 760 neškrtala 770 je nějaký suverén *1*
            • Jack1947
              Ok, 770GTx se mi prostě líbí půjdu do ní... no.
            • CrocoRay
              970 jsem zmínil jen tak bokem, že bych pak už dál nešel do GTX 780, která je dražší a celkem žere, ale raději bych šel už do té GTX 970.

              Jo jo, 770 jsem ti radil, protože těch 17% výkonu navrch se trochu hodí a zase tak o moc dražší není, takže vlastně poměr cena/výkon zůstává.
              A co se týče AC: BF, tak já jel na nejnižší a mám GTX 650, což je úplně pitomá karta (mně odešla 9800gt a v té době jsem přišel o práci a nemohl jsem vyhazovat). Ta GTX 760 by Black Flag dala na nejvyšší detaily. Já se obával nového Unity a ten je zprasený, že někomu jede a jinému ne.

              Ale abych to shrnul. GTX 760 na dobré hraní stačí a GTX 770 má trochu toho výkonu navrch, který se hodí. Každopádně tak obrovský rozdíl, že by ti ta 770 vydržela nějak výrazně déle, bych moc nečekal.

              Osobně chci upgradovat teď hlavně procák a RAM a na brigádě jsou trochu problémy a začínám být nějaký nemocný, takže nevím, jestli dokážu vydělat i na GK. Ale uvažoval jsem mezi tou 760 a 770. Obě na hraní postačí. Závěrečná volba už je na tobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit