Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battl má v základu 10 rozsáhlých map a aspoň za mě je všech 10 super, než projedeš celou rotaci je to na dost hodin.
  • Souhlas, taky jsem pořídil SW a super :) jestli budeš chtít parťáka, nick KiwiSpOOky :)
  • Díky, ale ani zadarmo...
  • Jack1947
    I kdyby to byla sebelepší válečná hra z 1světové DLC za plnou cenu to prostě zabijí. Jenže někde to dojit prostě asi musej no *7*
  • Jack1947
    BF1 není náročná hra moc, jen možná na procesor jinak v poho.
  • jakej mas hw a kolik ram a vram? rozliseni + detaily?

    zrovna u bf1 jsem videl, ze mit 16g muze hrat docela vyraznou roli proti 8

    jinak je docela narocna i na cpu a videl jsem propady i s i5
  • Díky nechci, ani zadarmo, ani kdyby mi platili ať ten brak hraju
  • Hej lidi mám na vás dotaz...taky vám u bf1 neustále padá framerate? Často mi to padá i pod 30. A rozdíl mezi nastavením grafiky low až high mám tak 5 snímků. Přitom všechny ostatní hry které vychází mi jedou pěkně (Doom, Mirror's Egde, Deus Ex....) Nějaká rada nebo něco?
  • no já kupoval před dvěma tejdnama za 300, battlefront, a bavím se u toho *3*
  • WW1 ala BF? Radeji snad ani ne, diky... Nejake alternativy? Verdun? Nebo?
  • Ma to lepsi vozidla a ovladani vozidel, lepsi variabilitu zbrani a system trid a rekl bych ze to ma i o dost lepsi mapy.
  • Cely vikend? Neni to moc? Aby jim to nekdo neokoukal.
  • Beta sa mi moc nepacila. Bolo to take vseliake. No plna hra ma bavi po tom ako opravili hlavne tie prepady FPS a obcasne vypinanie hry. Asi najviac ma bavi hrat Operations. V podstate hram uz len to. A taktiez som zvedavy ako rozsiria DLC spominane Operations.
  • Ja bych si to i stahnul ale nechce se mi to stahovat.
  • normalni FUD.... je to konina
  • Single player - věc na kterou EA u posledního SW Battlefrontu rezignovali a ....Máš pravdu za 1500+ vyhozené peníze . ...Však u nové reinkarnace jej taky slibují ;) , otázka je jak dlouho jim to budou ještě lidé "žrát" ....
  • Sice dost sci-fi 1 světová , ale v zájmu hratelnosti přimhouříme obě oči . Právě přítomnost singleplayeru na rozdíl od Battlefrontu z novějších Battlefieldů činí věc co se už vyplatí ( když vypnou multiplayer servery) .Navíc teď je na PS Store akce , kdy dostanete Battlefield 1 a Titanfall 2 s prvními datadisky (taková ta edice o trochu lepší než základ) za 1300 Kč ... Já už neodolal ....
    Na novější dobu i výzbroj doporučuji Battlefield 4 ...Singl i když s ne moc fungujícími parťáky docela ujde (na COD variaci) ...
    PS: Jak to máte s březnovým cashbackem u Sony ?
  • archie777
    Je to jako Star Wars? Hopsani po ctyrech fotorealistickych mapach za 1800?
  • Je to oficiální herní mód, tak proč by ne. Každopádně mě tenhle mód pro campery nikdy moc nechytl.
  • Me teda porad dost bavi stary, ale osvedceny BF4. Tak za 10€ to slo ziskat se vsemi mapami, ktere se ted kvuli tomu dost hraji.

    BF1 jsem zkousel jako betu pri vydani, ale moc me to teda neoslnilo. Mozna to bylo tou mapou, ale bylo to cele takove krkolomne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit