Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak rusim obednavku na battlefield 3 a pockam si na battlefield 4 *3*
  • conflig
    Ten nadpis je totální kravina, rád bych věděl kde na to levis přišel *1*
  • Ten nadpis je dost zavadejici :D
  • Být nima tak dám téhle sérii klid až do vydání dalších konzolí , jelikož ps3 a Xbox už nic lepšího nevytáhnou a když si počkají bude pro ně snažší dělat jak na PC tak na konzole a rozšíří to další možnosti téhle úžasné hry :-) *2*
  • Anal.S
    Když do toho nějakej investor nacpe takový peníze, musí mít záruku že mu to vynese i v budoucnu. Tohle bys mohl říkat před 10 lety, ale dnes je už plánování dopředu v herním průmyslu dogma :)
  • Anal.S
    Možná proto že každá velká multiplayer FPS dnes bere z CoD co může. Je to takový World of Warcraft first person akcí. Proto je dobré říct, že se snaží být originální :)
  • conflig
    jakej výsměch? co je na tom tak divného
  • Ellendway
    Změnilo se toho hodně. Ale proč by se měl měnit mechanismus, když funguje a lidi ho zbožňují?
  • Ellendway
    Prej:

    "Nechceme z Battlefieldu udělat pravidenou sérii, jejíž díly vychází každý rok. Jsme jediné studio a nenecháme nikoho dalšího, aby nám do Battlefieldu zasahoval. Tím pádem můžeme zároveň pracovat jen na jediné hře,"


    Takovej výsměch...
  • rancor1223
    Jo, neni to úplně optimální. Zvlášť AC u by chtělo nějakou razantní změnu... Ale co se týče obou zmíněných her od Blizzardu, mě přišly změny z větší části jen estetické. Že by se nějak razantně měnili herní mechanismy se mi nezdá (zvlášť u toho Diabla). Ocenil bych místo nových dílů spíš ty DLC (za rozumnou cenu kolem 200Kč) ve většim množství a kvalitě.
  • Battlefield 3 a Bad Company 3 jsou úplně jiné hry.
  • ja taky nechapu co stim ostatni nadelaji meto prijde stejné
    a zvlast multak mi prijde ze ma stejnou hratelnost jak v bf3 tak v bc2
  • Čichám čichám časoprostorovou trhlinu. *1*
  • Hlavně, že ten chlápek několikrát nenápadně připoměl, že to nechtějí dělat tak jako COD aby přitáhli co nejvíce odpůrců právě codka, jen ať se pobijou mezi sebou, já si počkám na kvalitní střílečku
  • IWKYN
    Tenhle model se mi hrubě nelíbí... Nevyšla hra a už přemejšlej o další... To super trend sportovních her (+ NFS a AC nově) každý půl rok nová hra! super! Vylepšení = 0, Posunutí = 0, spíš to celý vypadá jako patch...
    Starej dobrej Blizzard a jeho Diablo II -> III a SC -> II, kde je sakra velká propast!
  • Jazz
    A není ?
    Já jsem to rozjel na takové staré sračce na 15 FPS, to jsem koulil oči.

    Hra nemůže za to, že máš Pentium 4 a chceš 100 FPS na full detaily.
  • Nejak už medzi BF a BC nevidím rozdiel...
  • Když něco od DICE, tak Mirrors Edge 2. Ty nekonečně klonované FPS bez jediného nového nápadu za poslední tři roky už mi lezou krkem.
  • Nechapu proc mas minuska vzdyt mas pravdu
  • DICE umi udelat dobrou Multiplayerovou hru. BF3 mam predobjednano, BFka mám vůbecvšechny a mám je rád, ale co třeba zkusit už něco jinýho?
    Snesl bych jeste další variantu BF2142 ale radši něco jiného.
    S jejich umem by mohli vymyslet něco fakt dobrýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit