Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu tuhle hru nikde najít na stáhnutí, poradíte? Nebudu platit za hru, o které nevím, jestli mě bude bavit...
  • Tomasi, dik za recenziu. Som rad, ze je tu mozne si z casu na cas precitat recenziu aj na tahovu strategiu. Pises, ze sa do BA robia uzivatelske mody a scenare, mohol by si napisat kde je ich mozne najst? dik.
    • Ahoj, dik za ohlas, clovece testoval jsem na to ten pacifik a ww1, ale ted si nejsem jistej, kde se stahlo. (uz je to chvilka, co jsem to hral) Mam pocit, jestli to neni primo ingame.
  • neví někdo HW požadavky prosím ? nemužu to najít
    • tak už jsem to našel *1*
  • Vypada to interesantne, to ze je grafika infantilni mi az tak nevadi (SP byla moje srdcovka, ale nejsem preci zabednenec, abych neozkousel neco novyho). Napriklad u strilecky BF:Heroes mi prisla kreslena grafika kupodivu po pocatecnim soku jako velmi prijemna a vhodna. Jediny co me trosku odrazuje od koupi je ta cena - ctyri petky mi prijde teda dost na to, ze k tomu nedostanu seriozni multi-player...
    *13*
    • NA Matrix Games to maji za CZK 559.99. To je solidni pomer cena a cas hrani
  • teda to srovnání tohohle "výtvoru" se Steel Panthers je opravdu na facku
    • Uz jsem na to reagoval nize viz:
      "Hamba me teda neliska ani v nejmensim. :) Jsem spoluzakladatel webu o Steel Panthers, ktery se pozdeji prehodil do lepsi formy na http://worldatwar.eu/, Steel Panthers jsou moje herni materske mleko, hraji je nekdy od roku 1999, to jen pro informaci, ze prirovnani neni zcestne. Battle Academy me fakt vzpominky na SP ozivila, je jednodusi, ne tak komplexni ale ten nadech SP ma."
  • 40+15 dolaru za tohleto ? No jo EA ... Cele to melo stat 15dolacu
    • montatatana
      Co ma EA s tou hrou spolecne?
  • Psychotic
    Hezky, kolikátá je to osmička v řadě? Čtvrtá, pátá?
    • Třetí.
      • A no jo, zapomněl jsem na Cliffs of Dover.
  • Že Vás hamba nelíská tohle srovnávat se Steel Panthers ... *12*
    • Hamba me teda neliska ani v nejmensim. :) Jsem spoluzakladatel webu o Steel Panthers, ktery se pozdeji prehodil do lepsi formy na http://worldatwar.eu/, Steel Panthers jsou moje herni materske mleko, hraji je nekdy od roku 1999, to jen pro informaci, ze prirovnani neni zcestne. Battle Academy me fakt vzpominky na SP ozivila, je jednodusi, ne tak komplexni ale ten nadech SP ma.
  • morik
    V Dalovicích srazil vlak cyklistu, ten na místě zemřel

    Hej Tiscali tady někdo zemřel proč o tom není článek?
  • Mato1987
    Ťahová stratégia , sem s ňou :)
    kde sa to dá zohnať prosím Vás?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit