Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ne, jen nemám rád moc otevřené prostory...
  • Každopádně CoD2 a CoD:MW1 playing 4ever!
  • On je rozdíl mezi relativní topografickou plochostí této hry a BO3? *8*
  • Sithard
    Myslim ze vesmirny bitvy ala Btf 2 tu ani bejt nemuzou.. fyzicky se da nastoupit pouze na speedery co jsou Endoru a vse ostatni se slawnuje pres power-upy. Buh vi jestli maji vubec spravny meritko vuci postavam atd takze se jim do toho asi zrovna moc chtit nebude. Ja porad doufam ze se dockame nejaky mapy se Hvezdou Smrti.
  • Sraz anonymních alkoholiků je jinde...
  • pijů pijů pijů
  • řešit kýč v mmorpg je k ničemu, v mmorpg záleží na guildě, na raidovaní, na pvp a jak se to hraje, grafiku jsem nikdy neřešil ani ve Wowku ani ve Swtor a řekl bych, že Dromund Kaas je třeba ve SWTOR pěkně zpracovaný a rád bych ho viděl v důstojné grafice i jinde.
  • proboha jenom ne swtor, to je ještě větší kýč než overwatch
  • ne
  • Takze to iste co Hoth len piesok? A co sa tyka palety ovladatelnych strojov - v romskej osade maju vacsi vyber. No nic, hlavne ze je sexi grafika.
  • Hral jsem betu. Prislo mi to jako nadherna a vcelku zabavna zalezitost kterou par veci sice kazilo ale nerekl bych ze z toho co jsem poznal to je spatna hra. 7/10 je myslim zaslouzeny hodnoceni.

    A ted k te moji otazce prosim. Co bys od MP FPS cekal vic nez proste vypnout a jit si zastrilet? Co jsi cekal od tehle hry?
  • Jack1947
    Máš pravdu radši BO3 ale protože jsem to zde zmínil zase přispěchá Veskoslav jakou hloupost bych udělal.

    Takže BO3 bez DLC jen čistou hru na srandu lepší? *3*
  • Jack1947
    Nebo zoufalec? ne děkuji...
  • Příhodnější otázka by byla - "Hrál jsi to ty, když oponuješ?"
  • Mohli trochu zapojit fantazii, či se podívat na SWTOR a udělat např. Dromund Kaas, Korriban. Trošku neokoukané místa.
  • A co bys od MP FPS cekal navic? Hral jsi to vubec?
  • TheGGG
    takže asi už nemůžu očekávat vesmírné bitvy a clone wars období... *13*
  • Jenomže tahle brak není. Já to přirovnám k filmům: jsou filmy které jsou náročné a kritici nad nimi plesají, ale většině lidí se nelíbí či jsou pro ně nudné a pak jsou tu filmy jako Jurský park, Rychle a zběsile apod. které jsou divácky velmi úspěšné. A s trochou nadsázky se tohle dá přirovnat i ke hrám s tím, že Battlefront patří do té méně náročné skupiny :-)
  • Sry, ale za ty peníze bych očekával více, než si jen "hodinku zastřílet".
  • Veskoslav
    No tak v SP máš všechno. Zrovna u Dice se toho "nebojím", jak se říká, ti nikdy neměli placené DLC mimo SP či Premium nebo jak se to jmenovalo.

    A Impérium. No vem si, že máš skoro 30 let Impérium:) Ono i ty počátky musely být zajímavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit