Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ťahová stratégia , sem s ňou :)
    kde sa to dá zohnať prosím Vás?
  • Nemůžu tuhle hru nikde najít na stáhnutí, poradíte? Nebudu platit za hru, o které nevím, jestli mě bude bavit...
  • Hra Steel Panthers byla ve své době naprosto skvělá strategie, nad kterou jsem strávil mnoho hodin. Nechci zpochybňovat recenzentovu osmičku, protože jsem Battle Academy nehrál, ale vidět reinkarnaci své oblíbené hry ve formě infantilních omalovánek skoro bolí u srdce...
    • Teď jsem hrál demo a nic moc. Třeba Close Combat byl mnohem lepší
  • Psychotic
    Hezky, kolikátá je to osmička v řadě? Čtvrtá, pátá?
    • Třetí.
      • A no jo, zapomněl jsem na Cliffs of Dover.
  • 40+15 dolaru za tohleto ? No jo EA ... Cele to melo stat 15dolacu
    • montatatana
      Co ma EA s tou hrou spolecne?
  • proč tady neni zprava že zemrel Steve Jobs
    • morik
      proč tady neni zprava že mi odumřel nehet
      Jsem členem games.tiscali A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ, ale když nějakýho Steva zabijou v práci tak ste odvázaný co?
      • davidBray
        hochu, ty se musíš strašně nudit, nebo nemáš žádný kamarády, že prudíš tady, abyse s tebou aspoň někdo bavil .)))
        • morik
          Hmm další vědma (dívka), soudě podle avataru. Nebo jsi jen chlapec (vědma) co nemá holku a dává si náhodně vygůglované obrázky žen aby vypadal ( či spíše si připadal ) kůl, či jsi ošklivá dívka, která to zase dělá proto, že nevěří zrcadlům.
          • Hlavně že ty tam máš Horsta :D
      • Tak to bylo z toho slabšího soudku...
        • morik
          Nemůžu vždy sršet vtipem a tak účelně napíšu sem tam něco trapného, abych taky dal příležitost ostatním ostýchavým jedincům, jež mají vítr z toho cokoli sem napsat, se vyjádřit k tomu, že píšu něco trapného.
    • jn taky mě to udivuje
    • Před osmi hodinami to šlo v bleskovkách...
    • BoB.2
      Co to má společnýho s hrama že umřel nějakej chlapek, jinak kde se dá tahle hra sehnat?
    • a proč tady není že umřelo další statisíce lidi na Hlad ?
  • teda to srovnání tohohle "výtvoru" se Steel Panthers je opravdu na facku
    • Uz jsem na to reagoval nize viz:
      "Hamba me teda neliska ani v nejmensim. :) Jsem spoluzakladatel webu o Steel Panthers, ktery se pozdeji prehodil do lepsi formy na http://worldatwar.eu/, Steel Panthers jsou moje herni materske mleko, hraji je nekdy od roku 1999, to jen pro informaci, ze prirovnani neni zcestne. Battle Academy me fakt vzpominky na SP ozivila, je jednodusi, ne tak komplexni ale ten nadech SP ma."
  • Haló!Zemřel Steve Jobs.Chtělo by to o něm nějaký velký článek.Myslím že je to důležitější než recenze nějaké tahové straegie
    • a stejnak se to s nim prehani internet bude jeste o nem zaplaveny dost dlouho
    • Proč by na tiscali GAMES měl být článek o Jobsovi? Máš toho plný internet
    • Myslím že je Tomášovi nějaký zakladatel firmy dělající do ovoce u zadku a u mě to dokonce i vím.
  • A co recenze na Combat Mission Battle for Normandy? Výborná věc, nástupce hry, která dostala hodnocení 8/10 9/40 ale jak to neni mainstream ala BF3 MW...co to je ted, 7? Nikoho to nezajímá.
  • Vypada to interesantne, to ze je grafika infantilni mi az tak nevadi (SP byla moje srdcovka, ale nejsem preci zabednenec, abych neozkousel neco novyho). Napriklad u strilecky BF:Heroes mi prisla kreslena grafika kupodivu po pocatecnim soku jako velmi prijemna a vhodna. Jediny co me trosku odrazuje od koupi je ta cena - ctyri petky mi prijde teda dost na to, ze k tomu nedostanu seriozni multi-player...
    *13*
    • NA Matrix Games to maji za CZK 559.99. To je solidni pomer cena a cas hrani

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit