zavřít
...

Battlefield 1 si můžete o víkendu zkusit zdarma

Pokud pořád ještě váháte nad tím, zda se rovnýma nohama pustit do pekla první světové války, vývojáři výborného Battlefield 1 pro vás mají hned dvě lákadla. Tím prvním je skutečnost, že hra bude od dnešního večera na tři dny (do 6. března ráno) volně k vyzkoušení, tedy alespoň na PC a Xbox One. A to...

Novější 1 2 Starší

• bukvice (anonym)
    5 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Díky, ale ani zadarmo...
    5.3.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    I kdyby to byla sebelepší válečná hra z 1světové DLC za plnou cenu to prostě zabijí. Jenže někde to dojit prostě asi musej no *7*
    5.3.2017

reagovat

• zzz (inkognito)
    6 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Díky nechci, ani zadarmo, ani kdyby mi platili ať ten brak hraju
    5.3.2017

reagovat

• jatosu (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hej lidi mám na vás dotaz...taky vám u bf1 neustále padá framerate? Často mi to padá i pod 30. A rozdíl mezi nastavením grafiky low až high mám tak 5 snímků. Přitom všechny ostatní hry které vychází mi jedou pěkně (Doom, Mirror's Egde, Deus Ex....) Nějaká rada nebo něco?
    5.3.2017

reagovat

• n (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      jakej mas hw a kolik ram a vram? rozliseni + detaily?

zrovna u bf1 jsem videl, ze mit 16g muze hrat docela vyraznou roli proti 8

jinak je docela narocna i na cpu a videl jsem propady i s i5
      5.3.2017

reagovat

• bar (anonym)
    2 souhlasí, 3 nesouhlasí
    WW1 ala BF? Radeji snad ani ne, diky... Nejake alternativy? Verdun? Nebo?
    5.3.2017

reagovat

• Lold (inkognito)
    4 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Cely vikend? Neni to moc? Aby jim to nekdo neokoukal.
    4.3.2017

reagovat

• cmd (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Beta sa mi moc nepacila. Bolo to take vseliake. No plna hra ma bavi po tom ako opravili hlavne tie prepady FPS a obcasne vypinanie hry. Asi najviac ma bavi hrat Operations. V podstate hram uz len to. A taktiez som zvedavy ako rozsiria DLC spominane Operations.
    4.3.2017

reagovat

• Bob (anonym)
    13 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Ja bych si to i stahnul ale nechce se mi to stahovat.
    4.3.2017

reagovat

• zdrcujici_pravda (inkognito)
    7 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Vydržel jsem hrát BF1 asi šest hodin. V té hře je špatně úplně všechno. Classy, střelba (připadám si jako ve SW, zlatá RO), systém respownů, chaotické zabírání všech bodů najednou (když už třeba i PR přišel se systémem - jeden bod bránit, jeden dobýt, ostatní jsou zamečny), systém přístupu k vozidlům, mapy mi přijdou snad ještě menší, než měl BF2.... a lidi to žerou. Asi jsem z Marsu.

Je nějaký systém jak teď tuhle hru prodat, když ji mám po elektronické distribuci? Něco na těch krabičkách kdysi bylo....
    4.3.2017 upraveno v 17:04

reagovat

• Eurokai (anonym)
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Nekupovat bezhlavě.
      4.3.2017

reagovat

3 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Nechal jsem se zlákat, recenze byly nadšené. BF2 je srdcovka, ale tohle mi nesedlo.
        4.3.2017

reagovat

• Drasťa (inkognito)
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Chapu ze ti muzou vadit arkadovejsi zbrane (i kdyz porad realistictejsi nez v tobe zminovane BF2) a vozidla ale srovnavat RO a BF1 je trochu legracni. Asi jako nadavat na NSF Underground ze to neni zavodni simulator...
      Jestli mas problem s automatickyma zbranema tak do hry pridali mod kde se hraje jen s opakovackama.

Co ale nechapu je proc kdyz te nebavi zabirani vsech bodu najednou tak proc jsi nezkusil treba mod operations kde zabiras po dvou bodech v jedny linii a az kdyz je obsadis tak se zase fronta posune dopredu a zabiras dalsi body. A pak muzes hrat i rush ktery ma obdobny system ale nemusis mit obsazene oba najednou.

System pristupu k vozidlum je vyresenej lepe nez ve vsech predeslejch BF. Konecne nejsou na respu frony lidi cekajici na vrtulnik a neda se blokovat respawn dalsima vozidlama apod. To bylo v predelsejch dilech fakt nesnesitelny.

Beta par tydnu pre releasem byla k dispozici zadarmo takze si gameplay mohl vyzkouset uplne kazdej pred nakupem :D
      Na nekoho s nickem zdrcujici pravda docela slusnej vykon :D
      4.3.2017 upraveno v 20:01

reagovat

3 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Problém už je v tom, že stačí, když na koni projede jeden trouba a na něj se pak všichni mohou spawnovat, takže je prostě nemožné nějak logicky něco bránit a dobývat. Systém Squadleaderů byl v BF2 daleko lepší. A samotné chování zbraní....to je prostě marný. Nechci simulaci, ale odstřelovačům to lítá jako z půšek z 18. století. Navíc s puškou nezabiješ na jednu ránu, vždycky musíš dorážet pistolí. Vzhledem k tomu, že tam každý pobýhá s kulometem u pasu a ti druzí to mastí samopaly zprava doleva je to hrozný chaos.

Přijde mi to koncipované tak, aby si zahrála každá lama, nějaký skill v tom zmatku ani není možný.
        5.3.2017

reagovat

• Drasťa (inkognito)
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Tys koukam vubec necetl co jsem ti psal nebo jsi to proste odignoroval :D
          5.3.2017

reagovat

• archie777 tiscali.cz
    13 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Je to jako Star Wars? Hopsani po ctyrech fotorealistickych mapach za 1800?
    4.3.2017

reagovat

• Brumla (inkognito)
      3 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Single player - věc na kterou EA u posledního SW Battlefrontu rezignovali a ....Máš pravdu za 1500+ vyhozené peníze . ...Však u nové reinkarnace jej taky slibují ;) , otázka je jak dlouho jim to budou ještě lidé "žrát" ....
      4.3.2017

reagovat

3 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Ha! Normální lidi ještě stále existují. Mé naděje se upírají k novému Unreal Tournamentu.
        4.3.2017

reagovat

• Bob (anonym)
          1 souhlasí, 7 nesouhlasí
          Zahraj si overwatch nic lepsiho neexistuje. Btw unreal tournament ma v nazvu unreal takze nejakou simulaci bych od toho necekal
          4.3.2017

reagovat

• Drasťa (inkognito)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Ma to lepsi vozidla a ovladani vozidel, lepsi variabilitu zbrani a system trid a rekl bych ze to ma i o dost lepsi mapy.
      4.3.2017

reagovat

• johan (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      no já kupoval před dvěma tejdnama za 300, battlefront, a bavím se u toho *3*
      5.3.2017

reagovat

• KiwiSpOOky (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Souhlas, taky jsem pořídil SW a super :) jestli budeš chtít parťáka, nick KiwiSpOOky :)
        7.3.2017

reagovat

• gary (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Battl má v základu 10 rozsáhlých map a aspoň za mě je všech 10 super, než projedeš celou rotaci je to na dost hodin.
      9.3.2017

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.20.60.138.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.